Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
vše ok
vše ok
dokonalá
Stravavýborná
Ubytováníok
Službyok
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 290 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 400 hodnocení)
Tento hotel je 50. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Djerba.
Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
vše ok
vše ok
dokonalá
Stravavýborná
Ubytováníok
Službyok
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Petra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Radmila L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Byl to takový střed všeho, takže za 3. Ale rozhodně to není pro náročné...
Byl to takový střed všeho, takže za 3. Ale rozhodně to není pro náročné...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Cena kolem 14 tis. Kč za all inclusive týden byla v pořádku, proto si nechci vysloveně stěžovat. Na druhou stranu výborná zkušenost z loňského roku se letos nezopakovala. Část hotel (Dar Zahra), kde jsme měli původně rezervaci, je v rekonstrukci včetně pláže a to ovlivnilo celkově naší spokojenost se službami. Vstup do moře byl v podstatě nemožný - díky rekonstrukci byla do moře navezena suť a "bordel" ze stavby, přes který se musel člověk "nějak" dostat do moře, což bylo prakticky bez koupacích bot nemožné. A tím pádem nebylo možné moře využít. Provoz jídelny byl doslova katastrofální, obsluha nestíhala doplňovat příbory a talíře, o který byl doslova boj. Někdy byly nádoby na jídlo zcela nedoplněné, nebylo co si nabrat. Zkusili jsme různé časy, ale ani to nepomohlo. Bar u bazénu byl často už kolem 15 hodiny "vypitý". Co fungovalo dobře, byl bar v loby.
Cena kolem 14 tis. Kč za all inclusive týden byla v pořádku, proto si nechci vysloveně stěžovat. Na druhou stranu výborná zkušenost z loňského roku se letos nezopakovala. Část hotel (Dar Zahra), kde jsme měli původně rezervaci, je v rekonstrukci včetně pláže a to ovlivnilo celkově naší spokojenost se službami. Vstup do moře byl v podstatě nemožný - díky rekonstrukci byla do moře navezena suť a "bordel" ze stavby, přes který se musel člověk "nějak" dostat do moře, což bylo prakticky bez koupacích bot nemožné. A tím pádem nebylo možné moře využít. Provoz jídelny byl doslova katastrofální, obsluha nestíhala doplňovat příbory a talíře, o který byl doslova boj. Někdy byly nádoby na jídlo zcela nedoplněné, nebylo co si nabrat. Zkusili jsme různé časy, ale ani to nepomohlo. Bar u bazénu byl často už kolem 15 hodiny "vypitý". Co fungovalo dobře, byl bar v loby.
Katastrofa. Do moře navezená suť ze stavby, takže se nabylo možné dostat do moře. Nedostatečná kapacita lehátek a matrace, o slunečnících nemluvě. Nebylo neobvyklé, že během dne přijel na pláž buldozer a dělníci začali sbírat kameny, To trvalo někdy i hodinu, kdy stroj běžel, smrděl, obtěžoval.
StravaStravu hodnotím po vstupu do moře jako nejslabší část dovolené. Nebudu hodnotit kvalitu a nabídku, vadilo nám, že přestože jídelna nebyla nikdy plná, chyběly příbory a talíře, nebyly připravené stoly, nebylo doplněné jídlo, zkrátka organizace jídelny nefungovala.
UbytováníUbytování odpovídalo 3*, bylo čisté. Sice občas se přes ložnici proběhl šváb, nebo jiný hmyz, to se v této části světa může stát.
SlužbyOK
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Nedoporučuji to. Nebylo to to, co jsme očekávali.
Nedoporučuji to. Nebylo to to, co jsme očekávali.
Špinavá s kusy cihel a plastu rozházenými po celé délce.
StravaJídlo je monotónní a postrádá rozmanitost. Od 15 do 17 hodin je otevřený jeden bufet s občerstvením, který nabízí pouze palačinky.
UbytováníŠvábi chodící po místnosti, studená voda, detektory kouře bez baterií, trezor stejný
SlužbyMísto deklarovaných 3 bazénů byl hostům k dispozici pouze 1 bazén, otevřené byly pouze 2 z 6 barů a stánek s občerstvením s velmi omezenou nabídkou, plážový bar zůstal zavřený, v otevřených barech pravidelně docházely nápoje a alkohol zahrnuté v all inclusive nabídce; personál to připisoval denním limitům, 3 ze 4 à la carte restaurací byly po celou dobu pobytu zavřené a rezervace večeře v té, která byla otevřená, byla téměř nemožná, placené SPA zůstalo zavřené a nebylo možné využít nabízené služby, placená kavárna uvedená v popisu hotelu byla také zavřená,
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marek B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celá rodina jsme byli spokojený
Celá rodina jsme byli spokojený
Pri větru zakaz koupání
StravaVýborná
UbytováníOdpovídá 3*
SlužbySkvělé. Parádní animátoři.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nikol K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Do tohoto hotelu už nikdy více. Dali by jsme mu max 2*.
První den ubytovací taxa 1. 800.- to je dost přehnané.
Dále ubytování katastrofa. Matrace tvrdé, bolela nás záda. Naštěstí výměna pokoje proběhla po 2 dnech. Dostali jsme lepší pokoj, to ano, ale byl cítit zatuchlinou. Moře cákalo až na balkón, což by nám až tak nevadilo, ale stále byly mokré židle i stůl, tudíž si nemáme kde usušit věci. Mini sušák, na dva ručníky, namontovány na zdi, kde z okapů na prádlo kapala dešťová voda. Takže ikdyž přestalo pršet, tak z okapů kapala ještě pár hodin. Není možnost tedy usušení prádla. První bungalov děs a hrůza, nábytek z roku 1985. V nočním stolku dva típnuté vajgly s popelem. Uklízet to místo paní pokojské opravdu nebudu. Švábi a nedýchatelno. Klimatizace od září vypnutá, rozbité zásuvky, plíseň v koupelně. V druhém pokoji, krom zatuchliny, byly už matrace lepší, ale polštáře děs. Jak na tom může někdo spát? Vysoké a naducané, spali jsme tedy bez nich. Uklízečka pouze vyměnila koš, postel někdy a ručníky. Vytřela max 2x za 12 dní a záchod vzala asi jenom štětkou. Já jsem musela už po 5ti dnech vzít hadr, který jsem si samozřejmě koupila na Djerbe a vytřela jsem písek u dveří a umyvadlo, to neumyla snad nikdy ani záchod. Zrcadlo bylo flekate s otisky prstů už od našeho příjezdu.
Jídlo katastrofa. Hovězí jsem vyplivla, zkoušela jsem 4x pokaždé žvýkačka. Kuřecí mělo nějaké křupky ( chrupavky asi ) a to bylo na kostičky nakrájené, žádné dochucení. Brambory nedopečené a také i nedovařené. Kaše, raději nebudu komentovat. Hranolky tvrdé. A kuřecí řízky nebo nugetky? Musela jsem použít sílu, abych to rozkrojila. Tvrdé a suché jak podrážka od boty. Takže jsme se stravovali ( krom snídaní ) ve městě. To nemluvím o bagetach, i ta guma na tužky je asi lepší.
Káva pouze z automatu, jinak z kávovaru za 45-50.-
Okolí bazénů a pláž celkem ušlo, ale nedostatek matrací na lehátkách. U bazénu to celkem klouže. Jediné plus byla balená voda zdarma. Chtěli jsme změnu hotelu, bylo nám oznámeno delegátkou, že za příplatek 6.450.- mylím.
Do tohoto hotelu už nikdy více. Dali by jsme mu max 2*.
První den ubytovací taxa 1. 800.- to je dost přehnané.
Dále ubytování katastrofa. Matrace tvrdé, bolela nás záda. Naštěstí výměna pokoje proběhla po 2 dnech. Dostali jsme lepší pokoj, to ano, ale byl cítit zatuchlinou. Moře cákalo až na balkón, což by nám až tak nevadilo, ale stále byly mokré židle i stůl, tudíž si nemáme kde usušit věci. Mini sušák, na dva ručníky, namontovány na zdi, kde z okapů na prádlo kapala dešťová voda. Takže ikdyž přestalo pršet, tak z okapů kapala ještě pár hodin. Není možnost tedy usušení prádla. První bungalov děs a hrůza, nábytek z roku 1985. V nočním stolku dva típnuté vajgly s popelem. Uklízet to místo paní pokojské opravdu nebudu. Švábi a nedýchatelno. Klimatizace od září vypnutá, rozbité zásuvky, plíseň v koupelně. V druhém pokoji, krom zatuchliny, byly už matrace lepší, ale polštáře děs. Jak na tom může někdo spát? Vysoké a naducané, spali jsme tedy bez nich. Uklízečka pouze vyměnila koš, postel někdy a ručníky. Vytřela max 2x za 12 dní a záchod vzala asi jenom štětkou. Já jsem musela už po 5ti dnech vzít hadr, který jsem si samozřejmě koupila na Djerbe a vytřela jsem písek u dveří a umyvadlo, to neumyla snad nikdy ani záchod. Zrcadlo bylo flekate s otisky prstů už od našeho příjezdu.
Jídlo katastrofa. Hovězí jsem vyplivla, zkoušela jsem 4x pokaždé žvýkačka. Kuřecí mělo nějaké křupky ( chrupavky asi ) a to bylo na kostičky nakrájené, žádné dochucení. Brambory nedopečené a také i nedovařené. Kaše, raději nebudu komentovat. Hranolky tvrdé. A kuřecí řízky nebo nugetky? Musela jsem použít sílu, abych to rozkrojila. Tvrdé a suché jak podrážka od boty. Takže jsme se stravovali ( krom snídaní ) ve městě. To nemluvím o bagetach, i ta guma na tužky je asi lepší.
Káva pouze z automatu, jinak z kávovaru za 45-50.-
Okolí bazénů a pláž celkem ušlo, ale nedostatek matrací na lehátkách. U bazénu to celkem klouže. Jediné plus byla balená voda zdarma. Chtěli jsme změnu hotelu, bylo nám oznámeno delegátkou, že za příplatek 6.450.- mylím.
Čistá, ale i v moři kameny. Rybičky kousaly, mě ne ale jiné klienty. Já jsem nestála na místě, ale kdo stát, tak byl pokousaný. Nedostatek matrací.
StravaKatastrofa
UbytováníKatastrofa
SlužbyJediné plus balená voda zdarma
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...