Aktuálně pro cesty do Thajska

Hotel Coral Island Resort

Hodnocení: 3/5

Thajsko, Phuket, Phuket

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Volejbal Volejbal ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Vladimíra Nováková

Hodnocení 1,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?

Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž Ok. Při odlivu v kohoutku černá voda. Přes den stovky lidi a spousta lodi. Střepy ve vodě.

Strava

Vrámci moznosti hotelu, nektara jidla se nedala jist

Ubytování

Strasne, nikdy bych nedoporucila s potkany! Úklid denně. Voda nepitna, dostávali jsme 0,5 litru balení na den. Sprchovat jsme se mohly az vecer., kdy se voda trochu ohrala.

Služby

Aspon vlídni lidé. Elektřina jen od 18-7 hodin, tzn bez Wi-Fi. Opet žádná informace předem!

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Alena Mikovcová

Hodnocení 1,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.

Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Tak tý se nedalo nic vytknout. Příroda je tam opravdu nádherná, moře, koupání pláž .

Strava

Snídaně - každý den stejná, občas chybí máslo, smrdí polévka, teplé džusy. Nic jiného, než vejce a dva druhy párků, které byly studené. Nevím, kde zboží skladovaly, ale v lednicách to nebylo, protože nešel proud. V kuchyni se jim v hromadě špíny, teple válely plata vajec atd....
Jinak u večeře rozčarování, nemají pivo, džus Vám neprodají, protože došel led atd.
Jeden den jsem si dala kuřecí vývar, byl výborný, tak jsem si ho chtěla dát druhý den, ale přinesli úplně jinou polévku. Plněný ananas - rýže, rozinky, kešu oříšky a mořské plody. Byl dobrý, tak jsem si říkala, že si ho před odjezdem dám ještě jednou, ale bohužel vše chybělo, byla tam jen rýže a mořské plody. Standardně jim docházeli potraviny.

Ubytování

Ubytování hrůza, neuklízeli pořádně, ručníky neměnili, koupelna a záchod jedním slovem hrůza !!!!! Špína!!!!
Každý den od 9 ráno do 18 hod nešla elektřina. Prostě ji vypínali :-( Nechápu proč tam byla lednice.
Neteče zde teplá voda, jen studená a v chatce neskutečná tma.

Služby

Nebyly žádné služby. 2 dny jsem je otravovala, aby nám po 5 ti dnech vyměnili ručníky. postele ani jednou a celou dovolenou jsem spala v nepovlečené dece. Otec ji povlečenou měl.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Vladimíra Nováková

Hodnocení 1,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?

Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž Ok. Při odlivu v kohoutku černá voda. Přes den stovky lidi a spousta lodi. Střepy ve vodě.

Strava

Vrámci moznosti hotelu, nektara jidla se nedala jist

Ubytování

Strasne, nikdy bych nedoporucila s potkany! Úklid denně. Voda nepitna, dostávali jsme 0,5 litru balení na den. Sprchovat jsme se mohly az vecer., kdy se voda trochu ohrala.

Služby

Aspon vlídni lidé. Elektřina jen od 18-7 hodin, tzn bez Wi-Fi. Opet žádná informace předem!

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Alena Mikovcová

Hodnocení 1,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.

Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Tak tý se nedalo nic vytknout. Příroda je tam opravdu nádherná, moře, koupání pláž .

Strava

Snídaně - každý den stejná, občas chybí máslo, smrdí polévka, teplé džusy. Nic jiného, než vejce a dva druhy párků, které byly studené. Nevím, kde zboží skladovaly, ale v lednicách to nebylo, protože nešel proud. V kuchyni se jim v hromadě špíny, teple válely plata vajec atd....
Jinak u večeře rozčarování, nemají pivo, džus Vám neprodají, protože došel led atd.
Jeden den jsem si dala kuřecí vývar, byl výborný, tak jsem si ho chtěla dát druhý den, ale přinesli úplně jinou polévku. Plněný ananas - rýže, rozinky, kešu oříšky a mořské plody. Byl dobrý, tak jsem si říkala, že si ho před odjezdem dám ještě jednou, ale bohužel vše chybělo, byla tam jen rýže a mořské plody. Standardně jim docházeli potraviny.

Ubytování

Ubytování hrůza, neuklízeli pořádně, ručníky neměnili, koupelna a záchod jedním slovem hrůza !!!!! Špína!!!!
Každý den od 9 ráno do 18 hod nešla elektřina. Prostě ji vypínali :-( Nechápu proč tam byla lednice.
Neteče zde teplá voda, jen studená a v chatce neskutečná tma.

Služby

Nebyly žádné služby. 2 dny jsem je otravovala, aby nám po 5 ti dnech vyměnili ručníky. postele ani jednou a celou dovolenou jsem spala v nepovlečené dece. Otec ji povlečenou měl.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250