Novotel Tunis Mahamed V Hodnocení: 4/5
od 15 734 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 734 Kč za os.
od 15 744 Kč za os.
od 17 854 Kč za os.
od 44 457 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 19 hodnocení)
Attila Nagy
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Všetko v pohode
StravaVýborná
UbytováníNádhera
SlužbyDobré
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alica Vesztegová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolenke sme neboli spokojni ... Delegatom, ani na letisku...
Na dovolenke sme neboli spokojni ... Delegatom, ani na letisku...
Čistota na plazí
StravaSuper
UbytováníDobrý
SlužbyČistota hotela
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (5)
Filtrovat recenze
Attila Nagy
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Všetko v pohode
StravaVýborná
UbytováníNádhera
SlužbyDobré
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
kedze hotel mal dost vysoke hodnotenia, cakal som viac.
kedze hotel mal dost vysoke hodnotenia, cakal som viac.
ak chcete ist k moru za ucelom plavania v nom, tu je to asi nemozne. Pocas celeho pobytu vlny, plavat sa nedalo. Navyse 7dni fakt velke vlny, tym padom more skarede, naplavilo riasy a iny bordel, z coho som bol fakt prekvapeny, prvykrat v zivote som videl v mori kopu plastoveho odpadu, fakt dost nechutne. Navyse tento plastovy odpad je v Tunisku vsade, ked idete po uliciach, vsade more plastov, citil som sa miestami ako na Luniku 9, pre europana fakt dost sokujuce zistenie, takyto bordel som v zivote nikde nevidel a nabuduce uz radsej stravim dovolenku niekde v Europe.
Stravaranajky celkom ok, taky standard bezneho hotela, az na salamy, ktore su v arabskom svete len take, ze je to vsetko typu lunchmeat.
Obedy a vecer som cakal urcite lepsie. Maso velakrat uplne polosurove, nedalo sa to pohryzt ani prehltnut, ako zuvacka. Ryby vacsinou take s kostami, rychlo ma presla chut vyberat polhodinu pri jedeni vselijake male kosticky. Prilohy vzdy na vyber, bude zemiaky, ryza, cestoviny, zeleniny bolo dost, aj nejake ovocie, ale cerveny melon ani raz za 10dni, asi je to tam nedostatkovy tovar, zlty bol kazdy den, ten bol vyborny. Dezerty - na prvy pohlad to vyzeralo super, siroky vyber, ale ked som si zobral z kazdeho kolaca jednu vzorku, castokrat to bolo uplne to iste, len navrchu bolo raz kiwi, potom broskyna. Vela zakuskov bolo bez chuti, proste bolo to sladke, ale nemalo to ziadnu chut, len nejake piskotove cesto a nejaka biela plnka. Ale z tej sirokej ponuky sa vzdy dali vybrat tak 2-3 dobre dezerty, ktore mi chutili. Bohuzial ako bonus, asi tak na druhy den som dostal hnacku, ako je to bezne v tychto arabskych krajinach, aj ked mi ludia hovorili, ze v Tunisku to nedostanem, len v Egypte, dostal som.
ubytovanie bolo ok, na izbu chodim len spat, takze kvalita nabytku atd ma nezaujima, postele boli dobre, akurat ak chce niekto pozerat na dovolenke TV, su tu same arabske programy, takze z tohto pohladu nula bodov. Areal ako taky je krasny, vsade plno zelene, farebnych kvetov, palmy atd...
SlužbySluzby hotela take ako v inych hoteloch tejto kategorie, nejake tie sportove aktivity, animacie. Minigolf nefungoval, ani lukostrelba. Velke minus bolo, ze bar v hlavnom bazene nefungoval vobec ani raz pocas nasho pobytu. V relaxacnom bazene vzadu bar fungoval, ale len nealko. Na margo alkoholickych napojov, pivo sa s nasim neda porovnat, asi bolo riedene vodou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zuzana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
starší rezort, ktorý by potreboval rekonštrukciu. Je však situovaný v krásnej záhrade plnej zelene.
V izbe sme len prespávali, takže postačovala.
Milá delegátka, češka 30 rokov tam žijúca. Dala zopár dobrých tipov. V knihe však stretnutie neznačila, takže okrem prvého stretnutia po prílete, sme o žiadnom nevedeli. Údaje k odletu boli aktualizované včas.
WiFi nie vždy bolo možné sa pripojiť a aj to len na recepcii, či v čajovni. Odporúčame kúpiť si miestnu SIM (funguje skvele bez problémov).
Vzhľadom na aktuálnu situáciu bolo minimum ruských turistov. Väčšina bola z Francúzska, zopár anglicky hovoriacich, zopár Nemcov i Poliakov. Slovákov do 10. Dovolenkovali tu aj miestny resp. zo susedných krajín.
Ženy v burkiny mali povoleny vstup LEN do mora a bazéna s tobogánom. Inam nesmeli.
Vstup do reštaurácie LEN v suchom oblečení.
starší rezort, ktorý by potreboval rekonštrukciu. Je však situovaný v krásnej záhrade plnej zelene.
V izbe sme len prespávali, takže postačovala.
Milá delegátka, češka 30 rokov tam žijúca. Dala zopár dobrých tipov. V knihe však stretnutie neznačila, takže okrem prvého stretnutia po prílete, sme o žiadnom nevedeli. Údaje k odletu boli aktualizované včas.
WiFi nie vždy bolo možné sa pripojiť a aj to len na recepcii, či v čajovni. Odporúčame kúpiť si miestnu SIM (funguje skvele bez problémov).
Vzhľadom na aktuálnu situáciu bolo minimum ruských turistov. Väčšina bola z Francúzska, zopár anglicky hovoriacich, zopár Nemcov i Poliakov. Slovákov do 10. Dovolenkovali tu aj miestny resp. zo susedných krajín.
Ženy v burkiny mali povoleny vstup LEN do mora a bazéna s tobogánom. Inam nesmeli.
Vstup do reštaurácie LEN v suchom oblečení.
Krásna. denne čistená. Ľudia sú však......(bordel a špaky hádzali do piesku napriek tomu, že košov je k dispozícii dosť). More čisté, piesočné nie veľmi plytké, takže aj zaplávať sa dá. Vhodné aj pre rodiny s deťmi. Šnorchlovali sme trošku - zopár pekných malých rybičiek. Aj zopár drobnejších mušlí sa dá nájsť.
Odporúčame
All inclusive striedmejšie ako napr. v Turecku. Nám však postačovalo a boli sme spokojní.
Ranajky do 10:00. Od 10:00 snacky. Každý večer výborné polievky (výber z 2).
Upozornenie: za 12 dni neboli ani raz hranolky ;o) Ani raz bravčové. Dezerty len k večeri.
"bungalov" bola v skutočnosti izba na prízemí s predzáhradkou (na nami 2 poschodia s pavlačou a izbami).
Izba bola priestranná s už "opäť módnou" spojenou kúpeľňou (vaňa a umývadlo). WC bolo zvlášť. výkonná klimatizácia.
Denne upratovaná. Denne dopĺňali balenú vodu. Inak na recepcii na vyžiadanie.
nič sme nevyužili
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika Grambličková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka skvelá, splnila očakávania.
Dovolenka skvelá, splnila očakávania.
Pri príchode čistá voda nádherná, neskôr po burke riasy ale v norme a teplučké more ...no paráda.
StravaStrava výborná, rozmanitá, mäsko na rôzne druhy dokonca aj vysmážané rezne :) prílohy čo len chcete, zemiaky varene ,pečené, kaša, hranolky...ryža, cestoviny, špagety, ryby výborne a množstvo, dokonca aj môj obľúbený langoš.... Pivo chutné a vody sladká aj perlivé, alkohol miestnej výroby. Ovocia chutného neúrekom.
Ubytováníubytovanie jednoduchšie, ale spĺňalo všetko čo treba
SlužbyVšetko bolo v poriadku, niet čo vytknúť, musím podotknúť, že upratovací personál kmital, všetko jazmínom prevoňané vyumývané.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Barbora J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná dovolenka, nič nám nechýbalo.
Výborná dovolenka, nič nám nechýbalo.
Pláž krásna, čistá, relatívne prázdna aj v sezóne, k dispozícii slnečníky, ležadlá. Voda teplá, pozvoľný vstup do mora.
StravaStrava výborná.
UbytováníBoli sme u ubytovaní v apartmáne, mali sme teda 2 priestranné izby, kúpeľňu s wc, samostatný záchod, 2 balkóny, všetko čisté, trošku staršie zariadenie.
SlužbyV hoteli sa o nás celý deň starali, služby výborné, voda vždy nachystaná na izbe, bol tam obchod, kde sa dalo kúpiť úplne všetko, zmenáreň.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...