Ivana Rfefa Adámková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem spokojená ,hezká zahrada, všude čisto ,klientela převážně místní rodiny a z Alžíru ale chovali se slušně,žádný problém,akorát jídlo slabší výběr.
Byla jsem spokojená ,hezká zahrada, všude čisto ,klientela převážně místní rodiny a z Alžíru ale chovali se slušně,žádný problém,akorát jídlo slabší výběr.
Čistá, hezký bar na pláži
StravaTrochu slabší výběr jídla ale vždy jsem si něco vybrala
UbytováníČistý pokoj ,každý den uklizeno,není to žádný luxus ale já byla spokojená s hotelem
SlužbyPersonál super ,využila jsem masáž a pedikúru ,za mě dobrý
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)




















