Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 17 817 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 14 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslava Netíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednalo o naši první dovolenou v Tunisu. Areál hotelu působil příjemným, čistým dojmem, což se ovšem nedá říct o prostředí ve městě. Náš delegát byl velmi vstřícný a ochotný, dal nám spoustu tipů na výlety jak organizované, tak ty, které jsme mohli podniknout na vlastní pěst. Také poradil, na co si máme dávat pozor. Absolvovali jsme výlet do ZOO, který můžeme vřele doporučit. V nabídce měli spoustu dalších programů na zpestření pobytu (výlet na safari s možností zapůjčit si čtyřkolku, plavba pirátskou lodí....) Dovolenou jsme si užili, ale příšte bychom raději zvolili pobyt v některé z evropských zemí, hlavně kvůli neodbytnosti až agresivitě místních prodejců.
Jednalo o naši první dovolenou v Tunisu. Areál hotelu působil příjemným, čistým dojmem, což se ovšem nedá říct o prostředí ve městě. Náš delegát byl velmi vstřícný a ochotný, dal nám spoustu tipů na výlety jak organizované, tak ty, které jsme mohli podniknout na vlastní pěst. Také poradil, na co si máme dávat pozor. Absolvovali jsme výlet do ZOO, který můžeme vřele doporučit. V nabídce měli spoustu dalších programů na zpestření pobytu (výlet na safari s možností zapůjčit si čtyřkolku, plavba pirátskou lodí....) Dovolenou jsme si užili, ale příšte bychom raději zvolili pobyt v některé z evropských zemí, hlavně kvůli neodbytnosti až agresivitě místních prodejců.
Pláž byla ve vzdálenosti cca 10 minut chůze od hotelu. Většinu času byla pláž zaneřáděná naplaveninami z moře, ostatní hotelové pláže byly uklizené, jen ta naše ne. Lehátka i slunečníky byly k zdarma k zapůjčení, plážový bar nebyl zahrnut v all inclusive, z čehož jsme tedy byli velmi zklamaní :D
StravaSe službou all inclusive jsme byli velmi spokojeni. Výběr jídel byl opravdu rozmanitý, vždy bylo z čeho vybírat a ani za celých 11 dní našeho pobytu jsme nestihli všechno ochutnat. Strava byla v evropském stylu, každý den byly v nabídce různé druhy mas od kuřecího přes jehněčí, vepřové, hovězí až po ryby. Stejně rozmanitý byl i výběr příloh, zeleninových salátů, ovoce, moučníků atd. Pouze nedoporučuju pít jejich džusy podávané ke snídani. Člověk nikdy neví, jaká voda byla při výrobě použita, a stejně tak nedoporučuju led do pití. Na baru jsme si mohli dát zdarma v rámci all inclusive vodku, gin, bílý rum, bílé a červené víno, whisky, pivo. Ovšem vše jejich místní výroby. Na baru bylo také každý den v 16:00 podáváno malé občerstvení v podobě pizzy, hot dogů.
UbytováníUbytování bylo zcela kompetetní s cenou zájezdu. Nečekejte žádný přepych, ale i tak byl pokoj velmi útulný, čistý, s terasou a výhledem na bazén. Každý den nám pokoj uklízeli, což také zahrnovalo výměnu ložního prádla, ručníků atd. Jedinou výtku máme ke kobercům na chodbách, které by vzhledem ke svému opotřebení a skvrnám už nutně potřebovali vyměnit. Fén v koupelně měl propálenou trubici, takže vysušit si vlasy byl celkem problém.
Hotel nabízí jak venkovní, tak vnitřní bazén. Nabízí také masažé, kosmetické procedury, kadeřnický salon, maurskou kavárnu, obchod se suvenýry atd.
Personál hotelu byl velmi milý, vstřícný a ochotný. Často se nám ale stávalo, že nám ve směnárně nebyli schopni vyměnit peníze. Vždy nám řekli, že máme přijít o hodinu či dvě později. Poté už bylo většinou všechno v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Marek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S hotelom a stravou som bol spokojný, chýbali mi animátory. Trochu ďaleko na pláž. Čo sa týka pláže, nekomentujem, špina , neudržiavana, so strany hotela absolútne!!!
S hotelom a stravou som bol spokojný, chýbali mi animátory. Trochu ďaleko na pláž. Čo sa týka pláže, nekomentujem, špina , neudržiavana, so strany hotela absolútne!!!
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pro nenáročné klienty, spíše pro střední věk, bez animačních programů. Hotel je tzv. až ve 3 řadě postaven asi jako jeden z prvních díky asi jacht clubu. Už bych se sem nikdy nevrátil, Tunis nabízí nepřeberné množství jiných kapacit, takže to chce si lepší vybrat, ale za tu cenu na last to zas jde, takže se dá u něčeho přimhouřit oko. Hotel je sice bezbariérový, ale důchodcům to nedoporučuji pro velkou vzdálenost na pláž, bez možnosti All ex. Polopenze je nesmysl, za jeden den by jste dali za pití a jídlo víc, než za celý zájezd !!
Dovolená pro nenáročné klienty, spíše pro střední věk, bez animačních programů. Hotel je tzv. až ve 3 řadě postaven asi jako jeden z prvních díky asi jacht clubu. Už bych se sem nikdy nevrátil, Tunis nabízí nepřeberné množství jiných kapacit, takže to chce si lepší vybrat, ale za tu cenu na last to zas jde, takže se dá u něčeho přimhouřit oko. Hotel je sice bezbariérový, ale důchodcům to nedoporučuji pro velkou vzdálenost na pláž, bez možnosti All ex. Polopenze je nesmysl, za jeden den by jste dali za pití a jídlo víc, než za celý zájezd !!
No tak tady je to přímo katastrofa ! Jednak hotel nemá, ačkoliv je inzerován bar na pláži, ten za zavřen již 3 roky, protože ruská klientela má v hotelu polopenzi, takže proč by pro pár čecháčků a Slováků otvírali bar. Na pláž je to 500m přes rušnou ulici a další boční ulici. Pláž je první v rohu vedle jacht clubu. Je tak titěrná, že se tam nikdo nevejde, takže jsme seděli na břehu před slunečníky sousedního hotelu, kde skoro nikdo nebyl. Po naší urgenci u delegáta přidali alespoň lehátka, nicméně většina byla rozbitá, několik lidí z nich dokonce spadlo. Pláž je celá špinavá, ale kompletně a to jak od odpadků, tak hlavně od exkrementů od velboudů, kteří zde chodí každé 3 minuty dokola, tak od koňů, oslů a asi dalších zvířat. Museli jsme si vždy odhrnout kus písku a zde si na jednu hromádku dát všechny naše věci a museli jsme pendlovat mezi hotelem a pláží, neboť zde nebylo pití a to jsme měli All ex. Řešili jsme to čepováním piva do pet lahve a koukali na nás v hotelu blbě.
StravaTady není co řešit, strava super, lepší je před dovolenou zhubnout 3 kila, protože se tam zase naberou nazpátek. Výběr velký, hodně druhů masa, ovoce, ryby ale s kostmi, místní speciality, prostě každý si najde to své vždy. Tunis a Egypt jsou vždy na jídlo super, mám 10 let zkušeností.
UbytováníHotel je sice starší, ale vyhovuje, vybavení pokojů je rovněž starší 10 let a víc. Lepší pokoje jsou pouze pro ruské klienty. Všechna plastová křesla a židle v hotelu byla prasklá, lehátka u bazénu v pořádku. ručníky s sebou, půjčují jen matrace na lehátka u bazénu.
SlužbyŽádné jsme nevyužili, nicméně výlety tam jsou, určitě byl pěkný výlet na pirátské lodi, které kotví na pláži, cena 22 TD nebo 19 $. Personál pomalý, flegmatický, všechno je jim jedno, pořad by chtěli jen peníze. Nato, že se hotel pišní 4* dal bych mu tak sotva 3*. Kousek vedle jsou jiné hotely se 4* a to se nedá vůbec srovnat a to i za stejnou cenu co zaplatíte za tento hotel.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...