Roland B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Bylo to úplně v pořádku.
Bylo to úplně v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 678 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 9 hodnocení)
Tento hotel je 207. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 390 v Alanya.
Roland B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Bylo to úplně v pořádku.
Bylo to úplně v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.
Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.
Celá Kleopatřina pláž je pěkná, ale zde je navíc k dispozici veliký park, kde je veškeré sportovní vyžití ( díky hřištím a tenisovým kurtům) a také megahřišti pro děti s různými prolézačkami. Všude lavičky, odpočinkové zóny. Pingpongové stoly a posilovací stroje zde jsou také. Nejblíže je veřejná pláž, kde se můžete natáhnout, kde chcete. Vůbec není přeplněná. Nalevo i napravo jsou pláže s lehátky, slunečníky a obsluhou.
Moře je v tomto období teplé jako kafe a protože celá pláž se nachází mezi dvěma hornatými výběžky, nezažila jsem zde nikdy nějaké velké vlny. Co je potřeba říci, před pár lety dali do moře velká kamenná plata ( do vody u břehu) a ta jsou velmi nepříjemná. Kloužou. Myslím, že neplavci nebo starší lidi s horší stabilitou si tak moře neužijí. Vylézt z moře po kluzkém povrchu byl pro mnohé nesnadný úkol.
V ceně mého zájezdu byla snídaně. Budu hodnotit tedy snídani. Jsem veganka, takže počítám s omezeným výběrem jídel. Jídla byl dostatek. Klasika - sýry, vejce, musli, mléko, marmelády, ze zeleniny rajčata, okurky, několik druhů oliv, z ovoce meloun a pomeranče.Dva druhy chleba. A v některé dny kuchař smažil omelety. Káva, mléko, čaj a voda.
Celkově pro mě nic moc, ale kvůli svému veganství neočekávám žádné zázraky :-), jídla bylo vždy hodně a kuchaři se opravdu snažili.
Hotel je výborně umístěný. Na pláž dojdete během pár minut. Do centra je to kousek a okolí hotelu je velmi přívětivé a má své "genius loci". Co se týče samotného hotelu, ubytování je podprůměrné. Byla jsem v Alanyi už potřetí a zatím to bylo ve stejné kategorii nejhorší ubytování. Hotel má nejlepší léta za sebou a je špatně udržovaný. Na přespání stačí, na delší pobyt nedoporučuji.
Fotografie, které jsou u hotelu uvedeny, jsou zjevně dřívějšího data. Bazén na fotografii je vypuštěný a nefunguje.
Služby hotelu byly dobré. Personál byl vstřícný, když něco potřebujete, tak to máte. Paní uklízečka byla vždy ochotná, obsluha v restauraci komunikativní a ochotná.
Je skvělé, že během dne i večer můžete využít služby hotelu jako restaurace s dobrou atmosférou. Dvakrát týdně byla v hotelu večer i živá hudba (a kluk, který zpíval a hrál na kytaru byl opravdu skvělý - s mezinárodním repertoárem a pohodovým hlasem) a také tam některé večery byly ukázky břišních tanců a folklórní hudby. Takže, pokud se vám nechce do města, užijete si hezký večer i v "domovské" restauraci s dobrou obsluhou a zajímavým programem.
U hotelu funguje i kadeřnictví a masáže ( jako u všech hotelů v Alanyi) a také nabídka výletů a informací o okolí, obchod s věcmi na pláž apod.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Roland B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Bylo to úplně v pořádku.
Bylo to úplně v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Václav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Nejhorší co jsem kdy byl.
Nejhorší co jsem kdy byl.
Nebyli jsme, ale pláž Kleopatru známe z minulých zájezdů ,vždy dobrá.
StravaBohužel dal jsem si jen jedno pivo , nemohu hodnotit.
UbytováníJiž při příjezdu do hotelu ,chcete si zatopit 50 euro ,chcete pokoj s balkonem 50 euro. Pokoj čistý ,ale vlhký vzhledem k počasí a měsíc prosinec. Voda studená.
SlužbyJedním slovem špatné.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
István S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2023
Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!
Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!
Kleopatra pláž, 3 minuty chůze, čistá a uklizená. Lehátka a slunečníky jsou za normální cenu.
StravaSnídaně je každý den stejná... A'la cart je fajn.
UbytováníVýborná poloha, průměrný 3* hotel. Čistý, uklizený a ochotný personál. 2 minuty od lanovky na hrad, 3 minuty od pláže.
Službybod 3*
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (4)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.
Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.
Celá Kleopatřina pláž je pěkná, ale zde je navíc k dispozici veliký park, kde je veškeré sportovní vyžití ( díky hřištím a tenisovým kurtům) a také megahřišti pro děti s různými prolézačkami. Všude lavičky, odpočinkové zóny. Pingpongové stoly a posilovací stroje zde jsou také. Nejblíže je veřejná pláž, kde se můžete natáhnout, kde chcete. Vůbec není přeplněná. Nalevo i napravo jsou pláže s lehátky, slunečníky a obsluhou.
Moře je v tomto období teplé jako kafe a protože celá pláž se nachází mezi dvěma hornatými výběžky, nezažila jsem zde nikdy nějaké velké vlny. Co je potřeba říci, před pár lety dali do moře velká kamenná plata ( do vody u břehu) a ta jsou velmi nepříjemná. Kloužou. Myslím, že neplavci nebo starší lidi s horší stabilitou si tak moře neužijí. Vylézt z moře po kluzkém povrchu byl pro mnohé nesnadný úkol.
V ceně mého zájezdu byla snídaně. Budu hodnotit tedy snídani. Jsem veganka, takže počítám s omezeným výběrem jídel. Jídla byl dostatek. Klasika - sýry, vejce, musli, mléko, marmelády, ze zeleniny rajčata, okurky, několik druhů oliv, z ovoce meloun a pomeranče.Dva druhy chleba. A v některé dny kuchař smažil omelety. Káva, mléko, čaj a voda.
Celkově pro mě nic moc, ale kvůli svému veganství neočekávám žádné zázraky :-), jídla bylo vždy hodně a kuchaři se opravdu snažili.
Hotel je výborně umístěný. Na pláž dojdete během pár minut. Do centra je to kousek a okolí hotelu je velmi přívětivé a má své "genius loci". Co se týče samotného hotelu, ubytování je podprůměrné. Byla jsem v Alanyi už potřetí a zatím to bylo ve stejné kategorii nejhorší ubytování. Hotel má nejlepší léta za sebou a je špatně udržovaný. Na přespání stačí, na delší pobyt nedoporučuji.
Fotografie, které jsou u hotelu uvedeny, jsou zjevně dřívějšího data. Bazén na fotografii je vypuštěný a nefunguje.
Služby hotelu byly dobré. Personál byl vstřícný, když něco potřebujete, tak to máte. Paní uklízečka byla vždy ochotná, obsluha v restauraci komunikativní a ochotná.
Je skvělé, že během dne i večer můžete využít služby hotelu jako restaurace s dobrou atmosférou. Dvakrát týdně byla v hotelu večer i živá hudba (a kluk, který zpíval a hrál na kytaru byl opravdu skvělý - s mezinárodním repertoárem a pohodovým hlasem) a také tam některé večery byly ukázky břišních tanců a folklórní hudby. Takže, pokud se vám nechce do města, užijete si hezký večer i v "domovské" restauraci s dobrou obsluhou a zajímavým programem.
U hotelu funguje i kadeřnictví a masáže ( jako u všech hotelů v Alanyi) a také nabídka výletů a informací o okolí, obchod s věcmi na pláž apod.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Wiktoria Sudak
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel prochází změnami. Budova vedle je zničena. Není zde bazén jako na přiložených fotografiích. Všechny fotky jsou zastaralé! Jídlo velmi chudé. Žádná šunka nebo sýr. Každý den jen chleba, vajíčko, tvaroh, olivy, marmeláda. Poloha je největší plus. Všude poblíž! Zaměstnanci hotelu - Bob a Farat jsou úžasní. Velmi milí a vtipní lidé.
Hotel prochází změnami. Budova vedle je zničena. Není zde bazén jako na přiložených fotografiích. Všechny fotky jsou zastaralé! Jídlo velmi chudé. Žádná šunka nebo sýr. Každý den jen chleba, vajíčko, tvaroh, olivy, marmeláda. Poloha je největší plus. Všude poblíž! Zaměstnanci hotelu - Bob a Farat jsou úžasní. Velmi milí a vtipní lidé.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...