Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Royal Jinene & Jinene

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Sousse, Sousse

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Surfování Surfování ano
  • Fitness Fitness ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Marcela K.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.

V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na počet hostů nedostačující počet lehátek, zato stohy rozbitých. Pláž posetá zbytky ze slunečníků, odpadky, výkaly a odér z výkalů koček. Hotel neposkytuje osušky na pláž - takže koupit.

Strava

Naprosto nevyhovující, špagety s kečupem, a kůží obalené kosti s rýží nejde mít za all inclusiv, bez ovoce, jogurtů, 10 minut čekání na salám, sýr, nedostatek nádobí. Pití pouze z barelů, káva, čaj z barelu s plastovým míchátkem, voda na příděl - 1 litr na pokoj!!! - kupovat i vodu za svoje, víno nepitelné, kromě jejich boukhy vše placené....
Odpolední snack - otevřené dveře z jídelny a do ruky 1 zákusek a 2 čtverečky pizzy.

Ubytování

Vybydleny, špinavý,zapáchající hotel, s kuřáckým lobby barem. Ubytování na pokoji celkem nové, ovšem bez ledničky, vedle pokoje v 5. patře ústily 3 klimatizace - prakticky se nedalo spát. První den po návratu z pláže nebyly na pokoji naše ručníky, hledala jsem uklizečku, ta otevřela první pokoj - byli tam hosti, druhý pokoj - prázdný, vzala jim ručníky a dala je nám. Ani nevěděla, jestli jsou čisté nebo použité!!

Služby

Dojem z hotelu otřesný, žádné zázemí - pouze kuřácké prostory, plážový bar obsluhován člověkem bez základních hygienických návyků / mytí rukou na WC/, špinavé kelímky, sklenice. Venkovní posezení na koženkových židlích s rozbitými stoly - díry, odštípaný umakart, všude neuklizené popelníky.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Marcela K.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.

V Tunisku jsem byla již několikrát, zcestovala jsem kus světa, ale vydávat něco za 4**** hotel, který splňuje nároky max. 2**, je příliš. Mluvila jsem s dalšími ubytovanými Čechy, všichni chtěli pryč, bohužel někomu to nedovolila finanční situace - doplatek /důchodci first minute/. Recepční hotelu mi sdělila, že se tam líbí pouze Rusům, kteří dle vzhledu, oblečení a hlavně chování, byli asi v hotelu poprvé v životě a přiletěli někde z dálného východu.
Přijeli jsme do hotelu ve 2 hodiny odpoledne, druhý den jsme se s dcerou stěhovaly, ale i tak nesmazatelný negativní zážitek!! Ještě jsme si odvezly do druhého hotelu Marhaba Club střevní potíže, které nám pobyt také zpříjemnily na další 3 dny...
Jeden výlet - už se nedělá v takovém rozsahu jak je uvedeno, druhý výlet - odvolán z důvodu malého zájmu, takže žádné nové zážitky.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na počet hostů nedostačující počet lehátek, zato stohy rozbitých. Pláž posetá zbytky ze slunečníků, odpadky, výkaly a odér z výkalů koček. Hotel neposkytuje osušky na pláž - takže koupit.

Strava

Naprosto nevyhovující, špagety s kečupem, a kůží obalené kosti s rýží nejde mít za all inclusiv, bez ovoce, jogurtů, 10 minut čekání na salám, sýr, nedostatek nádobí. Pití pouze z barelů, káva, čaj z barelu s plastovým míchátkem, voda na příděl - 1 litr na pokoj!!! - kupovat i vodu za svoje, víno nepitelné, kromě jejich boukhy vše placené....
Odpolední snack - otevřené dveře z jídelny a do ruky 1 zákusek a 2 čtverečky pizzy.

Ubytování

Vybydleny, špinavý,zapáchající hotel, s kuřáckým lobby barem. Ubytování na pokoji celkem nové, ovšem bez ledničky, vedle pokoje v 5. patře ústily 3 klimatizace - prakticky se nedalo spát. První den po návratu z pláže nebyly na pokoji naše ručníky, hledala jsem uklizečku, ta otevřela první pokoj - byli tam hosti, druhý pokoj - prázdný, vzala jim ručníky a dala je nám. Ani nevěděla, jestli jsou čisté nebo použité!!

Služby

Dojem z hotelu otřesný, žádné zázemí - pouze kuřácké prostory, plážový bar obsluhován člověkem bez základních hygienických návyků / mytí rukou na WC/, špinavé kelímky, sklenice. Venkovní posezení na koženkových židlích s rozbitými stoly - díry, odštípaný umakart, všude neuklizené popelníky.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...