Aktuálně pro cesty do Thajska

Hotel Best Western Samui Bayview Resort & Spa

Hodnocení: 4/5

Thajsko, Koh Samui, Bo Put

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • TV TV ano
  • Minibar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský koutek Dětský koutek ano
  • Fitness Fitness ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anna M.

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Do tohoto hotelu jen jednou a jen na KRÁTKOU! dobu. Nemá žádnou pláž a pěšky se nedá dojít za ničím, všude pouze dojíždět a na thajské poměry doprava drahá, smlouvá se jako v arabských zemích a to mi pokazilo dojem z celé dovolené.

Do tohoto hotelu jen jednou a jen na KRÁTKOU! dobu. Nemá žádnou pláž a pěšky se nedá dojít za ničím, všude pouze dojíždět a na thajské poměry doprava drahá, smlouvá se jako v arabských zemích a to mi pokazilo dojem z celé dovolené.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

ŽÁDNÁ pláž!! A dokonce ani ne v pěší vzdálenosti, za vším se musí dojíždět. Pokud se člověk odhodlá, že by šel procházkou na nejbližší pláž, už to příště neudělá a rychle se vrátí. Kolem projede tolik různých vozidel, že to, co narekreoval, rychle ztratí dýchaním všech těch čmoudů, s pěšími se tu nepočítá. Hotel je na velkém kopci, takže jen cesta dolů a nahoru dá mnoha rekreantům zabrat. Busy nechtějí nahoru ani jezdit, i když požadují platbu téměř jako za taxi. Nejbližší pláž - pro mně zklamání, nepořádek...... lepší jet dál, ale nechtělo se mi trávit dovolenou dlouhým cestováním ve velkém vedru. Kdo si chce užít dovolenou u moře, určitě nebrat tento hotel.

Strava

Můj pobyt byl se snídaní, s nabídkou jsem byla spokojená, velice milý a ochotný je personál. Můžete se tu stravovat celodenně, ale nedoporučuji to. Ceny jsou tu mnohem vyšší, než jsem na Koh Samui zažila jinde a hlavně, nejsou to úplně ta báječná thajská jídla. I když budete muset za jídlem cestovat (v dosahu nic není :-( ), bude to lepší volba.

Ubytování

Měla jsem objednaný pokoj s výhledem na moře. Je to jediná deviza tohoto hotelu, pohled je opravdu úchvatný, ale to je vše, ochotný a milý personál nepočítám, to je pro Thajsko typické. U hotelu jsou dva bazény, ve skutečnosti se počítá s tím, že odjedete na pláž. Lehátek je málo a ani slunečníky nedají stín, po chvilce to většinou každý vzdá. Večer je u bazénu ale nádherně a opět nádherný pohled na mořské panorama. Proto je hotel plný Asiatů, kteří moře nevyhledávají a mají své cestovky, které je vozí po výletech. Překvapilo mě, že hotel je plný, často dost nevkusných, umělých květin, v Thajsku jsem se s tím setkala poprvé.

Služby

Využila jsem pouze hotelový bus, který jezdí každý den v 11 a 16 hod. do města, zpět se musíte dostat sami. V hotelu jsou masáže, ale hosté jedou raději jinam, je tu draho. Úklid byl v pořádku, personál milý. Hotel zajišťuje hezké výlety za solidní ceny, určitě stojí za to se někam podívat, zvlášť jste li na Koh Samui poprvé, je tu co vidět.

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Filtrovat recenze

Anna M.

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Do tohoto hotelu jen jednou a jen na KRÁTKOU! dobu. Nemá žádnou pláž a pěšky se nedá dojít za ničím, všude pouze dojíždět a na thajské poměry doprava drahá, smlouvá se jako v arabských zemích a to mi pokazilo dojem z celé dovolené.

Do tohoto hotelu jen jednou a jen na KRÁTKOU! dobu. Nemá žádnou pláž a pěšky se nedá dojít za ničím, všude pouze dojíždět a na thajské poměry doprava drahá, smlouvá se jako v arabských zemích a to mi pokazilo dojem z celé dovolené.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

ŽÁDNÁ pláž!! A dokonce ani ne v pěší vzdálenosti, za vším se musí dojíždět. Pokud se člověk odhodlá, že by šel procházkou na nejbližší pláž, už to příště neudělá a rychle se vrátí. Kolem projede tolik různých vozidel, že to, co narekreoval, rychle ztratí dýchaním všech těch čmoudů, s pěšími se tu nepočítá. Hotel je na velkém kopci, takže jen cesta dolů a nahoru dá mnoha rekreantům zabrat. Busy nechtějí nahoru ani jezdit, i když požadují platbu téměř jako za taxi. Nejbližší pláž - pro mně zklamání, nepořádek...... lepší jet dál, ale nechtělo se mi trávit dovolenou dlouhým cestováním ve velkém vedru. Kdo si chce užít dovolenou u moře, určitě nebrat tento hotel.

Strava

Můj pobyt byl se snídaní, s nabídkou jsem byla spokojená, velice milý a ochotný je personál. Můžete se tu stravovat celodenně, ale nedoporučuji to. Ceny jsou tu mnohem vyšší, než jsem na Koh Samui zažila jinde a hlavně, nejsou to úplně ta báječná thajská jídla. I když budete muset za jídlem cestovat (v dosahu nic není :-( ), bude to lepší volba.

Ubytování

Měla jsem objednaný pokoj s výhledem na moře. Je to jediná deviza tohoto hotelu, pohled je opravdu úchvatný, ale to je vše, ochotný a milý personál nepočítám, to je pro Thajsko typické. U hotelu jsou dva bazény, ve skutečnosti se počítá s tím, že odjedete na pláž. Lehátek je málo a ani slunečníky nedají stín, po chvilce to většinou každý vzdá. Večer je u bazénu ale nádherně a opět nádherný pohled na mořské panorama. Proto je hotel plný Asiatů, kteří moře nevyhledávají a mají své cestovky, které je vozí po výletech. Překvapilo mě, že hotel je plný, často dost nevkusných, umělých květin, v Thajsku jsem se s tím setkala poprvé.

Služby

Využila jsem pouze hotelový bus, který jezdí každý den v 11 a 16 hod. do města, zpět se musíte dostat sami. V hotelu jsou masáže, ale hosté jedou raději jinam, je tu draho. Úklid byl v pořádku, personál milý. Hotel zajišťuje hezké výlety za solidní ceny, určitě stojí za to se někam podívat, zvlášť jste li na Koh Samui poprvé, je tu co vidět.

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...