Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 10 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 101 951

Poloha

Rozlehlý hotelový areál se nachází v klidné oblasti cca 7 km daleko od centra města Hammamet. Nejbližší obchůdky, restaurace, kavárny a bary jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu. Letiště je cca 60 km daleko.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a směnárna, 4 restaurace, 6 barů, maurská kavárna, minimarket, společenská místnost, konferenční prostory, kadeřnictví a vnitřní bazén. V areálu hotelu je několik pěkných venkovních bazénů – velké bazény pro dospělé, bazén s tobogány, dětský bazén se skluzavkami pro nejmenší a relaxační bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou elegantně zařízené klimatizované pokoje, které mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a miniledničku. Na pokoji je bezpečnostní schránka za poplatek. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30–10.30), oběd (12.30–14.30) a večeře (18.30–21.30) formou bohatého bufetu. Sendviče (10.30–12.30) a odpolední snack (12.30–16.00). Na základě předchozí rezervace možnost povečeřet v indické nebo tuniské à la carte restauraci. Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů v určených barech dle jejich otevírací doby.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá různé animační, sportovní a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenis během dne nebo navštívit fitness centrum.

Pláž

Hotel se nachází přímo u vlastní široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 7 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7/5
Invia

Skvělé (384 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,7/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,7/5

Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 142 v Hammamet.

Daniel Bříza Říjen 2019

Datum pobytu: 9.10. - 19.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Krásná dovolená
Celkové hodnocení

Krásná dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vše čisté a každý den uklizené

Strava
Pestrá a výborná

Služby hotelu
Nejlepší

Pláž
Spokojenost

Marcela H. Říjen 2019

Datum pobytu: 28.9. - 5.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Skvělá dovolená, nádherné prostředí, velmi příjemný personál, v resortu krásně upravené zahrady,
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, nádherné prostředí, velmi příjemný personál, v resortu krásně upravené zahrady,

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj standartní kvality, měli jsme vlastní balkon, TV, trezor, ledničku... nic k vytknutí

Strava
Byli jsme velmi mile překvapení rozmanitostí pokrmů! Večeře byly velmi bohaté, spousta zeleniny, salátů, maso, ryby, sýry, ovoce, dezerty, vždy pečivo a dva druhy polévek, pizza, těstoviny, brambory....prostě všechno

Služby hotelu
Místní animátoři byli velmi milí, denně nás na pláži vítali, zvali nás na společné hry- šipky, volejbal, informovali nás o beach party či jiném programu, který se ten den konal. Úklid v pořádku, na požádání. Recepční ochotní. Barmani a číšníci vždy ochotní a usměvaví.

Pláž
Na pláž je to opravdu kousíček, písek jemňoučký, moře čisté. Mušle zde nenajdete:)V době naší dovolené nám počasí přálo, opravdu bylo slibovaných 30° a moře 25°, obloha bez mráčků, jen ve čtvrtek moře vyplavilo větší množství jakýchsi rostlin, tak ten jediný den jsme strávili u bazénů a po nákupech. Druhý den hned od rána už byl na pláži bagr, který nakládal tyto rostliny a náklaďák je odvážel, takže po poledni už se dalo zase koupat. Něco podobného jsme zažili i v Bulharsku, takže po bouři je to normální, že je moře ,,zněčištěné"

Petr K. Září 2020

Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2020

Hodnocení 4,8/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ivana Smižíková Září 2020

Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2020

Hodnocení 4,7/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Bohumila H. Září 2020

Datum pobytu: 2.9. - 10.9.2020

Hodnocení 5,0/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Lukáš Rumpala Září 2020

Datum pobytu: 3.9. - 13.9.2020

Hodnocení 4,3/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Anonym Září 2020

Datum pobytu: 22.8. - 2.9.2020

Hodnocení 3,6/5
Celkový dojem je fajn, hezký 5* hotel, krásná zahrada, tobogan pro zábavu, 3 bazény, dobré počasí a teplé moře, příjemná obsluha, ubytování v 6.patře s výhledem na zahradu a moře atd. Ale souhlasím s předešlou recenzi a i to, že hotel pravděpodobně udělal pro místní cenovou akci a byl plně obsazen, také zde o víkendu pořádal semináře. Tohle celé nás překvapilo. Nebudu posuzovat chování a mentalitu...
Celkové hodnocení

Celkový dojem je fajn, hezký 5* hotel, krásná zahrada, tobogan pro zábavu, 3 bazény, dobré počasí a teplé moře, příjemná obsluha, ubytování v 6.patře s výhledem na zahradu a moře atd.

Ale souhlasím s předešlou recenzi a i to, že hotel pravděpodobně udělal pro místní cenovou akci a byl plně obsazen, také zde o víkendu pořádal semináře. Tohle celé nás překvapilo. Nebudu posuzovat chování a mentalitu místních obyvatel, kteří tvořili 80% ubytovaných. Přijížděli do hotelu velkými rodinami se spoustou příbuzenstva a množstvím dětí. Někdy jsme v té 20% menšině turistů měli pocit, že tam ani nepatříme, četli jsme to z pohledů Tunisanů, když jsme se procházeli po hotelu v šortkách nebo na pláži v plavkách, když to jejích ženy byly zahaleny po celém těle.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
S ubytováním jsme byli spokojení, ve smlouvě s CK jsme měli zaplacený Economy Room, což odpovídalo skutečnosti, v podstatě 2 místnosti, v jedné z nich palandy, tím pádem i 2 televizory a také oddělený WC od koupelny. Standart Room by byl lepší tím, že by měl lodžii nebo terasu, která nám tak trochu chyběla. Ale museli jsme uznat, že tak perfektní a tichou klimatizaci jsme ještě nikdy v žádném hotelu neměli a to jsme toho projeli dost. Také bylo příjemné, že v hotelu všude fungovala vifina a připojení na net zdarma.

Strava
Vedení hotelu se rozhodlo v rámci prevence nákazy omezit v restauraci přístup hostů k vlastní obsluze a výběru jídel, tak že nás nepustili k pultům s jídlem a museli jsme vždy ukázat číšníkovi a říci, co chceme dát na talíř, tím se tvořily fronty a občas panovala nervozita. Na to jsme nebyli připraveni, proto spoustu jídel jsme ani neochutnali, ale celkem byl velký výběr všeho a vařili moc dobře, časem jsme si zvykli i na větší komunikaci s obsluhou.

Chování místních v jídelně bych nazvala obžerstvím, nerespektovali řad na jídlo a dost často ani fronty, byli vůči nám ve velké výhodě, protože se lehce domluvili s číšníky ohledně výběru jídel. V restauraci stolovaly jejích vesměs početné rodiny, které si na stůl nanosily kvanta jídel, samozřejmě to vše nikdy nesnědli. Ihned na začátku nás překvapil velký hluk v jídelně a všude, kde se místní pohybovaly. Vůbec žádná ohleduplnost k ostatním hostům. A jelikož místní ukládali děti spát po 23h, tím se vlastně probouzeli později, tak jsme nakonec našli východisko: chodili jsme všude dříve, na snídaně, na obědy a večeře, seděli jsme vždy venku buď ve stínu slunečníku nebo večer na terase a byl pokoj, konečně jsme se cítili jak na dovolené....

Služby hotelu
Po příjezdu do hotelu jsme ihned dostali pásky a mohli užívat All In. Na pokoje ovšem jsme čekali až do 14 h. Vypozorovali jsme, že bakšiš při výběru pokoje fungoval, ale rozhodli jsme se, že tentokrát nic dávat nebudeme a uvidíme, co dostaneme. Nakonec jsme se dočkali pokoje v 6.patře, krásný výhled na zahradu, moře a celý areál.

Trezor v pokoji byl zdarma, naopak minibar nebyl a ani nám tolik nechyběl. Vodu v lahvích jsme dostávali nebo si o ní mohli požádat v jídelně u baru a mohli jsme lahve odnášet do pokojů, zkratka vody bylo dost. Takové hygienické potřeby jako šampon, tělové mléko jsme nikde neobjevili. Do koupelny dodávali pouze tekuté mýdlo, ručníky a toaletní papír. Každou noc hrála velmi hlasitá hudba z nedaleké diskotéky, ale při zavřeném okně nám nevadila.

Pláž
Pláž je hezká, ale všude početné rodiny místních a neskutečný nepořádek. Lehátka se pouze sprchovali hadicí. Nepořádek na zemi (nedopalky, střepy, kapesníky apod.) se neřešil vůbec, jednou týdně je někdo z personálu hotelu šel posbírat do velkých pytlů.

Na pláži jsme obsazovali lehátka stranou od rámusu, skoro na okraji, tam se také moc neuklízelo, ale mohli jsme si tam zaplavat v moři a dost často úplně sami. Pomalu se na pláže kolem nás utvořila česká komunita, která nechtěla ležet a koupat se s masou Tunisanů a jejích dětmi, ty většinou neuměli plavat, ale byli stále ve vodě, tak že v moři se skoro nedalo kam šlápnout.

Podle počasí se moře bylo klidné nebo se zvedly vlny a přinesly na břeh choluhy, které personál hotelu příležitostně uklízel.

Vstup do moře byl písečný, občas nějaký malý kamen, ale voda je průhledná a jsme do moře šli bez bot. A protože jsme byli na okraji pláže, tak jsme si při koupání nechávali pantofle na břehu mimo dosah vln, což asi byla chyba. Podél břehu se pohybuje dost lidí včetně místních prodejců, protože jedny značkové pantofle mi někdo sebral a už jsem je nikdy neviděla. Pozor na to!!! Raději rychle přeběhnout bosky po horkém písku k vodě.

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Hammamet, dříve rybářská vesnička, dnes město s 20-ti tisíci obyvateli leží 63 km jihovýchodně od tuniské metropole na jihu poloostrova Cap Bon, který vybíhá do Středozemního moře v délce 70 km. Modrobílé město Hammamet je rájem pro milovníky opalování, jelikož zdejší pláže patří mezí nejslunější a nejčistší v celém Tunisku. Zároveň je výborně situované, tudíž se z tohoto místa dá vycetovat prakticky kamkoliv a nikam to není daleko.

Pláž: písčitá
Sport a zábava: golf, tenis, stolní tenis, minigolf, volejbal na pláži, velký výběr vodních sportů, animační programy. Pro děti - dětský klub, dětský bazén
Výlety: staré islámské hradební město (medina) s pevností (kasbah) s 15. století
- město se pyšní mešitami, jednou z 15. století a druhou z 18. století.
- za zhlédnutí též stojí mezinárodní kulturní středisko postavené podle vzoru starého římského amfiteátru

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 7 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:20

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 24 °C

 • Čtvrtek 30 °C v noci 25 °C

 • Pátek 38 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec