Kata Palm Resort & Spa Hodnocení: 4/5
od 20 774 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 20 774 Kč za os.
od 22 899 Kč za os.
od 21 611 Kč za os.
od 20 651 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Vladimíra Nováková
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?
Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?
Pláž Ok. Při odlivu v kohoutku černá voda. Přes den stovky lidi a spousta lodi. Střepy ve vodě.
StravaVrámci moznosti hotelu, nektara jidla se nedala jist
UbytováníStrasne, nikdy bych nedoporucila s potkany! Úklid denně. Voda nepitna, dostávali jsme 0,5 litru balení na den. Sprchovat jsme se mohly az vecer., kdy se voda trochu ohrala.
SlužbyAspon vlídni lidé. Elektřina jen od 18-7 hodin, tzn bez Wi-Fi. Opet žádná informace předem!
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Alena Mikovcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.
Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.
Tak tý se nedalo nic vytknout. Příroda je tam opravdu nádherná, moře, koupání pláž .
StravaSnídaně - každý den stejná, občas chybí máslo, smrdí polévka, teplé džusy. Nic jiného, než vejce a dva druhy párků, které byly studené. Nevím, kde zboží skladovaly, ale v lednicách to nebylo, protože nešel proud. V kuchyni se jim v hromadě špíny, teple válely plata vajec atd....
Jinak u večeře rozčarování, nemají pivo, džus Vám neprodají, protože došel led atd.
Jeden den jsem si dala kuřecí vývar, byl výborný, tak jsem si ho chtěla dát druhý den, ale přinesli úplně jinou polévku. Plněný ananas - rýže, rozinky, kešu oříšky a mořské plody. Byl dobrý, tak jsem si říkala, že si ho před odjezdem dám ještě jednou, ale bohužel vše chybělo, byla tam jen rýže a mořské plody. Standardně jim docházeli potraviny.
Ubytování hrůza, neuklízeli pořádně, ručníky neměnili, koupelna a záchod jedním slovem hrůza !!!!! Špína!!!!
Každý den od 9 ráno do 18 hod nešla elektřina. Prostě ji vypínali :-( Nechápu proč tam byla lednice.
Neteče zde teplá voda, jen studená a v chatce neskutečná tma.
Nebyly žádné služby. 2 dny jsem je otravovala, aby nám po 5 ti dnech vyměnili ručníky. postele ani jednou a celou dovolenou jsem spala v nepovlečené dece. Otec ji povlečenou měl.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Vladimíra Nováková
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?
Ubytování bylo velmi podprůměrně, potkání, plíseň apod. Delegát na letišti nebyl, musely jsme hledat.
Žádné vylety, nebyla možnost vycestovat! Loď jezdila na pevninu v 9,30 a zpět v 15 hodin. Nikdo nenabídl vylety! Prý je vse na ostrově- smenarna, obchod. Obchod tam byl - ale nic tam neměli, museli jsme jezdit pro nákupy na pevninu. Do Thajska bez cestovky. Nedala bych nikomu doporuceni. Přijeli tam i další Češi s CA, kteří také byli překvapeni ubytováním a službami, ktere jste nabízeli. Uvažujete o odškodnění?
Pláž Ok. Při odlivu v kohoutku černá voda. Přes den stovky lidi a spousta lodi. Střepy ve vodě.
StravaVrámci moznosti hotelu, nektara jidla se nedala jist
UbytováníStrasne, nikdy bych nedoporucila s potkany! Úklid denně. Voda nepitna, dostávali jsme 0,5 litru balení na den. Sprchovat jsme se mohly az vecer., kdy se voda trochu ohrala.
SlužbyAspon vlídni lidé. Elektřina jen od 18-7 hodin, tzn bez Wi-Fi. Opet žádná informace předem!
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Alena Mikovcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.
Jedním slovem katasrofa!!!!!
V pokynech měl na nás čekat delegát CK v Phuketu, nikdo zde nečekal, po 3/4 hodině běhání okolo letiště a shánění delegáta jsem musela zavolat do ČR, jinak nevím, jak bychom se dostali do rezortu.
Tak tý se nedalo nic vytknout. Příroda je tam opravdu nádherná, moře, koupání pláž .
StravaSnídaně - každý den stejná, občas chybí máslo, smrdí polévka, teplé džusy. Nic jiného, než vejce a dva druhy párků, které byly studené. Nevím, kde zboží skladovaly, ale v lednicách to nebylo, protože nešel proud. V kuchyni se jim v hromadě špíny, teple válely plata vajec atd....
Jinak u večeře rozčarování, nemají pivo, džus Vám neprodají, protože došel led atd.
Jeden den jsem si dala kuřecí vývar, byl výborný, tak jsem si ho chtěla dát druhý den, ale přinesli úplně jinou polévku. Plněný ananas - rýže, rozinky, kešu oříšky a mořské plody. Byl dobrý, tak jsem si říkala, že si ho před odjezdem dám ještě jednou, ale bohužel vše chybělo, byla tam jen rýže a mořské plody. Standardně jim docházeli potraviny.
Ubytování hrůza, neuklízeli pořádně, ručníky neměnili, koupelna a záchod jedním slovem hrůza !!!!! Špína!!!!
Každý den od 9 ráno do 18 hod nešla elektřina. Prostě ji vypínali :-( Nechápu proč tam byla lednice.
Neteče zde teplá voda, jen studená a v chatce neskutečná tma.
Nebyly žádné služby. 2 dny jsem je otravovala, aby nám po 5 ti dnech vyměnili ručníky. postele ani jednou a celou dovolenou jsem spala v nepovlečené dece. Otec ji povlečenou měl.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.