Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Coralia Club Djerba

Hodnocení: 4/5

Tunisko, Djerba

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 60 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 22 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Golf Golf ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Petra Skýpalová

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je hned u hotelu, nepustí tam nikoho cizího a nesmí mezi vás ani prodejci, kteří po pláži chodí. Můžete se tak cítít v bezpečí, je tam plavčík i security servis. Moře bylo u břehu celkem špinavé - musely se přešlapovat metrové pásy nanesené trávy a občas i odpadků. Písek byl také špinavý od velbloudích bobků, cigaret a různých kamenů (i cihel) a klacků. I tak tam ale bylo příjemně a nebyla to hlava na hlavě.

Strava

Švédské stoly byly neustále doplňovány a vždy bylo v nabídce nějaké maso v omáčce, ryba, těstoviny, kuskus a různě upravené brambory. Nechyběly ani salátové stoly a stoly se sladkostmi (ty jsou většinou oříškové a medové - zvláštní chuť). Po týdnu už mi ale ty chutě přišly dost jednotvárné a vše splívalo

Ubytování

Hotel je příjemný, ale ne luxusní (neodpovídá 4hvězdám). Pokoje vypadají přibližně jako na obrázku. Koupelna a záchod jsou oddělené - po úklidu nepříjemně smrdí savem. Hotel má dobrou polohu a je kryt od větru. Navíc kousek od hotelu jsou obchody a restaurace

Služby

Služby byly super - poskytl pokoj se sprchou v den odjezdu, abychom se z pláže mohli ještě vykoupat od soli. Na pláži půjčují v rámci All Inclusive katamarány, kanoe a surf. Animátoři mají připraven program na každý večer a celkově hotel pořád žil. Problémy byly s výměnou peněz na recepci, byli neochotní a také nikdo neumí anglicky a ani německy se moc nechytají. Když se jim dá ale dinár, tak udělají, co potřebujete

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Filtrovat recenze

Petra Skýpalová

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je hned u hotelu, nepustí tam nikoho cizího a nesmí mezi vás ani prodejci, kteří po pláži chodí. Můžete se tak cítít v bezpečí, je tam plavčík i security servis. Moře bylo u břehu celkem špinavé - musely se přešlapovat metrové pásy nanesené trávy a občas i odpadků. Písek byl také špinavý od velbloudích bobků, cigaret a různých kamenů (i cihel) a klacků. I tak tam ale bylo příjemně a nebyla to hlava na hlavě.

Strava

Švédské stoly byly neustále doplňovány a vždy bylo v nabídce nějaké maso v omáčce, ryba, těstoviny, kuskus a různě upravené brambory. Nechyběly ani salátové stoly a stoly se sladkostmi (ty jsou většinou oříškové a medové - zvláštní chuť). Po týdnu už mi ale ty chutě přišly dost jednotvárné a vše splívalo

Ubytování

Hotel je příjemný, ale ne luxusní (neodpovídá 4hvězdám). Pokoje vypadají přibližně jako na obrázku. Koupelna a záchod jsou oddělené - po úklidu nepříjemně smrdí savem. Hotel má dobrou polohu a je kryt od větru. Navíc kousek od hotelu jsou obchody a restaurace

Služby

Služby byly super - poskytl pokoj se sprchou v den odjezdu, abychom se z pláže mohli ještě vykoupat od soli. Na pláži půjčují v rámci All Inclusive katamarány, kanoe a surf. Animátoři mají připraven program na každý večer a celkově hotel pořád žil. Problémy byly s výměnou peněz na recepci, byli neochotní a také nikdo neumí anglicky a ani německy se moc nechytají. Když se jim dá ale dinár, tak udělají, co potřebujete

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...