Ivan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Hotel nový, krásný, čistý
Hotel nový, krásný, čistý
Krásná, čisté moře. Ale bez jakýchkoliv služeb. Lehátka, chodníky, sprchy, wc, stravování, nápoje......nic
StravaSnídaně slušné, restaurace velmi vázne.
UbytováníČistý pokoj, vše doplňováno
SlužbyVstřícní, slušní zaměstnanci
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
