Rubi Hodnocení: 4/5
od 9 388 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 388 Kč za os.
od 6 954 Kč za os.
od 13 990 Kč za os.
od 6 376 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 32 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milada Téglerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
sice jsme oželeli Kleopatřinu pláž, ale i tak byla dovolená skvělá
sice jsme oželeli Kleopatřinu pláž, ale i tak byla dovolená skvělá
pláž kned u podchodu, slunečníky se moc nedali postavit, ale našel se vždy někdo, kdo pomohl:-)
Stravastrava byla pestrá
Ubytovánívše v pořádku, denně uklizeno
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Jindřiška Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
tento hotel bych klientum kteri chteji travit rod dovolenou nedoporucovala a uz vubec ne z detmi jeto spise ubytovna pro delniky tento hotel kazi jmeno vsech hotelu kteri disponuji 3 hvezdickami ,jeto hotel na zavreni
tento hotel bych klientum kteri chteji travit rod dovolenou nedoporucovala a uz vubec ne z detmi jeto spise ubytovna pro delniky tento hotel kazi jmeno vsech hotelu kteri disponuji 3 hvezdickami ,jeto hotel na zavreni
plaz byla v kratky blizkosti hotelu ,na tu vice udrzovanou jsme chodili kousek dal od hotelu ta nase prislusna pro ty co nemely na zapesti pasek byla horsi zaslouzila by trochu ucty vzdyt to jsou kleopatriny plaze a maj byt ty nejkrasnejsi
Stravazadny vyber ,jedna stejna omacka cely pobyt jen maso menilo ale opakovalo ,priloha jedna vetsinou jen ryze a testoviny ,salaty zkysle z druhyho dne ,vajicka smradlave asi dele uvarene ,ovoce jen na hromade nakrajene pomerance take doplnovane nee cerstve ,chybelo sladke ,piti dostal kazdy jen kelimek kdyz si sel pro druhy dostal nalito jen do pul takze pitny rezim nikde ,alk napoje jeden druh gin ktery popijel za provozu personal
Ubytováníhotel hruza ,vsude spina nic nefungovalo ,pravidelny problem z tekouci vodou,spatny spise zadny uklid pokoju nemenili se rucniky cely pobyt pri jednech.na zdech plisen a opryskane zdi jak ve sklepe
Službyzadne
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jozef K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Július Michalko
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý dojem z dovolenky mam len z peknej pláže a čistého a teplého mora. Do tohto hotela sa treba isť pozrieť a tak ho odporúčať klientom. Neboli sme tam sami čo sme boli zhrození nad službami hotela Kleopatra Alis. Neviem za aké úspechy má tento hotel tri hviezdy .povedal bi som lepšie vybavená ubytovňa. pre spokojnosť pridávam moje foto.
Dobrý dojem z dovolenky mam len z peknej pláže a čistého a teplého mora. Do tohto hotela sa treba isť pozrieť a tak ho odporúčať klientom. Neboli sme tam sami čo sme boli zhrození nad službami hotela Kleopatra Alis. Neviem za aké úspechy má tento hotel tri hviezdy .povedal bi som lepšie vybavená ubytovňa. pre spokojnosť pridávam moje foto.
Čista pekne upravená priezračná voda a na prekvapenie príjemne teplá.
StravaStrava podpriemerná kto ešte nevidel švédske stoly tak nech neponúka na raňajky to ešte ušlo ale obed a večera jedno hlavne jedlo ktoré vám naberal sám kuchár iná voľba nebola a každí deň tie iste šaláty.Pitie voda čaj džus malo keď došiel tak už ho v ten deň nedoplnil. povedali nie je finito..
UbytováníUbytovanie v hroznom stave nie som nároční ale mi to pripadalo ako nejaká robotnícka ubytovňa. na izbe nebola chladnička na nápoje ktoré sme si museli zakúpiť v super market,
balkon boli dve stoličky no nájdene niekde na smetisku.Sprcha tá nevidela nejakí čistiaci prášok pekných pár rokov, osušky boli v hroznom stave otrhané ,za desať dní v hoteli nám
bola jeden krát utrena izba mopom to vše čisté prádlo som si musel isť pítať,inak bi mi ho ani nevymenili. Televízia o ničom dva programy hlavne že je v ponuke sat./tv. Pohľad z balkona no niečo hrozné na starý bazén v ktorom boli nahádzané staré deky.
Podpriemerná môžem povedať slabé. Žiadne posedenie pri káve lebo bola len z automatu len jeden druh a tie koláčiky z ponuky sme si nemali čo vybrať lebo žiadne neboli.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...