Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Venice Beach

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Djerba, Sidi Mahrez

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 11 577 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Velmi dobře vedený hotelový komplex s přátelskou, rodinnou atmosférou je situován jen 200 m od krásné písčité pláže a 5 km od centra živého městečka Houmt Souk (pohodlně dostupné místní dopravou nebo levným a spolehlivým taxi). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v blízkosti ubytování nebo v centru Houmt Souk (tradiční trhy, kavárny, obchody, restaurace, turistické atrakce, půjčovny motocyklů a automobilů). Mezinárodní letiště Djerba je vzdáleno 25 km.

Vybavení

Menší hotelový komplex s rodinnou atmosférou disponuje 130 pokoji, rozmístěnými v několika budovách, postavených v tradičním maurském stylu, obklopených krásnou udržovanou zahradou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí , trezory (za poplatek), směnárnou a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, snack bar, maurská kavárna, minimarket, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, kadeřnictví, sauna, hammam, fitness centrum, krytý bazén, dva venkovní bazény, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), miniklub, dětské hřiště, sportoviště a parkoviště.

Ubytování

Účelně vybavené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek (pro děti) jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

All inclusive stravování od 10:00 do 24:00 lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi podávanou formou bufetu, lehké občerstvení během dne (zákusky, hamburgery, mátový čaj, káva) a neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Pro děti je k dispozici dětský bufet. Hotel pořádá pravidelné tématické večeře.

Služby

Hotel získává své klienty příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti i dospělé a večerní zábavné show (folklórní vystoupení, show cooking s živou hudbou). Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, petanque, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek). Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub. Pro relaxaci je určeno lázeňské centrum se širokou nabídkou procedur (sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikůra, pedikůra).

Služby za poplatek

Trezor, vodní sporty na pláži, služby lázeňského centra.

Pláž

Krásná, široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, průzračně čistou vodou a pestrou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází 200 m od hotelu (přistup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Golf Golf ano
  • Surfování Surfování ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Bowling Bowling ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 276 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,1 / 5

Strava 4,2 / 5

Ubytování 4,2 / 5

Okolí 3,8 / 5

Služby 4,2 / 5

Cena 4,3 / 5

Tento hotel je 26. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Djerba.

Olga M.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Celkově jsem byla velmi spokojená, klidná pohodová dovolená,krásně udržovaný celý komplex hotelu. Všude čisto a přívětivý personál.

Celkově jsem byla velmi spokojená, klidná pohodová dovolená,krásně udržovaný celý komplex hotelu. Všude čisto a přívětivý personál.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži je to od hotelu tak dvě minuty chůze přes cestu.
Z hotelu se dáte tak 50m do prava prejdete cestu a je zde velká cedule Venice Beach.
Je tam brána, průchod čistý udržovaný mezi dvěma hotely.
Po příchodu na pláž je hned v levo stan který je označen Venice Beach kde si můžete dát občerstvení. Dostatek lehátek které patří hotelu takže nikdo kromě hotelových hostů tam není. Pláž byla čistá ale voda ještě dost studená. Po bouřce sice na pláži řasy které vyplatilo moře ale za dva dny bylo opět čisto.

Strava

Strava rozmanitá výběr dostatečný a hlavně chutný .Každý si mohl vybrat dle své chutě a také popřípadě jídlo dochutit .Velký výběr vyborných zákusků.

Ubytování

Ubytování velmi dobré každý den úklid na pokoji. Měla jsem pokoj v klidné části hotelu což bylo velice příjemné.

Služby

Služby hotelu na velmi dobré úrovni a vždy se snažili vyjít vstříc.
Můj dojem z tohoto hotelu velmi kladný a určitě doporučuji kdo chce mít klidnou dovolenou.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Kateřina Č.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026

Nemám co vytknout. Po loňské zkušenosti s Dar Djerba Zahra byl toto naprosto dokonalý pobyt. Pokoje čisté bez zápachu, jídlo vynikající že jsem se sama divila. Animátoři skvěle odvádí svou práci a zaměstnanci hotelu taktéž. Vedoucí baru úžasný človek a skvělý fotograf na hotelu. Zde můžu jen chválit a nemám co vytknout. Děkuji

Nemám co vytknout. Po loňské zkušenosti s Dar Djerba Zahra byl toto naprosto dokonalý pobyt. Pokoje čisté bez zápachu, jídlo vynikající že jsem se sama divila. Animátoři skvěle odvádí svou práci a zaměstnanci hotelu taktéž. Vedoucí baru úžasný človek a skvělý fotograf na hotelu. Zde můžu jen chválit a nemám co vytknout. Děkuji

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Krásná a na začátku dubna průzračně čistá

Strava

Vybere si snad každý a já byla spokojená

Ubytování

Vše v pořádku ☺️

Služby

Vše perfektní

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Filtrovat recenze

Paweł U.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026

Dobrý hotel pro levnou dovolenou, celkově bylo vše v pořádku. Dostanete to, za co si zaplatíte. Dobrý poměr ceny a standardu a kvalita služeb.

Dobrý hotel pro levnou dovolenou, celkově bylo vše v pořádku. Dostanete to, za co si zaplatíte. Dobrý poměr ceny a standardu a kvalita služeb.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž je od hotelu asi 300 metrů a musíte přejít ulici a jít po chodníku mezi dvěma hotely. Pláž je zásobena lehátky a slunečníky patřícími hotelu (hotelová část pláže je malá). Nicméně do 10 hodin dopoledne byly všechny obsazené. Přesto je na místě vždy zaměstnanec hotelu a snaží se něco zorganizovat s pozitivními výsledky. Pláž je poměrně široká a pravidelně se čistí (řasy, velbloudí trus).

Strava

Snídaně se podávala poměrně brzy, možná i od 6 do 10 hodin ráno, a podle mého názoru je to nejslabší stránka hotelového jídla. Samozřejmě je vždy z čeho vybírat, ale myslím, že by mělo být více rozmanitosti. Obědy a večeře byly o něco lepší, ale ne tak dobré jako loni. Výběr jídel byl přijatelný, ale ty lepší jídla kuchyňský personál lžící nabíral na talíře po malých porcích (museli jste jim je ukázat nebo říct, ať si jich dají víc) a rychle došly. Výběr salátů a zeleniny byl přijatelný. Pozitivní je, že vždycky bylo nějaké ovoce, obvykle meloun nebo meloun, a něco sladkého, podle mého názoru velmi dobré. Mimo jídlo se v baru u bazénu podávaly palačinky a pizza (vynikající).

Ubytování

Nezapomeňte prosím, že se jedná o tříhvězdičkový hotel, a přesně takový je. Nic extravagantního, ale všechno bylo v pořádku. Většina pokojů byla poměrně velká, s účinnou klimatizací a celkově velmi čisté a důkladně uklizené. Bohužel v pokojích nebyly žádné ledničky ani chladicí boxy. Wi-Fi připojení bylo slušné. K dispozici byla také televize s asi 20 kanály; letos nebyl žádný v polštině (loni jeden byl).

Služby

Hotelový personál je velmi přátelský a pozorný, není dotěrný. S výjimkou jednoho barmana, který byl rychle vyhozen, je personál největším přínosem hotelu. Nápoje v rámci all inclusive jsou velmi sladké a pivo je také velmi slušné, ale neosloví ty, kteří si pochutnávají na silných nápojích. Animační tým se velmi snaží, i když na začátku června ještě nebylo moc dětí, takže museli organizovat aktivity zaměřené především na dospělé.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alla K.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Dovolena byla hezká.more krásné a teplé.na pláže chibi sprcha

Dovolena byla hezká.more krásné a teplé.na pláže chibi sprcha

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž trochu malá ale v pořádku.

Strava

Strava výborná.vse bylo vynikající

Ubytování

Ubytování dobře.uklid každý den.

Služby

Personál milý.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Šarka P.

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Pro mě zklamání

Pro mě zklamání

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž je kousek přez silnici.Soukromá pláž moc malá.Lehátka se starÿmi deštníky téměř u sebe.Pro resort nedostačující.Pláž písčitá neuklizená.Metrové hromady řas,že se nedalo pořádně projít do moře.Tak snad to odklidí a budou pláž udržovat v čistotě.

Strava

Strava průměrná po 3 dnech už člověk nevěděl co si dát.Vše se opakovalo a i pro děti problém.Vše dost pálivé.Smažená jídla vysušená,ryba neustále jeden druh.pitnou vodu se nesmí brat z baleru do lahve.Tak se neustále chodí pro vodu do kelímku.Nebo si koupit v obchodě.

Ubytování

Pokoj čistý na přespání ok

Služby

Každé ráno se v areálu uklízelo.Animace pro děti žádná většinou jen pro dospělé.Tak celkem nuda.Personál příjemný.

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Irena W.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

odpovídá 3 hvězdičkovému hotelu

odpovídá 3 hvězdičkovému hotelu

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

pláž je neudržovaná, všude chaluhy a trus

Strava

odpovídá 3 hvězdičkám, chutná, rozmanitá

Ubytování

opravdu čisté

Služby

chybí voda na pokoj

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Tereza L.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Vše bylo super

Vše bylo super

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Krásná pozvolný vstup

Strava

Bylo z čeho vybírat

Ubytování

Ubytování bylo skvělé

Služby

Super

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout