Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel Kleopatra Sun Light

Hodnocení: 3/5

Turecko, Alanya, Alanya

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 9 113 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Umístění:
Kleopatra Sun Light Hotel se nachází asi 1 km od centra města Alanya a nabízí snadný přístup ke všem atrakcím této destinace. Slavná Kleopatřina pláž je vzdálena pouhých 150 m. Cestovatelé ocení blízkost zařízení k hlavním zábavním místům. Nejbližší MHD je od zařízení dosažitelná pěšky. Letiště Antalya je vzdáleno cca 125 km.

Vybavení:
Hotel má celkem 64 pokojů, má recepci, Wi-Fi připojení k internetu (zdarma v lobby) a restauraci. Venku je bar a bazén. Lehátka, polštáře a deštníky jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování:
Standardní pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, fénem, klimatizací, TV, minibarem (za poplatek) a balkonem.

Stravování:
Koncept all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu a koláč, noční polévku a vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době od 10:00 do 23:00.

Sport/Zábava:
Zdarma: šipky, v případě potřeby animace během dne.

Za poplatek: všechny procedury a masáže v lázeňském centru, sauna, hammam, kadeřnictví, lékařská péče (na vyžádání).

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům s balíčkem služeb (let + hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Informace - Poplatky za odbavení

Upozorňujeme, že u následujících leteckých společností je vyžadován online check-in, jinak se účtují dodatečné poplatky za check-in na letišti. Časy a poplatky za online check-in na osobu/dítě jsou následující: online check-in u Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 €; online check-in u Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 20 €; online check-in u TUI nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; online check-in u RyanairMožná s předchozím ověřenímCheck-in: nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 € (platba pouze kreditní kartou); online check-in u Wizz Air: nejdříve 24 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 40–50 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Vezměte prosím na vědomí, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme proto, pokud je k dispozici, zarezervovat si rodinný pokoj přímo skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídkách příslušného hotelu. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na regionálních charakteristikách hotelového nábytku.

Poznámka k programu All Inclusive Light:

Balíčky all inclusive light zahrnují omezený rozsah služeb. Alkoholické nápoje nejsou zahrnuty a další služby zahrnuté v klasickém balíčku all inclusive mohou být také vyloučeny.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Podprůměrné (na základě 120 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 2,8 / 5

Strava 2,4 / 5

Ubytování 2,6 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 2,5 / 5

Cena 2,9 / 5

Tento hotel je 220. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 391 v Alanya.

Richard J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025 Napsáno Srpen 2025

Hotel ,strava,delegat fantasticke.
More velke vlny spinave aj plaz.

Hotel ,strava,delegat fantasticke.
More velke vlny spinave aj plaz.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Z plaze prislo sklamanie ,spinava,more velke vlny.3dni sa dalo kupat ,potom uz pri vas plavali sacky,plienky,plasty....

Strava

Strava bola velmi dobra,plno jedal rozneho druhu,vsade bola cistota v jedalni.
Jedine co nam vadilo bolo ,ze macky vam behali okolo stola ked sa jedlo.Kuchar bol vekmi ochotny a mily.

Ubytování

Hotel a sluzby hotela boli na 10 bodov .Velmi mili ludia,ochotni,hlavne pán z recepcie.
Izba bola cista ,kazdy 3 den nam menili postelne pradlo,upratovali.
Velmi sme boli spokojní.

Služby

Tie boli velmi dobre.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025 Napsáno Květen 2025

Super!

Super!

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dobře, ale musíš si dávat pozor na slunce, jinak se spálíš. Vydržel jsem 1,5 hodiny. vykoupal se v moři a šel dolů.

Strava

Přibrala jsem 3 kila, i když jsem jedla polovinu toho, co doma.

Ubytování

Nejsem náročný, takže je to skvělé!

Služby

Čistě!

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Marcela K.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026 Napsáno Červen 2026

Spokojenost

Spokojenost

Strava 3,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Super

Strava

Dostacujici

Ubytování

Ubytování slušně nic nechybelo

Služby

Slušně spokojenost

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Věra H.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026 Napsáno Březen 2026

Upravováno v souladu s Pravidla

Cestovní kancelář a její služby rozhodně nemohu doporučit. Komunikace s nimi byla velmi obtížná, rozumím tomu, že se jedná o německou cestovku a angličtina pro ně může být problém, i když to v dnešní době nechápu. Ale i přesto, že já jsem se snažila komunikovat v němčině, odpovědi delegátky na jakékoli dotazy byli velmi strohé a nedostatečné. Musela jsem ji psát několikrát ohledně jedné věci, telefon nebrala vůbec. Podrobnosti ohledně odjezdu z hotelu jsme se dozvěděli na poslední chvíli, a to jsem ji psala již ráno den předem. Hrůza. Navíc byli informace nedostačující. Nakonec jsme podle instrukcí čekali před hotelem ve smluvený čas na náš transfer zpět na letiště, transfer ale vůbec nepřijel, což nás dostalo do ohromného stresu, nepomohla tomu ani skutečnost, že na jejich lince opět neuměli anglicky, ale ani pořádně německy… kdyby nás nepomohl zaměstnanec hotelu, který se s nimi domlouval turecky, nevim, co bychom dělali. Nakonec jsme si museli vzít taxi z vlastní kapsy, teď čekáme na jeho proplacení, s čímž dělá cestovní kancelář opět drahoty, přestože na jejich lince i jejich delegátka nám proplacení taxi přislíbila. Hrozné chování od cestovní kanceláře, nezájem ze strany delegátky. Rozumí, že se jednalo o zájezd za dobré peníze, tomu také odpovídalo ubytování a strava, s tím problém nemám. Ale když zájem o zákazníka mi přijde jako samozřejmost, nehledě na cenu zájezdu. S cestovní kanceláři ........již nikdy cestovat nechci, pokud nám budou dále odmítat vrátit peníze za taxi, budu se soudit.

Cestovní kancelář a její služby rozhodně nemohu doporučit. Komunikace s nimi byla velmi obtížná, rozumím tomu, že se jedná o německou cestovku a angličtina pro ně může být problém, i když to v dnešní době nechápu. Ale i přesto, že já jsem se snažila komunikovat v němčině, odpovědi delegátky na jakékoli dotazy byli velmi strohé a nedostatečné. Musela jsem ji psát několikrát ohledně jedné věci, telefon nebrala vůbec. Podrobnosti ohledně odjezdu z hotelu jsme se dozvěděli na poslední chvíli, a to jsem ji psala již ráno den předem. Hrůza. Navíc byli informace nedostačující. Nakonec jsme podle instrukcí čekali před hotelem ve smluvený čas na náš transfer zpět na letiště, transfer ale vůbec nepřijel, což nás dostalo do ohromného stresu, nepomohla tomu ani skutečnost, že na jejich lince opět neuměli anglicky, ale ani pořádně německy… kdyby nás nepomohl zaměstnanec hotelu, který se s nimi domlouval turecky, nevim, co bychom dělali. Nakonec jsme si museli vzít taxi z vlastní kapsy, teď čekáme na jeho proplacení, s čímž dělá cestovní kancelář opět drahoty, přestože na jejich lince i jejich delegátka nám proplacení taxi přislíbila. Hrozné chování od cestovní kanceláře, nezájem ze strany delegátky. Rozumí, že se jednalo o zájezd za dobré peníze, tomu také odpovídalo ubytování a strava, s tím problém nemám. Ale když zájem o zákazníka mi přijde jako samozřejmost, nehledě na cenu zájezdu. S cestovní kanceláři ........již nikdy cestovat nechci, pokud nám budou dále odmítat vrátit peníze za taxi, budu se soudit.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ewa W.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025 Napsáno Leden 2026

Bohužel, hotel Kleopatra Sunlight nesplnil naše očekávání. I přes protichůdné recenze jsme nečekali, že to bude tak špatné. Podmínky v hotelu byly hrozné – jak samotný hotel, tak i jídlo! Zdá se, že cestovní kanceláře by měly důkladněji ověřovat kvalitu hotelů, které nabízejí. Toto místo rozhodně nedoporučuji.

Bohužel, hotel Kleopatra Sunlight nesplnil naše očekávání. I přes protichůdné recenze jsme nečekali, že to bude tak špatné. Podmínky v hotelu byly hrozné – jak samotný hotel, tak i jídlo! Zdá se, že cestovní kanceláře by měly důkladněji ověřovat kvalitu hotelů, které nabízejí. Toto místo rozhodně nedoporučuji.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Blízko pláže

Strava

Většinou jsme jedli mimo hotel. Jedli jsme vejce a pili kávu a čaj.

Ubytování

Plusem jsou čisté povlečení, ale to je asi tak všechno. Špinavé stěny, popraskaný strop a dveře. Matrace byla katastrofa. Hotel potřebuje kompletní rekonstrukci. Je škoda, že se majitel nestará o základní potřeby, protože hotel má potenciál.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Patrik B.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025 Napsáno Prosinec 2025

It was a disaster. Hotel was far away from reality. There was nothing to it done in past 20 plus years. Cats sleeping on chairs inside.
Reception folling apart. Smell like someone piss in the corner.

It was a disaster. Hotel was far away from reality. There was nothing to it done in past 20 plus years. Cats sleeping on chairs inside.
Reception folling apart. Smell like someone piss in the corner.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Kleopatra beach pekná.

Strava

I did not even tried any food. I like myself. Did not want to get poisoned.

Ubytování

When we saw room. I lost words
Hole in bathroom door.
Bin next to toalet was damaged and corroded.
Sink tab corroded. Walls dirthy not painted for years. Tv had bad signal. You not been able to watch tv. Cats in corridor. Open plastic bottles with some liquid inside. Holding corridor doors open on each floor.
We arrived 22:10.
By 22:45 I have booked another hotel as this one is not 3 star but 0 star hotel.
One massive disaster
We went to Numa Port Hotel 4 star but it felt like 10 star when I comparred with this place.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Sara Z.

Hodnocení 2,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025 Napsáno Prosinec 2025

Samotná dovolená byla skvělá, ale čistota hotelu nechala mnoho prostoru pro zlepšení.

Samotná dovolená byla skvělá, ale čistota hotelu nechala mnoho prostoru pro zlepšení.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž je blízko, čistá a pěkná

Strava

Jídla jsou dobrá, ale monotónní

Ubytování

Špína, bahno a houby

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout