Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Spokojenost
Spokojenost
Krásná pláž a nádherný pohled na vysoké hory.
StravaVynikají. Vůbec jsme neměli hlad. Plno jídla a hlavně hodně pití. Jen někomu může vadit, že hotel chová volně kohouty, které vás ráno probouzí. Slepice, kočky, které vám dělají společnost u jídelního stolu. Pro naše děti to byl největší zážitek, protože milují zvířata.
UbytováníUbytování průměrné. Kdo má rád hezké ubytování, tak nedoporučuji. Pro nás bylo na prvním místě hlavně funkční klimatizace a internet, který se na recepci musí uhradit na týden 10EUR.
SlužbyV hotelu jsou masérské služby. Každý den jsem využívala. Doporučujeme hned po příjezdu absolvovat HAMAM. Masér je velmi výborný a udělá vám zajímavou cenovou nabídku.
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)











