Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Vladimíra Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.
Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.
Pláž byla celkem čistá, ale lehátek málo, a ještě zpoplatněné, lidí na pláži také až dost
StravaStrava byla docela přijatelná, jen masa bylo opravdu málo a na příděl/ pro pány to bylo opravdu málo/, na ostatních hotelích měli stravu daleko lepší/ stejné kategorie hotelu/
UbytováníBylo podprůměrné až špatné, bez plnohodnotné klimatizace, koupelna rozbitá/ 1 díl sprch. zástěny chyběl/, čistota pokoje opravdu na hraně, přikrývky bez povlaku, celkový dojem pokoje špatný.
SlužbyMěli jsme původně zaplacen pobyt na pláži / slunečníky+ lehátka/, ale při změně hotelu byla pláž daleko/ s malým dítětem nemožné chodit pěšky/, museli jsme vše zaplatit/ totéž bude v reklamačním protokolu/
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Vladimíra Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.
Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.
Pláž byla celkem čistá, ale lehátek málo, a ještě zpoplatněné, lidí na pláži také až dost
StravaStrava byla docela přijatelná, jen masa bylo opravdu málo a na příděl/ pro pány to bylo opravdu málo/, na ostatních hotelích měli stravu daleko lepší/ stejné kategorie hotelu/
UbytováníBylo podprůměrné až špatné, bez plnohodnotné klimatizace, koupelna rozbitá/ 1 díl sprch. zástěny chyběl/, čistota pokoje opravdu na hraně, přikrývky bez povlaku, celkový dojem pokoje špatný.
SlužbyMěli jsme původně zaplacen pobyt na pláži / slunečníky+ lehátka/, ale při změně hotelu byla pláž daleko/ s malým dítětem nemožné chodit pěšky/, museli jsme vše zaplatit/ totéž bude v reklamačním protokolu/
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.