Halyna V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Dovolená proběhla v pořádku..jedině ze nás naštvalo zahraniční kancelář ..který nechtěl nam poskytovat zpětný transfer do Antalie..ale díky komunikace Vaší kolegyně..dokonce nás odvezly..jinak bych od vás pořádala o kompenzace 100 euro za taxi.
Dovolená proběhla v pořádku..jedině ze nás naštvalo zahraniční kancelář ..který nechtěl nam poskytovat zpětný transfer do Antalie..ale díky komunikace Vaší kolegyně..dokonce nás odvezly..jinak bych od vás pořádala o kompenzace 100 euro za taxi.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







