Věra Gavlasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chtěla jsem vidět památky Istambulu a ty jsem viděla, jen díky tomu, že jsem měla doprovod syna, který umí dobře jazyky a vše zařídil, dopravu, vstupné ...
Chtěla jsem vidět památky Istambulu a ty jsem viděla, jen díky tomu, že jsem měla doprovod syna, který umí dobře jazyky a vše zařídil, dopravu, vstupné ...
V Istambulu jsme pláže nestihli, jsou mimo centrum, zato doporučuji výlet lodí po Bosporu!
StravaMěli jsme jen snídaně, ty byly dobré, výběr dostatečný, vadily mi plastové kelímky na pití všech tekutin, kávy, čaje.
Ve srovnání s jinými destinacemi - dobrý průměr.
Chyběly mi jogurty, ovoce.
Nejsem náročný turista, proto je hodnocení uspokojivé, ubytování průměrné, bez skříně, ale čisto, úklid denně.
SlužbySlužby hotelu - na recepci neuměli dobře anglicky ani rusky . O delegátovi cestovky neměli ani povědomí!
Museli jsme si sami volat na telefon určený cestovkou (snad se nezhrozím, až uvidím výpis účtu mého telefonu)chtěli jsme informace, zda bude nějaký zájezd, kde informace a mapy. Vše jsme si museli zařídit sami, urgovali jsme transfer zpět na letiště. Ten jsme naštěstí měli potvrzený a doručený na recepci. S dopravou do hotelu a zpět nebyl naštěstí problém.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





