Roman V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Super
StravaSkvělá
UbytováníSpokojenost
SlužbySuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 578 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 737 hodnocení)
Tento hotel je 43. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Djerba.
Roman V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Super
StravaSkvělá
UbytováníSpokojenost
SlužbySuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renáta A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Dovolena byla super i počasí se nam vyvedlo. ????
Dovolena byla super i počasí se nam vyvedlo. ????
Pláž je dostupna a čistá.
StravaStrava byla pestra,bylo si s čeho vybrat.
UbytováníPokoj byl každý den uklizeny a čistý.
SlužbySlužby v hotelu byli ok.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Božena J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
nikdy víc...hotel odpovídá tak dvou hvězdám
nikdy víc...hotel odpovídá tak dvou hvězdám
špinavá mořenení na koupání ale jen si namočit nohy a všude skoro celou dobu pachy z kanalizace
Stravavýběr stále stejný a obsluha když na ně někdo nedozírá tak slenice už použité a do těch sklenic dál nalévají pití.to samé příbory-utřou do ubrousku a dál se použijí
Ubytovánípokoje celkem sly,uklid také
Službyúklid hotelu i pokoje ušel
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marie Anna Košťál
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.
Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.
Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.
Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.
Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.
Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.
Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.
Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.
Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude
V hotelu El Mouradi Menzel jsme byli s manželem a naším osmiměsíčním miminkem v termínu 8. 6. – 15. 6. Bohužel mohu naši dovolenou shrnout jedním slovem – katastrofa.
Začnu tím pozitivním. Velmi milý a ochotný personál pracoval u baru a také v místě, kde se rezervují výlety. Tyto páni byli vždy usměvavý, vstřícný a bez problémů jsme se domluvili anglicky. Čisté byly také bazény. A tím bohužel pozitiva končí.
Personál na recepci byl velmi neochotný a arogantní. Řešení jakéhokoliv problému bylo složité a člověk měl pocit, že je obtěžuje.
Velkým zklamáním bylo jídlo. Snídaně byly každý den naprosto stejné – brambory, rýže, vejce, omelety, fazole, pizza, pečivo, pečená rajčata, dva druhy jogurtů, mísa s jablky, mísa s pomeranči, několik misek se saláty a jedna miska se sýrem a salámem. Jídlo bylo bez chuti a výběr neodpovídal tomu, co bych očekávala od velkého hotelu s ultra all inclusive programem.
Obědy byly ještě horší. Často se podávaly mražené polotovary, které se těsně před výdejem dávaly na gril. První porce bývaly mnohdy uvnitř syrové, protože maso nebylo dostatečně rozmražené. I pizzy byly zjevně mražené. Ke svačině byl pro celý resort k dispozici pouze croissant nebo buchta.
Nabídka nápojů byla velmi omezená. Z nealkoholických nápojů byla k dispozici voda, cola a sprite, ke snídani džus. Alkohol zahrnoval pivo, víno a několik „koktejlů“, které však byly spíše směsí vody a džusu než skutečnými drinky.
Dalším problémem bylo ubytování. Pokoj jsme museli měnit hned dvakrát. Poprvé kvůli rozbitým balkonovým dveřím a podruhé proto, že pokoj nešel zamknout. Na pokoj jsme navíc s osmiměsíčním miminkem čekali téměř tři hodiny.
Během pobytu také často nefungovala elektřina ani voda. Klimatizace se údajně zapíná až od 15. června, což při vysokých teplotách nebylo příjemné. Pobyt navíc zkomplikovalo prasklé potrubí v sousedním pokoji, kvůli kterému nás vytopilo. Celkový přístup personálu k řešení problémů byl velmi laxní a člověk měl pocit, že nikoho nic nezajímá.
Velkým zklamáním byla také pláž odpatky všude
Všude řasy ale to je příroda ale to že všude bylo sklo pět láhve krabice a další tuna odpadků mohli to aspoň uklidit
StravaKATASTROFA sírové polotovary zmrazené které se daly hned z mešitu na gril a samozřejmě se to nestihlo propéct . Neví co je to sůl a jako 1 mísa ovoce jabl a 1 mísa pomerančů představovala jsem si něco jiného . Jidlo každou snídani úplně to samé . Alko drinky si ani dávat nemusíte pac to naředí džus s vodou a je to drinky neodpovídaly realitě . Mojito byla citronka džus jablko a limetka a led bez ovoce bez máty a třtinového cukru bez ozdob šílený .
UbytováníMěnili jsem ubytování … lehká jsem si na postel a cela se rozpadla chyběla jí noha v balkonových dveřích chybělo sklo takže zvenčí mohl k vám někdo přijít a pozdravit vás
SlužbySuper byli zážitky okolo jako je farma s krokodýli
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
V pohodě, odpovídá ceně
V pohodě, odpovídá ceně
Normální
StravaVe srovnání s ostatními hotely na ostrově neuspokojivé, velmi omezená nabídka, doporučuji vzít si vlastní slánku
UbytováníNormální
SlužbyV pohodě
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Uliana Kryzyna
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Dovolená v Tunisku se nám moc líbila. Hotel byl čistý a dobře udržovaný, personál byl milý a vždy ochotný pomoci. Strava byla pestrá a chutná, areál hotelu krásný a moře se nacházelo jen kousek od hotelu. Odvážíme si jen samé pozitivní dojmy. Tento hotel doporučujeme všem, kteří hledají pohodlnou a příjemnou dovolenou.
Dovolená v Tunisku se nám moc líbila. Hotel byl čistý a dobře udržovaný, personál byl milý a vždy ochotný pomoci. Strava byla pestrá a chutná, areál hotelu krásný a moře se nacházelo jen kousek od hotelu. Odvážíme si jen samé pozitivní dojmy. Tento hotel doporučujeme všem, kteří hledají pohodlnou a příjemnou dovolenou.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Vzhledem k říjnovému termínu jsme měli prima počasí, moře osvěžující.
Vzhledem k říjnovému termínu jsme měli prima počasí, moře osvěžující.
Voda zakalená jemným pískem, u břehu množství travin. Dlouho je mělčina. Nevhodné ke šnorchlování. Říjnový termín doporučuji.
StravaVelký výběr včetně zákusků. Žádné zažívací potíže.
UbytováníKrásný pokoj s prostorným balkonem. Večerní program jsme poslouchali z pokoje nejmén do 1.00 hod.
SlužbyBez problémů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...