Eva N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Bola som velmi spokojná,hotel pre nenáročných turistov,ale služby boli dobré
Bola som velmi spokojná,hotel pre nenáročných turistov,ale služby boli dobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 564 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 49 hodnocení)
Tento hotel je 17. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 38 v Sousse.
Eva N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Bola som velmi spokojná,hotel pre nenáročných turistov,ale služby boli dobré
Bola som velmi spokojná,hotel pre nenáročných turistov,ale služby boli dobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Valéria Korhut
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme v Tunisku jeden z nejkrásnějších deseti dnů našeho života. Vše bylo krásné a dobré. Děkujeme všem, kterých se to týká. Chtěl bych napsat, že bylo něco, co sice nezastiňovalo dovolenou, ale bylo to zvláštní. Bylo zvláštní, jak málo se o nás starali. Máme velké štěstí, že náš syn mluví několika jazyky (mimo jiné i výborně francouzsky), takže jsme všechny překážky zvládli, ale zamyslel jsem se nad tím, co by bylo, kdyby s námi nebyl. Když jsme dorazili do Monastiru, přivítala nás milá paní, která se představila jako náš průvodce. Řekla, že v pondělí večer v 18:45 přijde do našeho hotelu a dostaneme všechny informace. Pak autobus vyrazil do hotelu, kde byl průvodce a řidič mluvící francouzsky. Když jsme dorazili k hotelu, dostali jsme od řidiče zavazadla a oni odešli. Dostali jsme pokoj, který byl hezký, ale bylo zvláštní, že k all inclusive stravování dávají tak malý pokoj. Druhý den po snídani jsme si chtěli dát nápoj, ale řekli nám, že nemáme právo na bezplatnou konzumaci, protože to je jen pro hosty s all inclusive. Řekli jsme, že jsme tito hosté, ptali se, kde máme náramek? Šli jsme na recepci a po pár minutách jsme měli náramek na ruce. Recepční paní se omlouvala a řekla, že si máme vybrat jiný pokoj, protože nejsme v tom správném. A náš pokoj... rozdíl byl jako den a noc. Prostorný, 2 minuty od moře, s nádhernou a čistou koupelnou, prostě dokonalý. Kdyby průvodce zůstal s cestujícími, dokud by každý nedostal klíč od pokoje, tak by se takové věci daly předejít, nebo kdyby to bylo napsáno v informačním letáku, jak můžeme prokázat svá práva a na co si dát pozor při přihlášení.
Strávili jsme v Tunisku jeden z nejkrásnějších deseti dnů našeho života. Vše bylo krásné a dobré. Děkujeme všem, kterých se to týká. Chtěl bych napsat, že bylo něco, co sice nezastiňovalo dovolenou, ale bylo to zvláštní. Bylo zvláštní, jak málo se o nás starali. Máme velké štěstí, že náš syn mluví několika jazyky (mimo jiné i výborně francouzsky), takže jsme všechny překážky zvládli, ale zamyslel jsem se nad tím, co by bylo, kdyby s námi nebyl. Když jsme dorazili do Monastiru, přivítala nás milá paní, která se představila jako náš průvodce. Řekla, že v pondělí večer v 18:45 přijde do našeho hotelu a dostaneme všechny informace. Pak autobus vyrazil do hotelu, kde byl průvodce a řidič mluvící francouzsky. Když jsme dorazili k hotelu, dostali jsme od řidiče zavazadla a oni odešli. Dostali jsme pokoj, který byl hezký, ale bylo zvláštní, že k all inclusive stravování dávají tak malý pokoj. Druhý den po snídani jsme si chtěli dát nápoj, ale řekli nám, že nemáme právo na bezplatnou konzumaci, protože to je jen pro hosty s all inclusive. Řekli jsme, že jsme tito hosté, ptali se, kde máme náramek? Šli jsme na recepci a po pár minutách jsme měli náramek na ruce. Recepční paní se omlouvala a řekla, že si máme vybrat jiný pokoj, protože nejsme v tom správném. A náš pokoj... rozdíl byl jako den a noc. Prostorný, 2 minuty od moře, s nádhernou a čistou koupelnou, prostě dokonalý. Kdyby průvodce zůstal s cestujícími, dokud by každý nedostal klíč od pokoje, tak by se takové věci daly předejít, nebo kdyby to bylo napsáno v informačním letáku, jak můžeme prokázat svá práva a na co si dát pozor při přihlášení.
Čistá, upravená pláž. Pro nás byla asi 2 minuty od pokoje. Na pláži bylo možné jezdit na velbloudech, jezdit na koni, paragliding a různé podivné vodní aktivity. Bylo to super.
StravaPřipravují chutná jídla. Byl zde také výběr, každý si našel svého oblíbence.
UbytováníVelmi pěkný hotel. Milý personál a zdvořilá obsluha. Všechno bylo velmi pěkné a dobré. Večer veselé, zábavné představení. Určitě se tam vrátíme.
SlužbyPo celý den bylo něco, čím hosty bavili. Byli velmi milí a ochotní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Lidia K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Hotel byl opuštěný, poslední ve městě, ale přímo na krásné pláži. Vstupní hala a jídelna byly skromné, ale na 3 hvězdičky čisté, ale pokoje, zejména koupelna, rozhodně potřebovaly rekonstrukci.
Hotel byl opuštěný, poslední ve městě, ale přímo na krásné pláži. Vstupní hala a jídelna byly skromné, ale na 3 hvězdičky čisté, ale pokoje, zejména koupelna, rozhodně potřebovaly rekonstrukci.
Pláž je blízko, čistá, jen matrace na lehátkách jsou staré a flekaté.
StravaV hotelu bylo velmi málo lidí, ale jídla byla čerstvá, příjemná na psaní SMS zpráv a výběr byl základní, ale pestrý. Byly tam bagely, palačinky a ručně dělaná pizza. Personál se nad očekávání postaral.
UbytováníPokoje dlouho nebyly zrekonstruovány, koupelny jsou velmi ošklivé, vana je tak velká, že se do ní bojíte vstoupit.
SlužbyŠpičkové služby. Recepce, číšníci i barmani dávají hodnocení A+.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kinga N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Hotel má potenciál, ale potřebuje trochu úklidu a trochu osvěžení/renovace. V noci je objekt krásně osvětlený, se spoustou žárovek, lamp a krásnou pláží s výhledy! Je to rozhodně místo pro nenáročné, nachází se v poměrně opuštěné čtvrti – pár malých obchodů a místo na večerní procházku. Do většího města budete potřebovat taxi nebo si zařídit prohlídku města.
Hotel má potenciál, ale potřebuje trochu úklidu a trochu osvěžení/renovace. V noci je objekt krásně osvětlený, se spoustou žárovek, lamp a krásnou pláží s výhledy! Je to rozhodně místo pro nenáročné, nachází se v poměrně opuštěné čtvrti – pár malých obchodů a místo na večerní procházku. Do většího města budete potřebovat taxi nebo si zařídit prohlídku města.
Pláž je krásná!! Čistá!! Lehátka jsou k dispozici, ale matrace jsou takové, jaké jsou, takže je nejlepší si s sebou vzít ručník. Voda je teplá jako v konvici :)
StravaSnídaně nebyly tak dobré, s malým výběrem, i když obědy a večeře byly pestřejší. Jídla zahrnovala sladké svačiny a ovoce – meloun, meloun a jablka :) Ale ať se děje cokoli – neměl jsem hlad :) Snídaně zahrnovala velmi dobré drožďové koblihy :) A hranolky byly moc dobré! Velmi sladké nápoje – nestihl jsem je vypít, tak jsem si koupil vlastní – ale to nebyl problém. Možná mi došlo červené víno, ale nebyl jsem zklamaný. Kromě toho byl široký výběr alkoholických nápojů – rum, vodka, whisky a pivo.
UbytováníNejdříve nám dali pokoj ve velmi špatném stavu – měl výhled na popelnici a kurník, byl špinavý, ložní prádlo, i když ne staré, mělo skvrny, televize nefungovala a všude byl prach a vlasy. Ale druhý den nám dali lepší pokoj. Úklid byl nepravidelný, s všeobecným spěchem pro ručníky a toaletní papír.
SlužbyŘeknu to takto: jak animátoři, tak i personál hotelu – na recepci, v baru i uklízečky – všichni udělali vše, co bylo v jejich silách, aby nám pobyt u nás udělali příjemný. Vždy byli milí, usměvaví, povídali si a byli ochotní. Díky celému týmu a i přes pár nepříjemností považuji naši dovolenou za vydařenou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iwona H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Všude je špína. V pokoji jsou mravenci.
Všude je špína. V pokoji jsou mravenci.
Pláž je skvělá.
StravaPrůměrné. Dobré, ale celkově v jídelně nepořádek.
UbytováníUž nikdy. Hotel je špinavý. Není možné sehnat čisté povlečení a ručníky. Polštáře smrdí.
SlužbyOchotný personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Katarína S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Tunis v auguste je plný alžírskych rodín na prázdninách, zvoľte si iný mesiac. Služby sú veľmi slabé v tomto hoteli, potrebuje úplne zmenu systému. Personál je veľmi milý (robia, čo môžu ), animačný tím je super, počas celého dňa sa stará o aktivity, hl.pre deti.
Hotel je počas dňa dosť hlučný, celý deň hrá hudba z každej strany, ale ak chcete pokoj do 10.00 je.
Treba vstať skôr aj kvôli raňajkám v kľude, aby ste nestáli v dlhých radoch.
Jedinou výhodou tohto hotela je krásne more a pekná pláž, milí ľudia.
Večerný program má mimoriadne bavil, prijali ma aj domáci hostia a naučila som sa rôzne ich tradičné tance. Radi sa zabávajú aj s deťmi.
V okolí tohto hotela je len kaviareň a market, je to okraj mesta, resp.koniec, nie je tam možnosť ako napr.v Mahdii chodiť si uličkami. Oproti je zastávka a môžete sa odviezť žltým malým busom do Mediny, Mariny za 5 denárov.
V Tunise odporúčam použiť dináre,ale berú aj euro.
Tunis v auguste je plný alžírskych rodín na prázdninách, zvoľte si iný mesiac. Služby sú veľmi slabé v tomto hoteli, potrebuje úplne zmenu systému. Personál je veľmi milý (robia, čo môžu ), animačný tím je super, počas celého dňa sa stará o aktivity, hl.pre deti.
Hotel je počas dňa dosť hlučný, celý deň hrá hudba z každej strany, ale ak chcete pokoj do 10.00 je.
Treba vstať skôr aj kvôli raňajkám v kľude, aby ste nestáli v dlhých radoch.
Jedinou výhodou tohto hotela je krásne more a pekná pláž, milí ľudia.
Večerný program má mimoriadne bavil, prijali ma aj domáci hostia a naučila som sa rôzne ich tradičné tance. Radi sa zabávajú aj s deťmi.
V okolí tohto hotela je len kaviareň a market, je to okraj mesta, resp.koniec, nie je tam možnosť ako napr.v Mahdii chodiť si uličkami. Oproti je zastávka a môžete sa odviezť žltým malým busom do Mediny, Mariny za 5 denárov.
V Tunise odporúčam použiť dináre,ale berú aj euro.
Cestou na pláž prechadzate záhradou časťou,kde sú rozložené aj lavičky a stoly,kde sa tiež dá posedieť. Pláž bola veľmi pekná, relatívne čistá, občas niečo od vetra, treba ísť na pláž skôr,ak chcete miesto, lehátka sú zdarma,matrace nie sú na všetkých, plážové osušky na hoteli nie sú. Na pláži je veľmi pekný bar, za poplatok mimo all incl., ale poteší dobrá káva, prinesú aj na plaž k lehátku. Hneď vedľa sú veľmi milí a ochotní ľudia s ponukou rôznych vodných športov, využite.
Ak chcete kľud (od hudby), v pohode choďte aj ďalej od hotela v oboch smeroch, na otvorené pláže, je tam ticho občas domáca rodinka s altánkom.
Bazén aj s tobogánom na dovolenke nevyužívam, bol plný detí.
Na raňajkách bol veľmi slabý výber.
V auguste rátajte s tým, že budete musieť znášať kultúru stolovania domácich a alžírskych hostí,aj ruských. Obedy, večere sa dalo vždy vybrať niečo iné. Voda v hoteli je v bare, v reštaurácii na vyžiadanie koľko potrebujete. Dá sa však vychytať dobrý kľudný čas. Skoro ráno a neskoro večer.
Ubytovanie staršie, ale z mojej izby bol skvelý výhľad. Bohužiaľ v auguste je extrémne rýchla výmena hostí a moja izba počas pobytu bolá uprataná iba raz, po osušky a toaletný papier som si chodila na recepciu- nerobilo mi to však problém. Trezor som nepoužila. Všetko bolo na svojom mieste. Zvýšili taxu 80 denárov= 25 e za 10 dní.
SlužbyBoli veľmi milí a robili, čo mohli. Keďže som bola sama, často sa pýtali ,či je všetko v poriadku. Na všetko sa dalo zvyknúť, ale je tam iný štýl života a poriadku. Je to zaujímavé pozorovať inú kultúru.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
katarzyna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...