Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Hana Ždímalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepsi z celeho pobytu: cista, vyborny pristup do vody, uzasne more, plavali jsme mizi zelvama.
StravaKazda snidane, obed i vecere byly az na prvni 2 dny vpodstate stejne - nebylo to formou bufetu, ale nosili nam pridelene porce. Z ovoce jsme zazili jen mala zelena a tvrda jablka a slivy. Zeleninu nosili ke kazdemu obedu a veceri - mrkev, zeli a okurka, kus rajcete, tez porad stejne, zadne salaty.
Z masa bylo jen kure - asi 3x k veceri, jinak k obedu jen mlete maso v maluch platcich. Priloha casto ryze. Polevky byly docela dobre. Osobne mi jidlo nevadilo, byla to dobra odtucnovaci kura, ale nebylo to rozhodne jako inzerovana forma bufetu.
Z piti byly stavy a kafe/caj a pivo z pet lahve. Kdyz nekdo chtel vino ci gin, byl to pro ne problem, musela jsem si za skupinu pohovorit s manazerem. Zase, ja piju v podstate jen pivo, ale ostatnim tento nedostatek hotelu dost vadil.
prvni noc jsem dostala pokoj do velmi rusne ulice, o pulnoci na zadost vymenen za pokoj do dvora - spokojenost. Pokoj usel, akorat protekala sprcha na podlahu a chybela jedna cela tabule ve sprchovem koutu - otvorem samozrejme voda strikala na toaletu... :-)
Jinak s ubytovanim vcelku spokojenost.
Sokovalo me, ze personal az na 1 mladeho recepcniho neumel anlicky ani rusky. Proste na nas mluvili turecky a ja na ne anglicky ci rusky, ostatni Cechove cesky.
Krome 3 jidel denne v hotelu nebyl zadny program.
Vylety pres delegatku zcela predrazene - 39 Eur, totez na miste v jakekoli jejich cestovce stalo 15 Eur a nekde i jen 15 USD.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Marie Černá
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající.
StravaNeodpovídala v žádném případě All inclusiv. Nebyl naprosto žádný výběr. Celý týden byl stejný oběd sestavající z mletého masa s kolínky po př. s rýží. Bufet neexistoval, taktéž odpolední svačinky ne. Nemohly jsme tento problém řešit pro neúčast a nezájem delegátky.
UbytováníVcelku přijatelné. Pouze neodtékal sprchový kout. V jiném pokoji netekla po celou dobu pobytu teplá voda.
SlužbyPomineme-li problémy se stravováním - dobré.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Marie Černá
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající.
StravaNeodpovídala v žádném případě All inclusiv. Nebyl naprosto žádný výběr. Celý týden byl stejný oběd sestavající z mletého masa s kolínky po př. s rýží. Bufet neexistoval, taktéž odpolední svačinky ne. Nemohly jsme tento problém řešit pro neúčast a nezájem delegátky.
UbytováníVcelku přijatelné. Pouze neodtékal sprchový kout. V jiném pokoji netekla po celou dobu pobytu teplá voda.
SlužbyPomineme-li problémy se stravováním - dobré.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Hana Ždímalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepsi z celeho pobytu: cista, vyborny pristup do vody, uzasne more, plavali jsme mizi zelvama.
StravaKazda snidane, obed i vecere byly az na prvni 2 dny vpodstate stejne - nebylo to formou bufetu, ale nosili nam pridelene porce. Z ovoce jsme zazili jen mala zelena a tvrda jablka a slivy. Zeleninu nosili ke kazdemu obedu a veceri - mrkev, zeli a okurka, kus rajcete, tez porad stejne, zadne salaty.
Z masa bylo jen kure - asi 3x k veceri, jinak k obedu jen mlete maso v maluch platcich. Priloha casto ryze. Polevky byly docela dobre. Osobne mi jidlo nevadilo, byla to dobra odtucnovaci kura, ale nebylo to rozhodne jako inzerovana forma bufetu.
Z piti byly stavy a kafe/caj a pivo z pet lahve. Kdyz nekdo chtel vino ci gin, byl to pro ne problem, musela jsem si za skupinu pohovorit s manazerem. Zase, ja piju v podstate jen pivo, ale ostatnim tento nedostatek hotelu dost vadil.
prvni noc jsem dostala pokoj do velmi rusne ulice, o pulnoci na zadost vymenen za pokoj do dvora - spokojenost. Pokoj usel, akorat protekala sprcha na podlahu a chybela jedna cela tabule ve sprchovem koutu - otvorem samozrejme voda strikala na toaletu... :-)
Jinak s ubytovanim vcelku spokojenost.
Sokovalo me, ze personal az na 1 mladeho recepcniho neumel anlicky ani rusky. Proste na nas mluvili turecky a ja na ne anglicky ci rusky, ostatni Cechove cesky.
Krome 3 jidel denne v hotelu nebyl zadny program.
Vylety pres delegatku zcela predrazene - 39 Eur, totez na miste v jakekoli jejich cestovce stalo 15 Eur a nekde i jen 15 USD.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...