Wiesław W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Super bylo
Super bylo
Spousta volného místa
StravaVelmi dobře
UbytováníOK
SlužbyVelmi dobře
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 452 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 224 hodnocení)
Tento hotel je 49. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Hammamet.
Wiesław W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Super bylo
Super bylo
Spousta volného místa
StravaVelmi dobře
UbytováníOK
SlužbyVelmi dobře
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Csaba József Herceg
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektní
Perfektní
není přecpaný, chtělo by to trochu čištění, ale není to nic hrozného
StravaMístní chutě, ale perfektní
UbytováníOdpovídající
SlužbyVše, co jsme chtěli, byli milí usměvaví lidé
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Magdolna S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Pěkný hotel, před asi 30 lety jasně zářil, ale teď začíná vypadat trochu zchátrale.
Pěkný hotel, před asi 30 lety jasně zářil, ale teď začíná vypadat trochu zchátrale.
Lehátka jsou zdarma, ale hotelová pláž je velmi zanedbaná a špinavá. Je tam plážový bar, ale žádné toalety. Pokud potřebujete na toaletu, musíte jít nahoru k hotelu, kde musíte přejít dvouproudou dálnici.
StravaJídlo je all inclusive, ale je to špatné, například k snídani byl jen 1 druh housky, žádný zdravý, celozrnný ani hnědý chléb. Výběr ovoce je špatný, pomeranč jsem za týden neviděl ani jednou. Ale nikdy jsme nehladověli, vždycky jsme si něco k jídlu našli.
Ubytování90 % hostů jsou Arabové, jen zřídka uslyšíte evropské slovo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Pavlína V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Ubytování celkem slušné, čisto, vybírali podlahu denně,jen občas zapomněli dát čistou osušku,když špinavou sebrali,ale vše se vyřešilo,matrace v posteli byla dost použita,nakloněna jsem se stále na levou stranu jak byla slehlá,tak že vyhodit a dát novou.Jinak dobře zařízený pokoj,křesílka,skříně v pořádku jen 3 ramínka na osobu mě připadaly málo.
Ubytování celkem slušné, čisto, vybírali podlahu denně,jen občas zapomněli dát čistou osušku,když špinavou sebrali,ale vše se vyřešilo,matrace v posteli byla dost použita,nakloněna jsem se stále na levou stranu jak byla slehlá,tak že vyhodit a dát novou.Jinak dobře zařízený pokoj,křesílka,skříně v pořádku jen 3 ramínka na osobu mě připadaly málo.
Přístup k pláži perfektní,vždy lehátka se slunečníkem,ochotný mladý muž,hned dal na lehátko matrace,popřál pěkný den.
StravaDva druhy sýry mě doopravdy připadalo dost málo a salám který připomíná nás Junior,no na hotel tedy nic moc,ale dalo se vybrat váječná omeleta,müsly,šneky z listového těsta. Chybělo mě popisek jídla,co vůbec jíme,jídlo dost nevýrazné, dochucení vše omáčkami,ale dalo se. Vadilo mě, že na stole byla jen jedna láhev pitné vody pro dvě osoby, a to jen ke snídani,jinak si člověk říkal na baru,jak venku,tak v hotelu.A při obědě a večeři,číšník Coca colu,Fantu, prostě pití doléval,to MW na hotel připadá dost divný. Někdy se stalo že nebylo doplněno ráno pečivo.
SlužbyV hotelu slušný personál,ochotný pomocí,hlavně slečna, studentka,černovláska s copem,byla jedinečná
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marianna Mercédesz Kovács
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Bylo to velmi dobré
Bylo to velmi dobré
Pláž nebyla přeplněná, byla velmi blízko hotelu.
StravaBylo to dobré
UbytováníBylo to správně
SlužbyBylo to velmi dobré
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Júlia C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Kazdy vecer sme zabijali svabov 5 cm absolutna ignoracia personalu strasny hotel nikdy viac neposlite nikoho do toho hotela
Kazdy vecer sme zabijali svabov 5 cm absolutna ignoracia personalu strasny hotel nikdy viac neposlite nikoho do toho hotela
Plaz spinava
StravaPriemer rady spinave obrusy
UbytováníHoror keby som velela anglicky tak idem do ineho hotela
SlužbyTie ako tak
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Julian W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Po ubytování v hotelu je tolik plusů jako mínusů, takže s čistým svědomím nemohu doporučit.
Po ubytování v hotelu je tolik plusů jako mínusů, takže s čistým svědomím nemohu doporučit.
Jediný způsob, jak se dostat na pláž, je přejít silnici. Na pláži jsou zdarma lehátka, ale v omezeném počtu. V baru pouze sladké nápoje. Samotná pláž a její okolí nejsou nejčistší - zbyly četné odpadky a renovace.
StravaJídlo bylo první tři dny jednotvárné a v malém množství – možná kvůli příchodu místních hostů, kteří se objevili ve velkém. Poté, co odešli, se najednou objevily krevety, koláče a množství masa.
UbytováníV pokoji bylo neuvěřitelné dusno, které samozřejmě po pár dnech zmizelo, mravenci na podlaze a pokoj byl ve 3. patře, na chodbě švábi. Jediné zařízení, které fungovalo, byl fén - lednička nefungovala, CRT televize také nefungovala a klimatizace byla pouze v režimu ventilace. Vybavení koupelny opotřebované. Plusem je velký balkon.
SlužbyVýtahy v hotelu fungovaly střídavě – jeden po druhém zastavovaly mezi patry nebo zajížděly do nesprávných pater. Bary podávaly pouze základní nápoje a alkohol, nebylo možné si nápoje objednat. Veškeré nápoje a alkohol byly podávány v plastových nebo papírových kelímcích, rovněž v restauraci. Velmi milá obsluha v kavárně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...