Ivan Boysak
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Vše ok
Vše ok
Pláž krásná,, hned vedle hotelu
StravaVše ok
UbytováníPokoj krásný. Klima obsluha vždy příjemná. Čisto, perfektně.
SlužbySlužba perfektní
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 19 134 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 63 hodnocení)
Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Hammamet.
Ivan Boysak
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Vše ok
Vše ok
Pláž krásná,, hned vedle hotelu
StravaVše ok
UbytováníPokoj krásný. Klima obsluha vždy příjemná. Čisto, perfektně.
SlužbySlužba perfektní
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kristýna Hansel
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme dávali rodičům jako dárek a byli naprosto spokojeni . Od ubytování, stravu ,moře až po personál. Za mě TOP a doporučujeme . Obrovský výběr jídla, moře teplé personal super.
Dovolenou jsme dávali rodičům jako dárek a byli naprosto spokojeni . Od ubytování, stravu ,moře až po personál. Za mě TOP a doporučujeme . Obrovský výběr jídla, moře teplé personal super.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
V pořádku, nicméně první noc v jiném hotelu, oznámeno na letišti. Další problém byl, že si nebylo možné vybrat výhled na moře, i když hotel byl napůl prázný a po dotazu na recepci, hotel měl několik pokojů s výhledem na moře k dispozici.
V pořádku, nicméně první noc v jiném hotelu, oznámeno na letišti. Další problém byl, že si nebylo možné vybrat výhled na moře, i když hotel byl napůl prázný a po dotazu na recepci, hotel měl několik pokojů s výhledem na moře k dispozici.
Není si na co stěžovat, v pořádku
StravaV pořádku.
UbytováníHotel v pořádku.
SlužbyNevyužil žádné služby
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Pohodová dovolená
Pohodová dovolená
Dobrá přéstupnost
StravaVynikající, pestré jídlo
UbytováníPěkné
SlužbyDobrá úrove'n
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Světla L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Dovolená splnila mé očekávání
Dovolená splnila mé očekávání
Na pláži dostatek lehátek, i od první řady u moře musí člověk ještě dost velký kus do moře, což pro méně pohyblivé lidi v písku není příjemné. Pláž čistá, moře pěkné
StravaStravu mohu těžko hodnotit vzhledem k celiakii. Výběr jídla jsem měla velmi omezený, pečivo pro celiaky žádné.
UbytováníUbytování pěkné, denně uklizeno, minibar doplňován
SlužbyHotel je pěkný, čistý, personál milý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Velice příjemný pobyt, cena odpovídala kvalitě, lidé z hotelu jsou velice vstřícní a hodní.
Velice příjemný pobyt, cena odpovídala kvalitě, lidé z hotelu jsou velice vstřícní a hodní.
Krásná velká písčitá pláž, je ale třeba dávat pozor na medůzy které se tam občas vyskytnou a občasné řasy, nicméně 5 dní z 8 se dalo v moři krásně bez starostí koupat.
StravaKvalitní strava, průměrný výběr ale vždy vše všechno moc dobré.
UbytováníOdpovídá ceně, čistota, krásné hotelové prostory.
SlužbyKdyž bylo potřeba něco řešit, do chvíle byli na pokoji lidé z hotelu aby nám pomohli vyřešit problém.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Nechápu recenze, které tady jsou. Absolutně se to s tím nestotožňuje a úroveň hotelu neodpovídá 5*!!! Termín ALL INCLUSIVE taky nesouhlasil.
Jela jsem tam s mamkou, která u moře nikdy nebyla a lituji tedy toho. Určitě bych se nevrátila a budu řešit nedostatky dále.
Nechápu recenze, které tady jsou. Absolutně se to s tím nestotožňuje a úroveň hotelu neodpovídá 5*!!! Termín ALL INCLUSIVE taky nesouhlasil.
Jela jsem tam s mamkou, která u moře nikdy nebyla a lituji tedy toho. Určitě bych se nevrátila a budu řešit nedostatky dále.
Pláž a přístup do moře je super. Na šnorchlování to tedy není, ale koupání super. Možnost baru na pláži.
Dát si pozor na medúzi v moři, bylo jich tam celkem dost, takže být opatrný. Jedna výtka by byla, byl tam celkem nepořádek co se týče odpadků u moře, nikdo to tam nesbíral.
Strava, snídaně super od slaných po sladký. Kávu si člověk mohl udělat, ale obyčejná voda se musela objednat. Obědy byly taky v pohodě, pokaždé když by si tam člověk nevybral, tak tam dělali čerstvou pizzu a boloňské špagety. To samé na večeři.
Ráda bych zmínila All INCLUSIVE ohledně nealkoholický i alkoholických nápojů celkem problem včetně vody. Po každé kdyz si člověk objednal obyčejnou vodu, musel vždy podepisovat papír s Příjmením i číslem pokoje. To samé u drinků a bylo to celkem obtěžující. Jakmile člověk měl tři drinky za odpoledne, tak pak barmani měli problém, s další objednávkou, kolikrát ji ani nedonesli z principu.
První, když člověk přijede udeří ho do nosu vlhkost a zatuchlost. Bohužel hned z prvu se stala chyba ohledně pokojů, takže jsme byli přiřazeni do posledního patra. Bylo vidět na paní recepční, že z toho není nadšená. Místo pokoje na výhled do zahrady jsme koukali na parkoviště. To jsme přešli a po sleze jsme nacházeli další nedostatky, neodtekajici umyvadlo po jednom umytí rukou, peřinu jsme nenašli a to nejhorší přišlo večer, byli jsme vedle centrální strojovny, vedle které se nedalo absolutně spát. Drnčely nám z toho i dveře. Další den jsem to šla řešit a dostaly nový pokoj, na který jsme čekali půl dne a opět problém. Nefungovala karta na otvírání pokoje a do toho byla rozbitá klimatizace, takže opět jsem musela dvakrát řešit nějaký problém. V druhém pokoji peřina byla, ale bez povlečení, takže jsem si odvezla nějakou vyrážku.
SlužbyCo se týče služeb, tak musím uznat že personál hned řešil problém, když byl. Při příjezdu mají instrukce i v češtině, to je super pro někoho kdo neumí anglicky. Je tam jeden obchod se suvenýri či pohledy, ale pokud byste chtěli něco více, musíte se vydat do města. Taxi je celkem levné ale musí též smlouvat.
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...