Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 14 590 Kč za os.
od 8 110 Kč za os.
od 14 790 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Kateřina Tichá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
More krasne, ciste, teploucke, pláž už trochu horsi, ale kdyz jsou lidi prasata, tak to se pak neda nic delat. Na kazdem kroku vajgl, obcas v mori střep. Hlavne ze u kazdeho lehatka je kos....
Lehatka bez problemu k sehnani, slunecniky a lehatka jsou zdarma, za matraci se plati 1dinar
U more je aquapark, ktery byl v cene zajezdu, vyuzili jsme 2x. Nic moc zazracneho, decka by se tam vyradili, pro dospele je tam asi 6 toboganu, zalezi na tom, komu co vyhovuje.
Vynikající!!!!! Velký výběr všeho, byli jsme v Tunisu po třetí a teprve az v tomto hotelu bylo jídlo opravdu skvele. Meli hodne kureciho a veproveho masa, prilohy, pizza. No mnam!!! Jen veskere prilohy meli bez soli, ale zase lepsi, nez presolene a ostre jidlo.
V all incl maji psanou i odpo svacinu, ael za cely pobyt jsme na ni nenarazili. jen asi kolem desate daji zbytky od snidane - croisany, kava, k detskemu brouzdalisti do altanu.
Hotelový komplex je veliky, hlaavní budova a potom bungalovy. Hotel čistý, hezký, je vidět, že se starají. Pokoje normální standart, žádný luxus, ael čisté, bez plísně a hmyzu, každý pokoj má balkon aklimatizaci. V pozadavcich jsme meli dětskou postylku, která na pokoji nebyla. Dali jsem nosici 2dinary a postýlka byla okamzite, dokonce se sam zeptal, jestli ji nechceme. proste za penize je tady vsechno :-) To stejne pri uklidu, rano dinar na postel a v polende krasne ustlano, kytky,....
Animace neustale, do ucasti moc nenuti, hotel byl za nas plny francouzu a italu, tak se na nich vyradili. Na cechy nejsou moc zvykli, ale personal prijemny, ochotny.
Animace byly jak u bazenu, tak na plazi, vecer minidisco, potom veccerni program - souteze, kabret, tombola,... kazdy den neco jineho
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Kateřina Tichá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
More krasne, ciste, teploucke, pláž už trochu horsi, ale kdyz jsou lidi prasata, tak to se pak neda nic delat. Na kazdem kroku vajgl, obcas v mori střep. Hlavne ze u kazdeho lehatka je kos....
Lehatka bez problemu k sehnani, slunecniky a lehatka jsou zdarma, za matraci se plati 1dinar
U more je aquapark, ktery byl v cene zajezdu, vyuzili jsme 2x. Nic moc zazracneho, decka by se tam vyradili, pro dospele je tam asi 6 toboganu, zalezi na tom, komu co vyhovuje.
Vynikající!!!!! Velký výběr všeho, byli jsme v Tunisu po třetí a teprve az v tomto hotelu bylo jídlo opravdu skvele. Meli hodne kureciho a veproveho masa, prilohy, pizza. No mnam!!! Jen veskere prilohy meli bez soli, ale zase lepsi, nez presolene a ostre jidlo.
V all incl maji psanou i odpo svacinu, ael za cely pobyt jsme na ni nenarazili. jen asi kolem desate daji zbytky od snidane - croisany, kava, k detskemu brouzdalisti do altanu.
Hotelový komplex je veliky, hlaavní budova a potom bungalovy. Hotel čistý, hezký, je vidět, že se starají. Pokoje normální standart, žádný luxus, ael čisté, bez plísně a hmyzu, každý pokoj má balkon aklimatizaci. V pozadavcich jsme meli dětskou postylku, která na pokoji nebyla. Dali jsem nosici 2dinary a postýlka byla okamzite, dokonce se sam zeptal, jestli ji nechceme. proste za penize je tady vsechno :-) To stejne pri uklidu, rano dinar na postel a v polende krasne ustlano, kytky,....
Animace neustale, do ucasti moc nenuti, hotel byl za nas plny francouzu a italu, tak se na nich vyradili. Na cechy nejsou moc zvykli, ale personal prijemny, ochotny.
Animace byly jak u bazenu, tak na plazi, vecer minidisco, potom veccerni program - souteze, kabret, tombola,... kazdy den neco jineho
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.