Thalassa Sousse Resort & Aquapark Hodnocení: 4/5
od 11 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 490 Kč za os.
od 11 230 Kč za os.
od 10 131 Kč za os.
od 12 603 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.
V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.
Na počet hostů nedostačující počet lehátek, zato stohy rozbitých. Pláž posetá zbytky ze slunečníků, odpadky, výkaly a odér z výkalů koček. Hotel neposkytuje osušky na pláž - takže koupit.
StravaNaprosto nevyhovující, špagety s kečupem, a kůží obalené kosti s rýží nejde mít za all inclusiv, bez ovoce, jogurtů, 10 minut čekání na salám, sýr, nedostatek nádobí. Pití pouze z barelů, káva, čaj z barelu s plastovým míchátkem, voda na příděl - 1 litr na pokoj!!! - kupovat i vodu za svoje, víno nepitelné, kromě jejich boukhy vše placené....
Odpolední snack - otevřené dveře z jídelny a do ruky 1 zákusek a 2 čtverečky pizzy.
Vybydleny, špinavý,zapáchající hotel, s kuřáckým lobby barem. Ubytování na pokoji celkem nové, ovšem bez ledničky, vedle pokoje v 5. patře ústily 3 klimatizace - prakticky se nedalo spát. První den po návratu z pláže nebyly na pokoji naše ručníky, hledala jsem uklizečku, ta otevřela první pokoj - byli tam hosti, druhý pokoj - prázdný, vzala jim ručníky a dala je nám. Ani nevěděla, jestli jsou čisté nebo použité!!
SlužbyDojem z hotelu otřesný, žádné zázemí - pouze kuřácké prostory, plážový bar obsluhován člověkem bez základních hygienických návyků / mytí rukou na WC/, špinavé kelímky, sklenice. Venkovní posezení na koženkových židlích s rozbitými stoly - díry, odštípaný umakart, všude neuklizené popelníky.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.
V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.
Na počet hostů nedostačující počet lehátek, zato stohy rozbitých. Pláž posetá zbytky ze slunečníků, odpadky, výkaly a odér z výkalů koček. Hotel neposkytuje osušky na pláž - takže koupit.
StravaNaprosto nevyhovující, špagety s kečupem, a kůží obalené kosti s rýží nejde mít za all inclusiv, bez ovoce, jogurtů, 10 minut čekání na salám, sýr, nedostatek nádobí. Pití pouze z barelů, káva, čaj z barelu s plastovým míchátkem, voda na příděl - 1 litr na pokoj!!! - kupovat i vodu za svoje, víno nepitelné, kromě jejich boukhy vše placené....
Odpolední snack - otevřené dveře z jídelny a do ruky 1 zákusek a 2 čtverečky pizzy.
Vybydleny, špinavý,zapáchající hotel, s kuřáckým lobby barem. Ubytování na pokoji celkem nové, ovšem bez ledničky, vedle pokoje v 5. patře ústily 3 klimatizace - prakticky se nedalo spát. První den po návratu z pláže nebyly na pokoji naše ručníky, hledala jsem uklizečku, ta otevřela první pokoj - byli tam hosti, druhý pokoj - prázdný, vzala jim ručníky a dala je nám. Ani nevěděla, jestli jsou čisté nebo použité!!
SlužbyDojem z hotelu otřesný, žádné zázemí - pouze kuřácké prostory, plážový bar obsluhován člověkem bez základních hygienických návyků / mytí rukou na WC/, špinavé kelímky, sklenice. Venkovní posezení na koženkových židlích s rozbitými stoly - díry, odštípaný umakart, všude neuklizené popelníky.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...