Plážmoře bylo špinavé, ale 2x byla průtrž mračen, takže přírodě proste nejde poručit. pláž ok, dostatek lehátek jak u bazénu , tak u pláže, vůbec není nutné si je "rezervovat"ráno
Strava4druhy zmrzliny, ubrusy a svíčky na stolech, čišníci sami rozlévají nápoje, nikde jsme nestáli frontu ani na jídlo ani na pití. hotel plný postarších Francouzů, žádní neukázenění Arabové, jak to bylo vždy v jiných tuniských hotelech, v kterých jsme měli možnost strávit dovolenou. Vždy je z čeho vybrat.
UbytováníPokoj jsme dostali 4lůžkový i když jsme byli 2. velký čistý s obrovským balkonem./bez jakéhokoliv bakšiše./. pokoj čistý , uklízečky vždy usměvané. nikdy nic nechybělo. Při příjezdu nešla klima na pokoji, upozornii jsme recepčního- do 5 min. vyřešeno..prostě pecka
SlužbyBAzén čistý , bar u bazénu super, animace mě nezajímají, ale asi fajn.