Přivítali nás velmi mile, předali jsme jim rezervační papír a hned jsme dostali náramek a řekli nám, ať jdeme na snídani a pak se domluvíme na pokoji! Po snídani jsme se vrátili a zaplatili turistickou daň /72 €/ na dva týdny! Pak jsme řekli, že bychom chtěli pokoj s výhledem na moře, kolik by stál, paní řekla 30 € na den, celkem 420 €, trochu napínavé, ale nakonec jsme souhlasili! Řekli, že náš pokoj bude připravený kolem 12. nebo 13. hodiny a pak až po obědě! Jdeme se převléknout, osprchovat, kufr bude do té doby ve skříňce! Konečně ve 14. hodinu jsme dostali pokojovou kartu! Dostali jsme moc hezký pokoj v nejvyšším patře, jak jsme si přáli, s krásným výhledem!! Hotel je stejně krásný jako na videích! Musíte se zeptat kluků u bazénu na ručníky, jestli jsou k dispozici, ale ne vždycky jsou k dispozici! Na pláži jsou samostatné, musíte se zeptat kluků tam a až přijdete na pláž, hodit je do kontejneru, ale pokud si chcete ráno rezervovat postel, je lepší je nedávat pryč, protože si je můžete rezervovat i s ní! Já jsem si je rezervovala u bazénu každé ráno v 6 hodin a musíte si na ně dát tašku nebo nějakou osobní věc! Později už moc místa není! Jídlo je všechno moc chutné, výběr je dostatečný, několikrát je tam sushi, krab a velké krevety, v sobotu je galavečeře, byly tam i ústřice! V hotelu nejsou žádné animace, večer jsou tam jen zpěváci nebo tanečníci! Byli jsme na výletě na pirátské lodi, nebylo to moc dobré! Personál je moc milý, až na kluky z baru u bazénu!!! Moře je nádherné, čistý bílý písek!!!