Izabela SIENICKA-ROKOSZ
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2024
Moje dovolená v tomto hotelu byla pro mě úžasná, služby, hotel, čistota, jídlo na nejvyšší úrovni, bazén, moře, vše mám, nemám co vytknout, naopak jsem byl potěšen doporučuji toto nádherné místo s úžasnými lidmi a skvělými službami ve všech ohledech a cestovní kancelář cestovní planety vždy splnila moje očekávání, mohu se spolehnout na pomoc v každém tématu, děkuji a doporučuji všem.
Moje dovolená v tomto hotelu byla pro mě úžasná, služby, hotel, čistota, jídlo na nejvyšší úrovni, bazén, moře, vše mám, nemám co vytknout, naopak jsem byl potěšen doporučuji toto nádherné místo s úžasnými lidmi a skvělými službami ve všech ohledech a cestovní kancelář cestovní planety vždy splnila moje očekávání, mohu se spolehnout na pomoc v každém tématu, děkuji a doporučuji všem.
Super čisté, lehátka, skvělá bezpečnost a vynikající bezpečnost v hotelu a na pláži
StravaVelmi dobré jídlo a velmi milá a srdečná obsluha
UbytováníNádherně čisté, povlečení měněno každý den, dobře postaráno a čisté
SlužbyVelmi pěkné a na nejvyšší úrovni a užitečné v každé záležitosti
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)





































































