Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 12 790 Kč za os.
od 14 690 Kč za os.
od 10 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Hrozné (na základě 71 hodnocení)
Tento hotel je 55. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Hammamet.
Olga Klauzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
hezká čistá blízko hotelu
Stravavýborná
Ubytovánívelka spokojenost
Službyskvele
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Bianka Horvathova
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Hotel je prostě hrozný, nedá se tam relaxovat. Navíc bylo neuvěřitelně těžké přežít těch sedm dní. Je dobře, že nám let odložili a vlastně jsme tam byli jen šest dní, protože každá hodina byla čím dál nesnesitelnější. Dovolte mi začít tím, že hotel se stará primárně o tuniskou klientelu, v té době tam byly jen dvě evropské rodiny. Úroveň zákaznických služeb je nulová, všude je špína, zápach a hmyz – to se prostě nedá popsat. Je to prostě stará, přes 40 let stará budova, která nikdy neprošla rekonstrukcí – žádná klimatizace, v koupelně plíseň. Skutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyň a úroveň služeb. Nejsou tam žádné příbory a sami Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je zamořená jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je od omáček. Není tu žádné jídlo, žádné maso. Vlastně jsme celý týden hladověli.
Hotel je prostě hrozný, nedá se tam relaxovat. Navíc bylo neuvěřitelně těžké přežít těch sedm dní. Je dobře, že nám let odložili a vlastně jsme tam byli jen šest dní, protože každá hodina byla čím dál nesnesitelnější. Dovolte mi začít tím, že hotel se stará primárně o tuniskou klientelu, v té době tam byly jen dvě evropské rodiny. Úroveň zákaznických služeb je nulová, všude je špína, zápach a hmyz – to se prostě nedá popsat. Je to prostě stará, přes 40 let stará budova, která nikdy neprošla rekonstrukcí – žádná klimatizace, v koupelně plíseň. Skutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyň a úroveň služeb. Nejsou tam žádné příbory a sami Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je zamořená jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je od omáček. Není tu žádné jídlo, žádné maso. Vlastně jsme celý týden hladověli.
Pláž je nejlepší v celém tomto místě, i když je velmi špinavá a není tam žádný plážový bar.
StravaSkutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyni a úroveň obsluhy. Nejsou zde žádné příbory a Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je pokrytá jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je pokryté omáčkami. Žádné jídlo, žádné maso – vlastně jsme měli hlad celý týden.
UbytováníPokoj byl hrozný, špinavý a nechutný. Prostěradla byla špinavá, ručníky byly flekaté, se žlutými skvrnami. Ručníky byly prakticky nové – byly vyměněny jen jednou za sedm dní – a byly špinavější než ty obnošené. Noční můra a tragédie.
SlužbyPrakticky žádné hotelové služby, žádná podpora, žádná pitná voda, žádné nápoje, špinavý a znečištěný bazén
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jerzy S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Jsem spokojený, protože: fakultativní výlet (2 dny do pouště), počasí, služby - to bylo na jedničku. Dobrý dojem kazí jídlo (podrobnosti níže).
Jsem spokojený, protože: fakultativní výlet (2 dny do pouště), počasí, služby - to bylo na jedničku. Dobrý dojem kazí jídlo (podrobnosti níže).
Soukromé. Čisté. Přibližně 400 metrů od hotelu.
StravaTRAGIE!!! Tohle není all inclusive. Na snídani (na týden): jednou byla míchaná vejce. Vejce natvrdo ani omelety - žádné. Žádné jogurty ani kefíry. Z pečiva - jen bagety. Na oběd a večeři - maso (pouze drůbež) rozdávali kuchaři. Saláty a saláty - asi 6 druhů v mísách, takže po 20 minutách některé byly pryč. Ovoce - nejčastěji jeden druh, někdy - dva. Nesoudím sušenky - nejím je! Jednou jsem viděl hranolky. Nesoudím alkohol - nepiju. Jedním slovem - SELHÁNÍ.
UbytováníPokoj bezvadně čistý. Klimatizace v pořádku. Postel pohodlná. Balkon malý pro jednu osobu.
SlužbyBezvadné. Recepce, obsluha a číšníci - úžasní. Ceny masáží a hammamu - smlouval jsem. Výtah - 4 dny v týdnu byl mimo provoz (čtyřpatrový hotel).
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zuzana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolené jako takové jsem byla nadšená, velmi jsem si zde odpočinula, užila jsem si moře, užila jsem si nákupy, užila jsme si výlet. Všude moc milí lidé. Na konci sezóny je počasí tak akorát, ani horko, ani zima, samozřejmě i pak lepší ceny nákupů. Samozřejmě už tu ale není tak živo, což například mě ale úplně vyhovovalo. Zastávám také názor, že dovolená je taková, jaký si jí člověk udělá. Rozhodně zde musíte myslet na to, že je to Afrika, takže tu například vůbec nefungují nějaké velké úklidy, odpadky na ulicích a celkově uklízení jim moc nejde, to prostě patří k místní mentalitě.
Z dovolené jako takové jsem byla nadšená, velmi jsem si zde odpočinula, užila jsem si moře, užila jsem si nákupy, užila jsme si výlet. Všude moc milí lidé. Na konci sezóny je počasí tak akorát, ani horko, ani zima, samozřejmě i pak lepší ceny nákupů. Samozřejmě už tu ale není tak živo, což například mě ale úplně vyhovovalo. Zastávám také názor, že dovolená je taková, jaký si jí člověk udělá. Rozhodně zde musíte myslet na to, že je to Afrika, takže tu například vůbec nefungují nějaké velké úklidy, odpadky na ulicích a celkově uklízení jim moc nejde, to prostě patří k místní mentalitě.
Pláž jako taková je nádherná, opravdu dlouhý pozvolný vstup do pláže a jemný písek. Co bohužel nemohu hodnotit kladně bylo opravdu nedostatečný úklid, všude odpadky, minimum lehátek a avizovaný bar v rámci all inklusive na pláži nefungoval.
StravaZ jídla jsem byla naprosto unesená. Pokud jedete do Tuniska musíte brát v potaz, že tu budete jíst místní kuchyni a ne řízky a knedle. Takže kuskus, rýže, spousty zeleniny, lilek, cuketa rajčata, papriky, olivy a harissa a velmi málo masa. Jídlo bylo výborné, každý si mohl nabrat, na co měl chuť, vše výborně okořeněné. Samozřejmě se snažili i nabídnout dva druhy těstovin a pizzu, která byla výborná, ale je znát, že evropská kuchyně je jim cizí. Pití bylo k sehnání na baru i u jídla.
UbytováníJela jsem jsem sama a platila příplatek za samostatný pokoj. Byla jsem ubytována v tří lůžkovém pokoji, k dispozici jsem měla ručníky pro dva. Pokoje pěkný, světlý. Hotel odpovídající tří hvězdám. Pokojská uklízela každý den. Bohužel díky velké vlhkosti ručníky vypadají špinavě, ale ve skutečnosti jsou opravdu vyprané, jen zaprané případně vlhké, protože prostě nestíhají schnout. Vana by bohužel chtěla vzít pískem a závěs občas přeprat.
Hotel byl velmi pěkný, wifi na recepci, obchůdek u vchodu a velký obchod se suvenýry a restaurace hned u brány. Hezký bazén, lehátka, slunečníky... Personál ochotný a milý, většina mluví dostatečně anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Karolína Pospíchalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikdy více, nejlepe vrátit peníze za tuto špínu !
Měli jsme ject Egypt ale paní to na cestovce zblbla.
Potom odlet 19.9, den kdy si celej platíme a přílet byl až 20.9 .
Odlet byl už 28.9 hned ráno !!!
Dva dny placené úplně pro nic !!
Nikdy více, nejlepe vrátit peníze za tuto špínu !
Měli jsme ject Egypt ale paní to na cestovce zblbla.
Potom odlet 19.9, den kdy si celej platíme a přílet byl až 20.9 .
Odlet byl už 28.9 hned ráno !!!
Dva dny placené úplně pro nic !!
Pláž neudrzovana, všude bordel igelit vajgly. Hnus !
StravaStrava nebyla all inclusive. Vše bylo na příděl !! Jdu si pro pizzu, dostanu pouze jeden čtvereček! Všude mouchy, maso prolezle červem !!!
UbytováníUbytování byla katastrofa ! Výhled na odpadky ??? Smrad z kuchyně až do pokoji !
SlužbySlužby hotelu ? Hnus ! Pokoj s výhledem na odpadky. Chodba smedela vyparama z kuchyně. Přítelkyně 4x zvracela
V ceně byl bar u bazénu, vodka byla redena vodou! Pivo vůbec nebylo. Když jste chtěl pivo či čistou vodku, musel jste pod pultem podplatit !!!!!!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolené jsme byli spíše zklamáni, hlavně co se týče hotelu a celkově Tuniska.
Všude v Tunisku se povalují odpadky a na ulicích se turista necítí moc bezpečně.
Z dovolené jsme byli spíše zklamáni, hlavně co se týče hotelu a celkově Tuniska.
Všude v Tunisku se povalují odpadky a na ulicích se turista necítí moc bezpečně.
Pláž byla kousek od hotelu přes ulici, což mně nevadilo. Ale jinak pláž od hotelu byla celkem malá a tudíž tam bylo i málo lehátek, takže pokud jste tam nebyli opravdu brzo, tak už jste nesehnali volné.
Voda celkem čistá, ale občas tam plavaly nějaké ty odpaky :(
Jídlo nebylo nic moc, maso jsem ochutnal první den a pak už jsem si ho nedal, nebylo to moc dobré.
Jediné co mně chutnalo, tak byly dezerty a meloun.
Ubytování strašné, hotel nema 3 hvězdy, ale spíše 2. Na pokoji nám pořád protékal záchod, tak že koupelna byla vyplavená.
Vana byla špinavá, že se člověk bál do ní vůbec vstoupit.
Hotel rozhodně nedoporučuji a příště bych hledal minimálně 4 hvězdy.
Měli jsme all inclusive, ale v podstatě k ničemu. Protože pití zadarmo si človek mohl dát jenom v baru venku(u bazénu), kde to točili do malých kelímku(1dcl), navíc jste si vždyzky museli počkat, protože obsluha se tam radši vykecávala než aby Vás obsloužila.
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...