Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 13 190 Kč za os.
od 14 590 Kč za os.
od 8 110 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 12 hodnocení)
Miroslava Mlynarčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stanislav Melíšek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
delegatka-slaba,hotel-priemer,okolie-viac ako priemer.sluzby-nadpriemer,plaz a more vynikajuce. Neprijemna udalost na izbe mi uktadli okuliare.Nehlasil som to nikde.Celkovo som bol spokojny.
delegatka-slaba,hotel-priemer,okolie-viac ako priemer.sluzby-nadpriemer,plaz a more vynikajuce. Neprijemna udalost na izbe mi uktadli okuliare.Nehlasil som to nikde.Celkovo som bol spokojny.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jana Riahi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem,pozitivni.
Celkový dojem,pozitivni.
Dostupnost k pláži: 5min. procházka,pláž čistá. Vzhledem k dostupnosti, malá obsazenost lidí u moře. Všichni
StravaStrava by mohla být bohatší o více ovoce,v době dovolené pouze meloun. Jídlo celkově málo teplé.Spíše obden opakující,ohřívané. Hotel by se měl spíše zaměřit na vybavení restaurace ( plastové mini lžičky k teplým nápojům?!)
UbytováníDle 4* hodnocení hotelu,chyběla na pokoji lednice,ovladač k Tv. Dle rezervace, dva dospělí a dítě nebyl připraven pokoj. ( lůžko pro dítě)
SlužbyPersonál vstřícný. Podruhé bych si však tento hotel nevybrala. Odpovídá spíše 3*
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odvoz odpadu není vyřešen, a proto jsou ulice zapáchající a plné odpadků. To člověku trochu zkazí náladu, kterou se snaží vynahradit moře, pokud je čisté. Přesto, pokud se chce člověk cítit dobře, tak se cítí dobře, a to bez ohledu na místo a služby. Kdybych mohl jít znovu, nezůstal bych v tomto hotelu.
Odvoz odpadu není vyřešen, a proto jsou ulice zapáchající a plné odpadků. To člověku trochu zkazí náladu, kterou se snaží vynahradit moře, pokud je čisté. Přesto, pokud se chce člověk cítit dobře, tak se cítí dobře, a to bez ohledu na místo a služby. Kdybych mohl jít znovu, nezůstal bych v tomto hotelu.
První den, kdy jsme dorazili, bylo moře plné odpadků. Ve vodě „plavalo“ nespočet igelitových pytlů na odpadky. Následující den je částečně uklidili.
StravaRestaurace byla plná much. Navíc to nepřipomínalo all inclusive stravování. Výběr byl malý a ani ten nebyl vždy chutný.
UbytováníPokoj byl na začátku našeho pobytu plný mravenců, našli jsme je i v posteli. Upozornili jsme na to a s menším či větším úspěchem je nakonec odstranili.
SlužbyAnimátoři byli přátelští. Bylo možné se zúčastnit mnoha různých programů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zsoltné Pápai
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel rozhodně nedosahuje u nás obvyklé čtyřhvězdičkové kategorie, ale na to jsme byli připraveni, takže jsme se celkově cítili dobře. Rád bych vyzdvihl naše dva průvodce, se kterými jsme byli maximálně spokojeni.
Hotel rozhodně nedosahuje u nás obvyklé čtyřhvězdičkové kategorie, ale na to jsme byli připraveni, takže jsme se celkově cítili dobře. Rád bych vyzdvihl naše dva průvodce, se kterými jsme byli maximálně spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Hana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
No je to tak střední. Zklamalo nás okolí hotelu a moře.
No je to tak střední. Zklamalo nás okolí hotelu a moře.
Pláž byla mnohem dál než je uvedeno. Po bouřce hodně špinavé moře.
StravaDobrá, jen nebyla moc vhodná pro děti.
UbytováníHotel průměr.
SlužbySlužby byly dobré.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejprve začnu s negativy:
Na webových stránkách bylo na několika místech uvedeno nesprávné informace. Například v baru nebyl all inclusive servis do půlnoci, ale pouze do 11 hodin, a hotel neměl ani fitness centrum.
Hotel byl velmi hlučný, nejprve jsme dostali pokoj s výhledem na čtyřproudovou hlavní silnici, poté na žádost jsme dostali "tišší" pokoj s výhledem na protější hotel, kde hlučné oslavy pokračovaly až do rána.
Stravování: Kvalita jídel nebyla nejlepší a bylo k dispozici málo evropských jídel.
V baru podávali nápoje v plastových kelímcích (které doma používáme na čištění zubů). Alkoholické nápoje byly ředěné a hořké, ovocné nápoje s dužinou vůbec neznali, nabízeli pouze sirup.
Průvodkyně na fakultativním výletu "Tunisko-Kartágo-Sidi Bou Said" nebyla příliš kompetentní, občas používala nesprávné údaje.
Pozitiva: Okolí bylo krásné, pokoje a ostatní prostory byly relativně čisté. Díky animátorům byl vždy nějaký program.
Nejprve začnu s negativy:
Na webových stránkách bylo na několika místech uvedeno nesprávné informace. Například v baru nebyl all inclusive servis do půlnoci, ale pouze do 11 hodin, a hotel neměl ani fitness centrum.
Hotel byl velmi hlučný, nejprve jsme dostali pokoj s výhledem na čtyřproudovou hlavní silnici, poté na žádost jsme dostali "tišší" pokoj s výhledem na protější hotel, kde hlučné oslavy pokračovaly až do rána.
Stravování: Kvalita jídel nebyla nejlepší a bylo k dispozici málo evropských jídel.
V baru podávali nápoje v plastových kelímcích (které doma používáme na čištění zubů). Alkoholické nápoje byly ředěné a hořké, ovocné nápoje s dužinou vůbec neznali, nabízeli pouze sirup.
Průvodkyně na fakultativním výletu "Tunisko-Kartágo-Sidi Bou Said" nebyla příliš kompetentní, občas používala nesprávné údaje.
Pozitiva: Okolí bylo krásné, pokoje a ostatní prostory byly relativně čisté. Díky animátorům byl vždy nějaký program.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...