Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Nour Justinia

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Sousse, Sousse

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 8 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 18 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hana Sluková Krejčí

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u hotelu za silnicí, takže ok, bylo tam i uklizeno a lehátka připravená. I tady se nás první den snažili "natáhnout" na poplatku za lehátka, ale jelikož jsme zanli ceny z lońského roku z té samé pláže, tak jsme se nedali a platili jsme pokaždé pouze 4 Dt za dvě osoby. Z našich hotelových sousedů ze stejného zájezdu vymámili první den dokonce 10 Dt. Moře bylo čisté, i když trochu chladnější, ale dalo se to. Jediné, co nám vadilo, že občas přišli hrát na placenou pláž nějací výrostkové fotbal, dvakrát mi prásknul míč do lehátka (to se omlouvali) a příšerně u toho řvali. Podle všeho to byli kamarádi obsluhy na pláži. Taky si s sebou někdy vzali psa (bojové plemeno) a ten tam lítal volně.

Strava

Jídlo jsme měli servírované (snídaně a večeře). K snídani bylo pouze pečivo, máslo a džem, někdy salám a vařené vejce, výběr žádný, ale najedli jsme se. Večeře byla pokaždé jiná (vždy maso a příloha a salátový předkrm).

Ubytování

Hotel byl tříhvězdičkový a odpovídal ceně, pokoj měl balkón na moře (to jsme ani nečekali) a zárověň jsme měli výhled i na náměstí, takže to bylo super. Úklid probíhal každý den, doplňovali toaletní papír a měnili ručníky. Trochu nám vadily dřevěné rámy okolo postelí, kvůli kterým nešly přirazit úplně k sobě a otloukali jsme si o ně nohy.

Služby

Využili jsme hotelový sejf a recepční se nás snažila okrást o 5 Dt, ale naše delegátka to s ní urychleně vyřídila a ona nám peníze vrátila. Jinak jsme neměli s nikým sebemenší problém, pokojskými počínaje, majitelem konče.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Hana Sluková Krejčí

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u hotelu za silnicí, takže ok, bylo tam i uklizeno a lehátka připravená. I tady se nás první den snažili "natáhnout" na poplatku za lehátka, ale jelikož jsme zanli ceny z lońského roku z té samé pláže, tak jsme se nedali a platili jsme pokaždé pouze 4 Dt za dvě osoby. Z našich hotelových sousedů ze stejného zájezdu vymámili první den dokonce 10 Dt. Moře bylo čisté, i když trochu chladnější, ale dalo se to. Jediné, co nám vadilo, že občas přišli hrát na placenou pláž nějací výrostkové fotbal, dvakrát mi prásknul míč do lehátka (to se omlouvali) a příšerně u toho řvali. Podle všeho to byli kamarádi obsluhy na pláži. Taky si s sebou někdy vzali psa (bojové plemeno) a ten tam lítal volně.

Strava

Jídlo jsme měli servírované (snídaně a večeře). K snídani bylo pouze pečivo, máslo a džem, někdy salám a vařené vejce, výběr žádný, ale najedli jsme se. Večeře byla pokaždé jiná (vždy maso a příloha a salátový předkrm).

Ubytování

Hotel byl tříhvězdičkový a odpovídal ceně, pokoj měl balkón na moře (to jsme ani nečekali) a zárověň jsme měli výhled i na náměstí, takže to bylo super. Úklid probíhal každý den, doplňovali toaletní papír a měnili ručníky. Trochu nám vadily dřevěné rámy okolo postelí, kvůli kterým nešly přirazit úplně k sobě a otloukali jsme si o ně nohy.

Služby

Využili jsme hotelový sejf a recepční se nás snažila okrást o 5 Dt, ale naše delegátka to s ní urychleně vyřídila a ona nám peníze vrátila. Jinak jsme neměli s nikým sebemenší problém, pokojskými počínaje, majitelem konče.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...