Alexandra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 314 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 4 hodnocení)
Tento hotel je 54. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Djerba.
Alexandra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Inna N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Každá země má svá pravidla, svou kuchyni atd. Před odjezdem na dovolenou byste se proto měli seznámit s informacemi a přečíst si recenze. Jsem vlastně rád, že jsem navštívil Afriku, moře je krásné.
Každá země má svá pravidla, svou kuchyni atd. Před odjezdem na dovolenou byste se proto měli seznámit s informacemi a přečíst si recenze. Jsem vlastně rád, že jsem navštívil Afriku, moře je krásné.
Pláž je posetá, lehátka špinavá a mokrá
Jídlo bylo ráno velmi chutné. S jídlem jsem byl spokojený. Můžete si vybrat něco chutného
UbytováníMístnost byla vlhká a povlečení a ručníky nebyly nikdy změněny.
SlužbyLidé tam jsou dobří, neodmítli pomoc, odvedli svou práci.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Alexandra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Celkový dojem bol skvelý, určite by sme sa vrátili
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ewa T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Rezidentní katastrofa. N
Rezidentní katastrofa. N
Beznadějný
StravaChutné snídaně
UbytováníOK
SlužbyOK
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Inna N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Každá země má svá pravidla, svou kuchyni atd. Před odjezdem na dovolenou byste se proto měli seznámit s informacemi a přečíst si recenze. Jsem vlastně rád, že jsem navštívil Afriku, moře je krásné.
Každá země má svá pravidla, svou kuchyni atd. Před odjezdem na dovolenou byste se proto měli seznámit s informacemi a přečíst si recenze. Jsem vlastně rád, že jsem navštívil Afriku, moře je krásné.
Pláž je posetá, lehátka špinavá a mokrá
Jídlo bylo ráno velmi chutné. S jídlem jsem byl spokojený. Můžete si vybrat něco chutného
UbytováníMístnost byla vlhká a povlečení a ručníky nebyly nikdy změněny.
SlužbyLidé tam jsou dobří, neodmítli pomoc, odvedli svou práci.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Hotel nevalné kvality, nikdo nic nekontroluje, umírající vegetace - nikdo nezalévá, občas někde na trávě položí rozbitý vodní kropič, po zařízení se bez jakéhokoliv zapojení potuluje obsluha Stoly u bazénu a ve vestibulu jsou lepkavé a zatopené, nikdo je neotírá Žádná dostupnost pitné vody, zaplaceno Celkově katastrofa... Prohledávají naše kufry, z tašky nám ukradli 300 eur. Tam potřebujete skutečného manažera, který se o všechno postará Hotel má potenciál, můžete udělat pěkný, intimní hotel, nahradit personál, naučit ho pracovat, starat se o čistotu a utratit trochu peněz. Škoda.
Hotel nevalné kvality, nikdo nic nekontroluje, umírající vegetace - nikdo nezalévá, občas někde na trávě položí rozbitý vodní kropič, po zařízení se bez jakéhokoliv zapojení potuluje obsluha Stoly u bazénu a ve vestibulu jsou lepkavé a zatopené, nikdo je neotírá Žádná dostupnost pitné vody, zaplaceno Celkově katastrofa... Prohledávají naše kufry, z tašky nám ukradli 300 eur. Tam potřebujete skutečného manažera, který se o všechno postará Hotel má potenciál, můžete udělat pěkný, intimní hotel, nahradit personál, naučit ho pracovat, starat se o čistotu a utratit trochu peněz. Škoda.
Není tam žádná pláž, vlastně musíte jít po špinavé, špinavé ulici asi 800 metrů, na pláži je modrý kontejner, kde jsou schovaná některá špinavá, rozpadající se lehátka, matrace jsou také hrozné, je toho hodně. odpadků, papírů, nedopalků kolem, po velké rvačce tam něco zbylo, shrabáno a to je vše. kus pozemku, kam se vešlo 7 lehátek,,,,, a bylo to,,, nic k pití, není tam bar.
StravaK snídani nebylo skoro nic, nějaké cereálie, mléko, 1 uzeniny, omeleta od zaostalého zaměstnance, 0 vajec, naprostá chudoba. Večeře byly dokonce jedlé, člověk si mohl najít něco pro sebe. Voda se na pokojích nedoplňovala, museli jsme si ji koupit.
UbytováníPokoje špinavé, zapáchající, uklízí se každé 3 dny, vše potřebuje renovaci, hotel je starý jako čas, na pokojích nejsou malé ledničky a pokud je jim 40 let, tak se rozpadají,
SlužbyNic zajímavého, některé nekvalitní masáže, špatné připojení k internetu
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.