Tento hotel nedoporučuji, jídlo nenadchne a ani neurazí, stoly plné drobků a nádobí špatně umyté, v barech stále něco docházelo ať už pivo,tonik,máta, slámky a pod.,chudáci barmani míchali nápoje z toho co měli k dispozici, nedalo se to pít, prostě hrůza. Pokoje hrůza, nechali jsme si měnit pokoj,ale ten druhý byl horší nez předchozí ale měl aspoň balkón, jinak vše po rekonstrukci, fleky od barvy a cementu na futrech,dveřích a ve sprše, tepla voda netekla vůbec, pouštěli ji pouze 18.45 a to až po stížnostech,pokoj v budově B. Pláž totální propadák, plážový bar tam není, kolem 13 hod. přijede pikolík s chladícím boxem ve kterém ma pár baget a vodu. Lehátka na travnatém prostoru nad pláži,u moře jsme byli autobusem pouze 2x,jezdí v 10,12,14,16,18 hod od hotelu,od pláže o 15 min později. Bazény u hotelu tuto dovolenou zachránily.