Fair House Beach Resort & Hotel Hodnocení: 4/5
od 28 061 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 28 061 Kč za os.
od 28 712 Kč za os.
od 26 800 Kč za os.
od 50 724 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Hana Kuchárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S hotelom sme boli velmi spokojni, ciste prostredie, velmi mily a priatelsky personal.
Jedine minus bolo, ze nam padala wifi na izbe, inak v celom rezorte bola super a klima bola trosku hlucnejsia, ale to sa dalo v pohodicke prezit :)
S hotelom sme boli velmi spokojni, ciste prostredie, velmi mily a priatelsky personal.
Jedine minus bolo, ze nam padala wifi na izbe, inak v celom rezorte bola super a klima bola trosku hlucnejsia, ale to sa dalo v pohodicke prezit :)
Plaz bola idelna pre neplavcov, nakolko sme mali stale odliv a vodu tak po clenky dobrych par metrov :) väcsinou sme vyuzivali bazen a plaz bola idelna na prechadzku a hladanie musli, ktore vyplavilo more :) na ostrove je ale vela inych plazi ktore sa daju vyuzivat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (4)
Filtrovat recenze
Hana Kuchárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S hotelom sme boli velmi spokojni, ciste prostredie, velmi mily a priatelsky personal.
Jedine minus bolo, ze nam padala wifi na izbe, inak v celom rezorte bola super a klima bola trosku hlucnejsia, ale to sa dalo v pohodicke prezit :)
S hotelom sme boli velmi spokojni, ciste prostredie, velmi mily a priatelsky personal.
Jedine minus bolo, ze nam padala wifi na izbe, inak v celom rezorte bola super a klima bola trosku hlucnejsia, ale to sa dalo v pohodicke prezit :)
Plaz bola idelna pre neplavcov, nakolko sme mali stale odliv a vodu tak po clenky dobrych par metrov :) väcsinou sme vyuzivali bazen a plaz bola idelna na prechadzku a hladanie musli, ktore vyplavilo more :) na ostrove je ale vela inych plazi ktore sa daju vyuzivat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (4)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...