Pavel Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
Kromě jídla, které nebylo špatné, hotel nedoporučuji.
Kromě jídla, které nebylo špatné, hotel nedoporučuji.
Za 3 dny nám uklidili pouze jednou !!! Pokoj strašný bez oken!!!
SlužbySlíbený předražený transfer z letiště na hotel vůbec nedorazil, musel jsem řešit na místě po hodině čekání, nikomu nepřeji, hlavně že slibovali jak bude řidič čekat.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







