X2 Vibe Bangkok Sukhumvit
od 20 830 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 20 830 Kč za os.
od 28 443 Kč za os.
od 20 891 Kč za os.
od 22 343 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 1 hodnocení)
Tento hotel je 9. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 22 v Bangkok.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Celkový dojem byl dobrý, protože jsme podle plánu navštívili mnoho zajímavých míst. Mám však řadu výhrad k realizaci plánovaného zájezdu. V první řadě bylo tempo zájezdu pro nás příliš rychlé – ne vždy jsme stihli všechno vidět a vyfotit. Příliš brzké vstávání a odjezdy na výlety – koneckonců jsme byli na dovolené, ne v práci. Nelíbilo se nám, že nás naše polská průvodkyně nedoprovázela k navštíveným památkám. Nejhorší ze všeho bylo, že místní průvodkyně nemluvila polsky; nerozuměli jsme tomu, co říká. Skupina se rozptýlila v houští ostatních zájezdů, takže bylo obtížné se držet trasy, i když jsme museli být včas na určeném místě setkání. V tomto chaosu jsme ne vždy viděli vše, co bylo k vidění, a bylo snadné se ztratit. Naše rezidentka byla příliš přísná ohledně stanoveného času setkání a vyhrožovala, že nebude čekat na opozdilce – někdy nebyl čas na toaletu nebo kávu. I tříminutové zpoždění vedlo k hrubému napomenutí, i když to bylo velmi vzácné. Pokud jde o organizaci, rezidentka se nikdy neptala na názor celé skupiny; místo toho se spoléhala na názory a souhlasy těch, kteří seděli vedle ní v autobuse.
Celkový dojem byl dobrý, protože jsme podle plánu navštívili mnoho zajímavých míst. Mám však řadu výhrad k realizaci plánovaného zájezdu. V první řadě bylo tempo zájezdu pro nás příliš rychlé – ne vždy jsme stihli všechno vidět a vyfotit. Příliš brzké vstávání a odjezdy na výlety – koneckonců jsme byli na dovolené, ne v práci. Nelíbilo se nám, že nás naše polská průvodkyně nedoprovázela k navštíveným památkám. Nejhorší ze všeho bylo, že místní průvodkyně nemluvila polsky; nerozuměli jsme tomu, co říká. Skupina se rozptýlila v houští ostatních zájezdů, takže bylo obtížné se držet trasy, i když jsme museli být včas na určeném místě setkání. V tomto chaosu jsme ne vždy viděli vše, co bylo k vidění, a bylo snadné se ztratit. Naše rezidentka byla příliš přísná ohledně stanoveného času setkání a vyhrožovala, že nebude čekat na opozdilce – někdy nebyl čas na toaletu nebo kávu. I tříminutové zpoždění vedlo k hrubému napomenutí, i když to bylo velmi vzácné. Pokud jde o organizaci, rezidentka se nikdy neptala na názor celé skupiny; místo toho se spoléhala na názory a souhlasy těch, kteří seděli vedle ní v autobuse.
Celkově bylo jídlo všude velmi dobré, jak na zájezdu, tak i během naší dovolené. Škoda, že polopenze na večeři nezahrnovala bufet, ale spíše menu à la carte. Ne vždy to uspokojí vaše chuťové pohárky, ale není na co si stěžovat. Snídaně byla pestrá a vydatná, takže si každý najde to své.
UbytováníKvalitu ubytování hodnotíme velmi vysoko jak během našeho zájezdu, tak i během dovolené. Hotely byly velmi pěkné, pokoje dostatečně pohodlné, bezvadně čisté a lokalita byla také dobrá. Naše ubytování během dovolené v hotelu Avani+ bylo také velmi dobré, i když se nacházel trochu daleko od centra, ale vybrali jsme si ho sami.
SlužbyBěhem prohlídky jsme neměli dostatek času na prozkoumání a využití hotelových služeb, ale během našeho pobytu v hotelu Avani+ byly základní pokojové služby špičkové. Lázně jsme nevyužili, protože ceny jsou ve srovnání s těmi ve městě poměrně vysoké. Bazény, i když jsou poměrně velké, jsou příliš mělké na klidné koupání. Lehátka a další relaxační zóny, jak u bazénů, tak na pláži, jsou k dispozici téměř vždy. Pláž je krásná a písčitá, i když dále od břehu je dno bahnité a nepříliš příjemné – to bylo patrné zejména večer při odlivu. Pláž má k dispozici zařízení, ale žádná zábava ani diskotéka pro děti ani dospělé, místo toho nabízí klid, ticho a relaxaci. Hotelový kyvadlový autobus třikrát denně zdarma odváží hosty do centra města.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Celkový dojem byl dobrý, protože jsme podle plánu navštívili mnoho zajímavých míst. Mám však řadu výhrad k realizaci plánovaného zájezdu. V první řadě bylo tempo zájezdu pro nás příliš rychlé – ne vždy jsme stihli všechno vidět a vyfotit. Příliš brzké vstávání a odjezdy na výlety – koneckonců jsme byli na dovolené, ne v práci. Nelíbilo se nám, že nás naše polská průvodkyně nedoprovázela k navštíveným památkám. Nejhorší ze všeho bylo, že místní průvodkyně nemluvila polsky; nerozuměli jsme tomu, co říká. Skupina se rozptýlila v houští ostatních zájezdů, takže bylo obtížné se držet trasy, i když jsme museli být včas na určeném místě setkání. V tomto chaosu jsme ne vždy viděli vše, co bylo k vidění, a bylo snadné se ztratit. Naše rezidentka byla příliš přísná ohledně stanoveného času setkání a vyhrožovala, že nebude čekat na opozdilce – někdy nebyl čas na toaletu nebo kávu. I tříminutové zpoždění vedlo k hrubému napomenutí, i když to bylo velmi vzácné. Pokud jde o organizaci, rezidentka se nikdy neptala na názor celé skupiny; místo toho se spoléhala na názory a souhlasy těch, kteří seděli vedle ní v autobuse.
Celkový dojem byl dobrý, protože jsme podle plánu navštívili mnoho zajímavých míst. Mám však řadu výhrad k realizaci plánovaného zájezdu. V první řadě bylo tempo zájezdu pro nás příliš rychlé – ne vždy jsme stihli všechno vidět a vyfotit. Příliš brzké vstávání a odjezdy na výlety – koneckonců jsme byli na dovolené, ne v práci. Nelíbilo se nám, že nás naše polská průvodkyně nedoprovázela k navštíveným památkám. Nejhorší ze všeho bylo, že místní průvodkyně nemluvila polsky; nerozuměli jsme tomu, co říká. Skupina se rozptýlila v houští ostatních zájezdů, takže bylo obtížné se držet trasy, i když jsme museli být včas na určeném místě setkání. V tomto chaosu jsme ne vždy viděli vše, co bylo k vidění, a bylo snadné se ztratit. Naše rezidentka byla příliš přísná ohledně stanoveného času setkání a vyhrožovala, že nebude čekat na opozdilce – někdy nebyl čas na toaletu nebo kávu. I tříminutové zpoždění vedlo k hrubému napomenutí, i když to bylo velmi vzácné. Pokud jde o organizaci, rezidentka se nikdy neptala na názor celé skupiny; místo toho se spoléhala na názory a souhlasy těch, kteří seděli vedle ní v autobuse.
Celkově bylo jídlo všude velmi dobré, jak na zájezdu, tak i během naší dovolené. Škoda, že polopenze na večeři nezahrnovala bufet, ale spíše menu à la carte. Ne vždy to uspokojí vaše chuťové pohárky, ale není na co si stěžovat. Snídaně byla pestrá a vydatná, takže si každý najde to své.
UbytováníKvalitu ubytování hodnotíme velmi vysoko jak během našeho zájezdu, tak i během dovolené. Hotely byly velmi pěkné, pokoje dostatečně pohodlné, bezvadně čisté a lokalita byla také dobrá. Naše ubytování během dovolené v hotelu Avani+ bylo také velmi dobré, i když se nacházel trochu daleko od centra, ale vybrali jsme si ho sami.
SlužbyBěhem prohlídky jsme neměli dostatek času na prozkoumání a využití hotelových služeb, ale během našeho pobytu v hotelu Avani+ byly základní pokojové služby špičkové. Lázně jsme nevyužili, protože ceny jsou ve srovnání s těmi ve městě poměrně vysoké. Bazény, i když jsou poměrně velké, jsou příliš mělké na klidné koupání. Lehátka a další relaxační zóny, jak u bazénů, tak na pláži, jsou k dispozici téměř vždy. Pláž je krásná a písčitá, i když dále od břehu je dno bahnité a nepříliš příjemné – to bylo patrné zejména večer při odlivu. Pláž má k dispozici zařízení, ale žádná zábava ani diskotéka pro děti ani dospělé, místo toho nabízí klid, ticho a relaxaci. Hotelový kyvadlový autobus třikrát denně zdarma odváží hosty do centra města.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.