Oksana Koshelya
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Bylo to super.Moc jsem si to uzila.
Bylo to super.Moc jsem si to uzila.
Plaz byla dobra.Socialnych zarizeni tam bohuzel bylo malo.To tak asi jedine.
StravaSnidani celkem byla dobra
UbytováníHotel byl superv na personal prijemny
SlužbyHotel je moderni čisty personal prijemny
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







