Ildikó M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 38 662 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Pokoj Deluxe s výhledem do zahrady cca 56 m2
Pokoj Deluxe s výhledem na moře
Pokoj Deluxe Swim Up s výhledem do zahrady cca 64 m2
Pokoj Deluxe Swim Up s výhledem na moře
Pokoj Superior s vířivkou cca 72 m2
Pokoj Superior s vířivkou a výhledem na moře
Rodinná suite v přízemí cca 80 m2
Rodinná rohová suite s výhledem do zahrady cca 116 m2
Rodinná rohová suite s výhledem na moře
www.ethnohotels.com
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 8 hodnocení)
Tento hotel je 13. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 92 v Belek.
Ildikó M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Melinda T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Trochu jsme se obávali, zda bude hotel hotový, než jsme jeli, ale naštěstí byl otevřen dva týdny předtím. V takovém novém hotelu jsme již byli, pár týdnů po jeho otevření, a bylo to pro nás velmi pozitivní stejně jako Ethno! Nebylo to ještě úplně hotové, byla tam část, kde se ještě stavělo, ale tohle se nám, hostům, snažili „zatajit“. Myslím, že je to fantastický, úžasný, čistý hotel s božsky chutným jídlem a sofistikovanými večerními programy (jednoho večera byl program Fire of Anatolia). Určitě se chceme vrátit!! :))
Trochu jsme se obávali, zda bude hotel hotový, než jsme jeli, ale naštěstí byl otevřen dva týdny předtím. V takovém novém hotelu jsme již byli, pár týdnů po jeho otevření, a bylo to pro nás velmi pozitivní stejně jako Ethno! Nebylo to ještě úplně hotové, byla tam část, kde se ještě stavělo, ale tohle se nám, hostům, snažili „zatajit“. Myslím, že je to fantastický, úžasný, čistý hotel s božsky chutným jídlem a sofistikovanými večerními programy (jednoho večera byl program Fire of Anatolia). Určitě se chceme vrátit!! :))
Hotel je přímo na pláži. Po malém štěrkovém úseku je pláž již písčitá a voda velmi příjemně teplá!! Na pláži je několik altánek, ve dvou řadách, řada přímo na pláži je dražší, řada za nimi je levnější. Jednoho dne jsme jeden také zkusili. Ledničky v něm ještě nefungovaly, ale led pod nápoji se vyměňoval několikrát denně a součástí byla i láhev šampaňského Bottega. Chata by mohla být o něco větší. Bazény byly také nádherné, obklopené krásnými zelenými rostlinami. Skvělý byl také park skluzavek s tématem džungle pro děti a několika skluzavkami pro dospělé.
StravaSlužba byla skvělá! ! Sedli jsme si ke stolu a oni hned přišli a stejně rychle je sundali, když jsme skončili. (Jednou jsme šli čtyři na dezert a než jsme se vrátili, stůl už byl vyklizený, takže jsou fakt rychlí! :)) Byl široký výběr všeho, jak jsme zjistili, jídlo bylo hotové z velmi kvalitních surovin. U bazénů nám podávali görkori, jakmile jsme se dostali na lehátko a obsadili ho, už se nás ptali, co chceme. V hotelu bylo několik a'la carte restaurací. Jíme bez laktózy a viděli jsme, že dezert a polévka nebyly opravdu připraveny pro bezlaktózu, ale šéfkuchař nám každý večer připravil samostatnou polévku a dezert. :)
UbytováníMěli jsme nadstandardní pokoj s vířivkou Swim up sea view, 78 m2, takže to byl obzvlášť velký pokoj, pohodlně jsme se tam vešli čtyři, včetně dvou dětí. Předsíň a šatní část (prostorná s obrovskými skříněmi a zásuvkami) byly odděleny od prostoru na spaní. Ve skříni bylo dokonce žehlicí prkno a žehlička! :) Koupelna má obrovské okno s výhledem na moře, sprchový kout a velkou vířivku. Toaleta byla v samostatné místnosti. Hlavně jsme si užili bazén patřící k pokoji, kde jsme si mohli kdykoliv zaplavat. Voda byla velmi příjemná, na terase dvě lehátka. Zpočátku nebyla v oblasti jacuzzi teplá voda, ale řekli jsme jim to a během 1-2 dnů problém vyřešili. Přicházeli uklízet několikrát denně, 1-2krát naplnili minibar, který obsahoval mimo jiné nealko nápoje, vodu a žvýkačky. :) Kromě čaje, kapslové kávy, kávovaru, lžiček, hrnečků a skleniček připravili i láhev vína. Milovali jsme tento pokoj, bazén a výhled! ! Bohužel pohled na moře na druhé straně hleděl na ještě nedokončenou část pobřeží, což ubíralo na zážitku z výhledu na moře.
SlužbyMyslím, že tento hotel měl vše, co jsme potřebovali pro fantastickou dovolenou! Je zřejmé, že od té doby, co je nyní otevřeno, byly nedostatky, nedodělky, dělníci, ale zdálo se, že se to ve většině případů snažili vyřešit nenápadně. Personál byl velmi milý a ochotný. Když jsme dorazili, bylo nám řečeno, že budeme komunikovat přes WhatsApp a že jsme dostali 3 asistenty, kteří nám pomohou. Zde bych rád vyzdvihl Emreho!! Poslali denní programy, pokud jsme měli nějaké dotazy, napsali jsme jim, zařídili rezervace cabana nebo a'la carte, stejně jako léky v případě nemoci, Emre nám po příjezdu ukázal náš pokoj a vysvětlil, jak to chodí. funguje. Dětský klub nebyl během našeho pobytu dokončen.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Ildikó M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Nemohli jsme se do ničeho zapojit, všechno bylo v pořádku!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Melinda T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Trochu jsme se obávali, zda bude hotel hotový, než jsme jeli, ale naštěstí byl otevřen dva týdny předtím. V takovém novém hotelu jsme již byli, pár týdnů po jeho otevření, a bylo to pro nás velmi pozitivní stejně jako Ethno! Nebylo to ještě úplně hotové, byla tam část, kde se ještě stavělo, ale tohle se nám, hostům, snažili „zatajit“. Myslím, že je to fantastický, úžasný, čistý hotel s božsky chutným jídlem a sofistikovanými večerními programy (jednoho večera byl program Fire of Anatolia). Určitě se chceme vrátit!! :))
Trochu jsme se obávali, zda bude hotel hotový, než jsme jeli, ale naštěstí byl otevřen dva týdny předtím. V takovém novém hotelu jsme již byli, pár týdnů po jeho otevření, a bylo to pro nás velmi pozitivní stejně jako Ethno! Nebylo to ještě úplně hotové, byla tam část, kde se ještě stavělo, ale tohle se nám, hostům, snažili „zatajit“. Myslím, že je to fantastický, úžasný, čistý hotel s božsky chutným jídlem a sofistikovanými večerními programy (jednoho večera byl program Fire of Anatolia). Určitě se chceme vrátit!! :))
Hotel je přímo na pláži. Po malém štěrkovém úseku je pláž již písčitá a voda velmi příjemně teplá!! Na pláži je několik altánek, ve dvou řadách, řada přímo na pláži je dražší, řada za nimi je levnější. Jednoho dne jsme jeden také zkusili. Ledničky v něm ještě nefungovaly, ale led pod nápoji se vyměňoval několikrát denně a součástí byla i láhev šampaňského Bottega. Chata by mohla být o něco větší. Bazény byly také nádherné, obklopené krásnými zelenými rostlinami. Skvělý byl také park skluzavek s tématem džungle pro děti a několika skluzavkami pro dospělé.
StravaSlužba byla skvělá! ! Sedli jsme si ke stolu a oni hned přišli a stejně rychle je sundali, když jsme skončili. (Jednou jsme šli čtyři na dezert a než jsme se vrátili, stůl už byl vyklizený, takže jsou fakt rychlí! :)) Byl široký výběr všeho, jak jsme zjistili, jídlo bylo hotové z velmi kvalitních surovin. U bazénů nám podávali görkori, jakmile jsme se dostali na lehátko a obsadili ho, už se nás ptali, co chceme. V hotelu bylo několik a'la carte restaurací. Jíme bez laktózy a viděli jsme, že dezert a polévka nebyly opravdu připraveny pro bezlaktózu, ale šéfkuchař nám každý večer připravil samostatnou polévku a dezert. :)
UbytováníMěli jsme nadstandardní pokoj s vířivkou Swim up sea view, 78 m2, takže to byl obzvlášť velký pokoj, pohodlně jsme se tam vešli čtyři, včetně dvou dětí. Předsíň a šatní část (prostorná s obrovskými skříněmi a zásuvkami) byly odděleny od prostoru na spaní. Ve skříni bylo dokonce žehlicí prkno a žehlička! :) Koupelna má obrovské okno s výhledem na moře, sprchový kout a velkou vířivku. Toaleta byla v samostatné místnosti. Hlavně jsme si užili bazén patřící k pokoji, kde jsme si mohli kdykoliv zaplavat. Voda byla velmi příjemná, na terase dvě lehátka. Zpočátku nebyla v oblasti jacuzzi teplá voda, ale řekli jsme jim to a během 1-2 dnů problém vyřešili. Přicházeli uklízet několikrát denně, 1-2krát naplnili minibar, který obsahoval mimo jiné nealko nápoje, vodu a žvýkačky. :) Kromě čaje, kapslové kávy, kávovaru, lžiček, hrnečků a skleniček připravili i láhev vína. Milovali jsme tento pokoj, bazén a výhled! ! Bohužel pohled na moře na druhé straně hleděl na ještě nedokončenou část pobřeží, což ubíralo na zážitku z výhledu na moře.
SlužbyMyslím, že tento hotel měl vše, co jsme potřebovali pro fantastickou dovolenou! Je zřejmé, že od té doby, co je nyní otevřeno, byly nedostatky, nedodělky, dělníci, ale zdálo se, že se to ve většině případů snažili vyřešit nenápadně. Personál byl velmi milý a ochotný. Když jsme dorazili, bylo nám řečeno, že budeme komunikovat přes WhatsApp a že jsme dostali 3 asistenty, kteří nám pomohou. Zde bych rád vyzdvihl Emreho!! Poslali denní programy, pokud jsme měli nějaké dotazy, napsali jsme jim, zařídili rezervace cabana nebo a'la carte, stejně jako léky v případě nemoci, Emre nám po příjezdu ukázal náš pokoj a vysvětlil, jak to chodí. funguje. Dětský klub nebyl během našeho pobytu dokončen.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Naprosto best hotel v BELEKU
Naprosto best hotel v BELEKU
Vše hned a čisté !
StravaMožnost výběru restaurací AL CARTE i normálních, bary a ostatní k dispozici na vysoké úrovni
UbytováníVše čisté, luxusní a kvalitní
SlužbyBez problémů !
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...