Dovolenka sa nám veľmi páčila, hotel, jedlo, okolie so všetkým sme boli spokojní.
PlážDostupnosť pláže cca 150m od hotela podchodom pod cestou. Pláž čistá, pieskiovo-kamienková, lehátká zadarmo, vždy dostatok. Vstup do mora kamienkový pozvoľný. Voda čistá. Ľudí primerane, netlačili sme sa vo vode :D Bar na pláži tiež ľahko dostupný, nealko zadarmo.
StravaNa strave niet čo vytknúť, skvelé, chutné, rozmanité, všetkého dosť až priveľa. TOP
UbytováníUbytovaní sme boli v samostatnej vilke. Bolo tam čisto, klimatizácia , dve samostatné izby, kuchyňa, ktorú sme však nijako nevyužili. Veľké mínus za nás bol veľmi zlý preležaný mäkký matrac v jednej spálni a jedna spoločná prikrývka. Inak samosttná vilka je skvelé riešenie pre rodinu so staršími deťmi, každý má svoje súkromie.
SlužbyHotelové služby boli nadpriemerné, od upratovania, cez jedlo až po SPA.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate