Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Byli jsme spokojeni vše odpovídalo naším představám a pozadavkum děkujeme za krásnou dovolenou
Byli jsme spokojeni vše odpovídalo naším představám a pozadavkum děkujeme za krásnou dovolenou
Pláž pěkná pozvolný vstup do moře
StravaStrava rozmanita nic nechybělo jen dětem zmrzlina a víckrát hranolky jinak ok
UbytováníPokoj velký pěkný a čistý
SlužbyOchotni nešla telka okamžitě dali do pořádku pro nás nebyla důležitá ale pro malé děti šlo tam dost kreslenych pohádek
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







