Markéta Forejtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme ze synen poprvé na zájezdu tohohle typu a byly jsme moc spokojeni rádi by jsme si to zopakovali.
Byly jsme ze synen poprvé na zájezdu tohohle typu a byly jsme moc spokojeni rádi by jsme si to zopakovali.
dostupnost pláže byla tak jak bylo uvedeno akorát mohlo by být více lehátek jinak pláž taky pěkná.Moře bylo sice asi třetí den kalné a naplavená tráva ale to nám nevadilo byly bazény a aqua park tak že bylo z čeho vybírat. Jediné k čemu mám vítku do aqua parku vstup zdarma v rámci all inclusive avšak nápoje placené i když nám delegátka tvrdila že nealko také zdarma tak to tak nebylo.
StravaVýběr velký škála všeho možného perfektní.
UbytováníAsi malé výhrady by se našli ale pokojík byl krásný útulný vše fungovalo až na pár malých detailů.
SlužbyHotel byl krásný útulný,čistý trošku problém s ručníky na pláž byl nedostatek personál byl milý a ochotný
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)







