Tunisko - Tunis Tunisko

 • Doprava letecky

  02:20 h

 • Popis

  Tunis je výrazný svojí dvojí tváří. Najdete zde medinu- starou část města, kde jsou uličky lemované tuniskými obchodníky, kteří vám prodají doslova cokoliv, ať už typicky aromatické koření nebo plyšového velblouda. Na druhé straně vás okouzlí moderní, rušný život za hradbami mediny. Vstřebávat tento rušný a zároveň mýtický život vám pomohou kavárny v úzkých uličkách, kde si můžete pochutnat na výborném čaji, či silné kávě ochucené o kardamon. Velmi zajímavá je návštěva muzea Bardo, kde se dozvíte mnoho o architektůře užité v Kartágu.

Nejnovější recenze Tunisko - Tunis

Celkem: 10 Hotel bol velmi pekne zariadeny, izby ciste priestranne, strava vyborna, prostredie velmi pekne vid, foto

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel bol velmi pekne zariadeny, izby ciste priestranne, strava vyborna, prostredie velmi pekne vid, foto Zobrazit celou recenzi

Lucia V., 02.06.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Tunis, Hotel: Bel Azur

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

8 fotografií

Celkem: 8,8 Hotel musím ohodnotit velmi kladně. Po přečtenych recenzích tady jsme jeli s velkou obavou, a musím říct, ze jsme byli velmi mile...

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel musím ohodnotit velmi kladně. Po přečtenych recenzích tady jsme jeli s velkou obavou, a musím říct, ze jsme byli velmi mile překvapeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Neříkám, ze by bylo ubytováni perfektní, ale na přepsání bylo vyhovující. Uklízečka občas zapomněla vyměnit ručníky, ale jinak bylo čisto. Klimatizace fungovala na jedničku, voda tekla a nic jiného jsme nepotřebovali.

Strava
Strava velmi dobra. Snídaně se opakovalo stále dokola. Obědy a večeře vynikající. Byly ryby, kuřata, kachna, jehneci a dokonce i vepřové, které oni vůbec nejedí . Priloha brambory, kaše, ryze na mnoho způsobu, kuskus i bramboracky. Byla i grilování zelenina , piza a dortiky. Z ovoce byl jenom meloun a také byla zmrzlina. Pití bylo velmi dobre, i pivo.

Služby hotelu
Cely den je pro vás připraven program. Animatori byli skvělí , uměli i česky . A hlavně nebyli vtiravi. Hotel nabízí mnoho placených služeb například: výlet pirátskou lodi , vel bloudí karavana nebo na koni, výlet na ctyrkolkach. Na těch jsme byli my a je to super. Ty peníze za to fakt stojí. Nejhorší v hotelu je asi bazén se skluzavkami, neboť slouží jako veřejné koupaliště a odpoledne je tam hlava na hlavě. Cestovka vůbec nezmiňuje, ze jsou tobogany pustene jen asi 2 hod. Dopoledne a 3 hod. Odpoledne.

Pláž
Pláž je pěkná. Lehátek je dost a jsou nova, opravdu tam není jediné rozbité. Na plazi je moc a moc škebli. Ještě jsem takové množství nikdy neviděla . Pití je jen nealko v kelimcich, ale studené , takže super.

Anonym, 20.08.2014, Datum pobytu: 29.7. - 9.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Tunis, Hotel: Caribbean World Gammarth

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 8 Dovolenou jsme si užili. Nic nám nechybělo. O zábavu bylo postaráno a celkový dojem je moc příjemný

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si užili. Nic nám nechybělo. O zábavu bylo postaráno a celkový dojem je moc příjemný Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Celý komplex je krásný a útulný.Pokoj vypadal krásně, nic nebylo zničené, ale nefungovali lampičky u postelí a u zrcadla. Když už přišli uklizečky tak bylo vše v pořádku ale né vždy přišli. Klimatizace super ale nelze opomenout nález 3 velkých švábů u postelí a v koupelně.

Strava
Hlad jsme neměli, jídla byla spousta. Snack a snídaně byli každý den stejný:/ nejlepší z celého dne byli večeře.

Služby hotelu
Byli jsme spokojeni.Super animátoři. Doporučujeme využít tam nabízené výlety jako čtyřkolky, velbloudy a koně. V místním obchůdku se (značkovým) zbožím pořádně smlouvejte... např kabelku ze 185 euro na 25 euro :)

Pláž
Pláž čistá,dostatek lehátek a slunečníků. Moře mělké plné mušlí , krabů a medúza se taky někdy ocitne. Šnorchlování si také užijete když nejsou vlny. Lidí na pláži moc nebylo a místní spíše na vedlejší pláži. Vytknout můžu miniaturní okýnko které vydávalo jen ananasovou limonádu fantu a kolu bez jakéhokoliv občerstvení a na pláži mi velmi chyběli sprchy.

Anonym, 19.08.2014, Datum pobytu: 7.8. - 18.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Tunis, Hotel: Caribbean World Gammarth

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (0)

3 fotografie

Celkem: 4,4 Dovolená za tyto peníze rozhodně nestojí. Jediné dobré na pobytu bylo jídlo. Animátoři se snaží, ale umí jenom 3 fráze v 5 jazycích.V...

 • 3,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 4 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená za tyto peníze rozhodně nestojí. Jediné dobré na pobytu bylo jídlo. Animátoři se snaží, ale umí jenom 3 fráze v 5 jazycích.V bazénu se koupou místní lidé, v jídelnách se stravují také. Jak bych nazval celý hotel? Veřejné koupaliště s možností přespání a stravování za příšernou cenu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování je hodnoceno jako příšerné. Náš pokoj byl průmerný, ovšem klimatizace nefungovala jak měla, dveře do koupelny nešly zavřít, byla rezavá sprcha a umyvadlo, prostěradlo jsme někdy nedostaly, protože byl nedostatek.

Celkově za ubytování **+

Strava
Strava je chutná, kromě toho, že všechny jídla jsou pikantní od brambor po kuřecí maso. Pikantní, ale dobrá. Pro děti to je tedy hrůza, ale dá se vybrat jídlo pro děti, které je odděleno.

Ráno - Palačinky - s čokoládou, vajíčka, místní koblihy, zavináče.

Oběd - Grilovaná ryba, maso, zeleniny, americké brambory, vajíčková nádivky, norm. brambory. Deserty - dorty, zákusky.

Večeře - Grilovaná ryba, brambory, palačinky - s čokoládou.

Celkově je strava jeden velký koloběh s občasnými změnami. Pokud ale jednou ochutáte, tak máte vybráno na celý pobyt.

Za stravu celkově ****

Služby hotelu
Služby hotelů jsou průměrné. Výlet na Saharu, projetí na velbloudech, koních po pláži, zapůjčení čtyřkolek, kajak - zdarma na pláži (plastový), dále surfing, loď táhnoucí kruh apod.

Celkově za služby ***

Pláž
Na pláži chybí dostatek lehátek. Bar na pláži je otřesný! Jste tam vytlačování.. máte malý výdejní pult na pití, a místní lidé si za peníze mohou zakoupit alkohol, který vy jako All inclusive nedostanete. Pokud jim nabídnete peníze za alkohol jako normální místní lidé, podívají se vám na náramek a ženou vás k vašemu pultu! Na pláži chybí volejbal nebo jiný plážový sport. Pláž je v celku prázdná.

Za pláž celkově **

Anonym, 05.08.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Tunis, Hotel: Caribbean World Gammarth

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (1)

Celkem: 9,2 My jsme si dovolenou opravdu užili a to i přes velmi skromné ubytování,které nás zprvu velmi překvapilo. Avšak denně jsme měli...

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
My jsme si dovolenou opravdu užili a to i přes velmi skromné ubytování,které nás zprvu velmi překvapilo.

Avšak denně jsme měli uklizeno,čisté ručníky,vytřeno,ustláno,složená pyžámka,nebylo nač si stěžovat.

Jídlo velmi chutné,pravda snídaně trochu chudší,ale obědy i večeře velmi bohaté.Měli jsme štěstí i na

slušnou a ochotnou obsluhu.Ale jak já říkám,vše je v lidech.My se snažili být vstřícní a usměvaví a tak se k nám chovali i místní.Moře bylo čisté,ale byly dost vysoké vlny a trochu větrno.V tom vedru to ale vůbec nevadí.Co se týče animátorů tak spokojenost.Opravdu se velmi snažili.A mě nenapadá nač bych si stěžovala.Snad jen,že bych uvítala více obchůdků v areálu a také na pláži více a funkčních lehátek,to tedy byla fakt katastrofa.Také bylo překvapující velké množství místních v areálu,což vadilo hlavně v bazénech a na skluzavkách.Celkově řečeno,nic nóbl,ale příjemno a za slušnou cenu !!! Nám se tu líbilo.A tak chci také touto cestou poděkovat za vstřícné a vynikající jednání internet.obchodu,která nám při hledání dovolené byla nápomocna a dovču nám pomohla vybrat "na míru " ! DÍKY !!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Celý areál by potřeboval zrenovovat,což údajně dle místních má nastat.Je opravdu rozsáhlý,ale tak trochu zchátralý a je to škoda,byl by opravdu moc hezký.A pro upřesnění,nejedete do hotelu,ale do bungalovů.

Pokojíky jsou velmi skromně zařízené,ale my měli štěstí,že nám fungovalo vše.Úklid byl vážně na jedničku.

Pokoje by chtěly zmodernizovat !!!!

Strava
CHUTNÁ! Snídaně spíše kontinentální,ale každý si vybere.Obědy a věčeře opravdu bohaté.Snad by bylo

dobré přidat více ovoce.Byly jen melouny, červené a žluté a broskve,takže tady by to chtělo přidat.Výborný

tu byl zapečený špenát se sýrem,různě zapečená zelenina,bramborová kaše - opravdická. Ryby,maso,kuře,

hranolky,saláty ,ba i pizza.Opravdu dobrý výběr.

Služby hotelu
Na personal jsme si opravdu nemohli stěžovat.CHoval se k nám mile.Animátoři byli zábavní.A tu svou zábavu si tu našel každý pokud chtěl.Velmi doporučuji jízdu na čtyřkolkách,stojí to za to.

Pláž
Pláž je písčitá a bylo zde spoustu krásných mušliček.CHaluhy žádné !!! Byly zrovna dost velké vlny.Pro nás to bylo k naší radosti.Bylo také poměrně větrno,což někomu být příjemné nemusí,ale v tom vedru ...!!!

Ovšem lehátka na pláži KATASTROFA !!!!! A také bar na pláži by se mohl zlepšit,opravdu nic moc vábného.

Helena Kalinová, 02.09.2013, Datum pobytu: 4.7. - 15.7.2013
Oblast: Tunisko Tunisko, Tunis, Hotel: Caribbean World Gammarth

Byla tato recenze užitečná? Ano (11) Ne (0)

Vchod do hotelu 12 fotografií

Všechny recenze Tunisko - Tunis

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622