Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Le Zenith

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Hammamet, Hammamet

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel je situován uprostřed zeleně udržované hotelové zahrady v turistické oblasti mezi městy Hammamet a Nabeul. Centrum města je vzdáleno asi 6 km. Nedaleko hotelu se nachází aquapark. Soukromá písečná pláž je vzdálena asi 200 m od hotelu.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, obchodní pasáž, kadeřnictví a konferenční sál. Součástí hotelového vybavení dva venkovní bazény a krytý bazén (otevřený v zimním období). Dětem se nabízí samostatný dětský bazén.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), které jsou vybaveny klimatizací, telefonem a náleží k nim balkon.

Strava

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Součástí je výběr nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, odpolední snack, káva, čaj, palačinky a zákusky, turecká káva, mátový čaj v maurské kavárně a nealkoholické nápoje v baru na pláži během hlavní sezóny.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje pravidelné animační programy, lze využít aerobik, gymnastiku, tenisový kurt, minigolf, petanque, šipky, lukostřelbu, volejbalové hřiště, stolní tenis, vodní pólo, fitness centrum, billiard nebo diskotéku. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu se poskytují bezplatně.

Pláž

Privátní písečná pláž je vzdálena přibližně 200 m od hotelu. Nabídka vodních sportů je k dispozici za poplatek. Lehátka a slunečníky se poskytují bezplatně.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Hrozné (na základě 71 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 1,8 / 5

Strava 1,3 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,2 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,7 / 5

Tento hotel je 55. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Hammamet.

Olga Klauzová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Super

Super

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

hezká čistá blízko hotelu

Strava

výborná

Ubytování

velka spokojenost

Služby

skvele

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Bianka Horvathova

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025

Hotel je prostě hrozný, nedá se tam relaxovat. Navíc bylo neuvěřitelně těžké přežít těch sedm dní. Je dobře, že nám let odložili a vlastně jsme tam byli jen šest dní, protože každá hodina byla čím dál nesnesitelnější. Dovolte mi začít tím, že hotel se stará primárně o tuniskou klientelu, v té době tam byly jen dvě evropské rodiny. Úroveň zákaznických služeb je nulová, všude je špína, zápach a hmyz – to se prostě nedá popsat. Je to prostě stará, přes 40 let stará budova, která nikdy neprošla rekonstrukcí – žádná klimatizace, v koupelně plíseň. Skutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyň a úroveň služeb. Nejsou tam žádné příbory a sami Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je zamořená jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je od omáček. Není tu žádné jídlo, žádné maso. Vlastně jsme celý týden hladověli.

Hotel je prostě hrozný, nedá se tam relaxovat. Navíc bylo neuvěřitelně těžké přežít těch sedm dní. Je dobře, že nám let odložili a vlastně jsme tam byli jen šest dní, protože každá hodina byla čím dál nesnesitelnější. Dovolte mi začít tím, že hotel se stará primárně o tuniskou klientelu, v té době tam byly jen dvě evropské rodiny. Úroveň zákaznických služeb je nulová, všude je špína, zápach a hmyz – to se prostě nedá popsat. Je to prostě stará, přes 40 let stará budova, která nikdy neprošla rekonstrukcí – žádná klimatizace, v koupelně plíseň. Skutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyň a úroveň služeb. Nejsou tam žádné příbory a sami Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je zamořená jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je od omáček. Není tu žádné jídlo, žádné maso. Vlastně jsme celý týden hladověli.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je nejlepší v celém tomto místě, i když je velmi špinavá a není tam žádný plážový bar.

Strava

Skutečná tragédie však začíná, když dojde na jídlo – kuchyni a úroveň obsluhy. Nejsou zde žádné příbory a Tunisané jedí a podávají jídlo rukama. To by nebyl problém, nebýt toho, že celá restaurace je pokrytá jídlem – stoly, ubrusy, židle – všechno je pokryté omáčkami. Žádné jídlo, žádné maso – vlastně jsme měli hlad celý týden.

Ubytování

Pokoj byl hrozný, špinavý a nechutný. Prostěradla byla špinavá, ručníky byly flekaté, se žlutými skvrnami. Ručníky byly prakticky nové – byly vyměněny jen jednou za sedm dní – a byly špinavější než ty obnošené. Noční můra a tragédie.

Služby

Prakticky žádné hotelové služby, žádná podpora, žádná pitná voda, žádné nápoje, špinavý a znečištěný bazén

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jerzy S.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025

Jsem spokojený, protože: fakultativní výlet (2 dny do pouště), počasí, služby - to bylo na jedničku. Dobrý dojem kazí jídlo (podrobnosti níže).

Jsem spokojený, protože: fakultativní výlet (2 dny do pouště), počasí, služby - to bylo na jedničku. Dobrý dojem kazí jídlo (podrobnosti níže).

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Soukromé. Čisté. Přibližně 400 metrů od hotelu.

Strava

TRAGIE!!! Tohle není all inclusive. Na snídani (na týden): jednou byla míchaná vejce. Vejce natvrdo ani omelety - žádné. Žádné jogurty ani kefíry. Z pečiva - jen bagety. Na oběd a večeři - maso (pouze drůbež) rozdávali kuchaři. Saláty a saláty - asi 6 druhů v mísách, takže po 20 minutách některé byly pryč. Ovoce - nejčastěji jeden druh, někdy - dva. Nesoudím sušenky - nejím je! Jednou jsem viděl hranolky. Nesoudím alkohol - nepiju. Jedním slovem - SELHÁNÍ.

Ubytování

Pokoj bezvadně čistý. Klimatizace v pořádku. Postel pohodlná. Balkon malý pro jednu osobu.

Služby

Bezvadné. Recepce, obsluha a číšníci - úžasní. Ceny masáží a hammamu - smlouval jsem. Výtah - 4 dny v týdnu byl mimo provoz (čtyřpatrový hotel).

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zuzana K.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Z dovolené jako takové jsem byla nadšená, velmi jsem si zde odpočinula, užila jsem si moře, užila jsem si nákupy, užila jsme si výlet. Všude moc milí lidé. Na konci sezóny je počasí tak akorát, ani horko, ani zima, samozřejmě i pak lepší ceny nákupů. Samozřejmě už tu ale není tak živo, což například mě ale úplně vyhovovalo. Zastávám také názor, že dovolená je taková, jaký si jí člověk udělá. Rozhodně zde musíte myslet na to, že je to Afrika, takže tu například vůbec nefungují nějaké velké úklidy, odpadky na ulicích a celkově uklízení jim moc nejde, to prostě patří k místní mentalitě.

Z dovolené jako takové jsem byla nadšená, velmi jsem si zde odpočinula, užila jsem si moře, užila jsem si nákupy, užila jsme si výlet. Všude moc milí lidé. Na konci sezóny je počasí tak akorát, ani horko, ani zima, samozřejmě i pak lepší ceny nákupů. Samozřejmě už tu ale není tak živo, což například mě ale úplně vyhovovalo. Zastávám také názor, že dovolená je taková, jaký si jí člověk udělá. Rozhodně zde musíte myslet na to, že je to Afrika, takže tu například vůbec nefungují nějaké velké úklidy, odpadky na ulicích a celkově uklízení jim moc nejde, to prostě patří k místní mentalitě.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž jako taková je nádherná, opravdu dlouhý pozvolný vstup do pláže a jemný písek. Co bohužel nemohu hodnotit kladně bylo opravdu nedostatečný úklid, všude odpadky, minimum lehátek a avizovaný bar v rámci all inklusive na pláži nefungoval.

Strava

Z jídla jsem byla naprosto unesená. Pokud jedete do Tuniska musíte brát v potaz, že tu budete jíst místní kuchyni a ne řízky a knedle. Takže kuskus, rýže, spousty zeleniny, lilek, cuketa rajčata, papriky, olivy a harissa a velmi málo masa. Jídlo bylo výborné, každý si mohl nabrat, na co měl chuť, vše výborně okořeněné. Samozřejmě se snažili i nabídnout dva druhy těstovin a pizzu, která byla výborná, ale je znát, že evropská kuchyně je jim cizí. Pití bylo k sehnání na baru i u jídla.

Ubytování

Jela jsem jsem sama a platila příplatek za samostatný pokoj. Byla jsem ubytována v tří lůžkovém pokoji, k dispozici jsem měla ručníky pro dva. Pokoje pěkný, světlý. Hotel odpovídající tří hvězdám. Pokojská uklízela každý den. Bohužel díky velké vlhkosti ručníky vypadají špinavě, ale ve skutečnosti jsou opravdu vyprané, jen zaprané případně vlhké, protože prostě nestíhají schnout. Vana by bohužel chtěla vzít pískem a závěs občas přeprat.

Služby

Hotel byl velmi pěkný, wifi na recepci, obchůdek u vchodu a velký obchod se suvenýry a restaurace hned u brány. Hezký bazén, lehátka, slunečníky... Personál ochotný a milý, většina mluví dostatečně anglicky.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Karolína Pospíchalová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nikdy více, nejlepe vrátit peníze za tuto špínu !
Měli jsme ject Egypt ale paní to na cestovce zblbla.
Potom odlet 19.9, den kdy si celej platíme a přílet byl až 20.9 .
Odlet byl už 28.9 hned ráno !!!
Dva dny placené úplně pro nic !!

Nikdy více, nejlepe vrátit peníze za tuto špínu !
Měli jsme ject Egypt ale paní to na cestovce zblbla.
Potom odlet 19.9, den kdy si celej platíme a přílet byl až 20.9 .
Odlet byl už 28.9 hned ráno !!!
Dva dny placené úplně pro nic !!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž neudrzovana, všude bordel igelit vajgly. Hnus !

Strava

Strava nebyla all inclusive. Vše bylo na příděl !! Jdu si pro pizzu, dostanu pouze jeden čtvereček! Všude mouchy, maso prolezle červem !!!

Ubytování

Ubytování byla katastrofa ! Výhled na odpadky ??? Smrad z kuchyně až do pokoji !

Služby

Služby hotelu ? Hnus ! Pokoj s výhledem na odpadky. Chodba smedela vyparama z kuchyně. Přítelkyně 4x zvracela
V ceně byl bar u bazénu, vodka byla redena vodou! Pivo vůbec nebylo. Když jste chtěl pivo či čistou vodku, musel jste pod pultem podplatit !!!!!!

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 1,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Z dovolené jsme byli spíše zklamáni, hlavně co se týče hotelu a celkově Tuniska.

Všude v Tunisku se povalují odpadky a na ulicích se turista necítí moc bezpečně.

Z dovolené jsme byli spíše zklamáni, hlavně co se týče hotelu a celkově Tuniska.

Všude v Tunisku se povalují odpadky a na ulicích se turista necítí moc bezpečně.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž byla kousek od hotelu přes ulici, což mně nevadilo. Ale jinak pláž od hotelu byla celkem malá a tudíž tam bylo i málo lehátek, takže pokud jste tam nebyli opravdu brzo, tak už jste nesehnali volné.

Voda celkem čistá, ale občas tam plavaly nějaké ty odpaky :(

Strava

Jídlo nebylo nic moc, maso jsem ochutnal první den a pak už jsem si ho nedal, nebylo to moc dobré.
Jediné co mně chutnalo, tak byly dezerty a meloun.

Ubytování

Ubytování strašné, hotel nema 3 hvězdy, ale spíše 2. Na pokoji nám pořád protékal záchod, tak že koupelna byla vyplavená.
Vana byla špinavá, že se člověk bál do ní vůbec vstoupit.

Hotel rozhodně nedoporučuji a příště bych hledal minimálně 4 hvězdy.

Služby

Měli jsme all inclusive, ale v podstatě k ničemu. Protože pití zadarmo si človek mohl dát jenom v baru venku(u bazénu), kde to točili do malých kelímku(1dcl), navíc jste si vždyzky museli počkat, protože obsluha se tam radši vykecávala než aby Vás obsloužila.

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...