Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace)

Hodnocení: 5/5

Turecko, Kemer, Kiriş

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Příjemný resort vhodný pro rodiny Nádherný bazén Soukromá pláž Bohatá gastronomie

Více o ubytování

od 22 494 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

KATEGORIE

5*****

REGION

Kemer

POPIS


přímo na pláži
tobogány pro děti
bohatá gastronomická nabídka
Stručně o hotelu…
Hotel s palácovým interiérem, kde slovo „nádhera“ nabývá jedinečného významu, poskytne nezapomenutelný pobyt pro ty, kteří se chtějí cítit luxusně. Mezi jeho nepochybné přednosti patří malebné výhledy na pohoří Taurus, přímá poloha na pláži a bohatá gastronomická nabídka.

POLOHA


Kiris, cca 6 km od centra Kemeru, cca 60 km od centra Antalye, cca 65 km od letiště v Antalyi,

INTERNET


Wi-Fi (v hotelu zdarma),

PLÁŽ


cca. 150 metrů od hlavní budovy, soukromá písčito-oblázková pláž, molo, lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar zdarma,

HOTEL


exkluzivní hotel, 816 pokojů, k dispozici hostům; lobby s recepcí, hlavní bufetová restaurace (mezinárodní kuchyně), 4 a la carte restaurace (italská, japonská, turecká, rybí kuchyně), snack bary, snack bary, 7 barů (včetně plážového baru, baru u bazénu, lobby baru), kavárny, cukrárny, konferenční centrum, 2 vnitřní bazény (z toho 1 dětský, v zimě vyhřívaný), 5 venkovních bazénů (z toho 2 pro děti, v zimě vyhřívaný bazén se 2 skluzavkami pro děti v zimě). lehátka a slunečníky u bazénu, plážové osušky (zdarma). Tento popis hotelu je platný pro letní sezónu 2025 (přibližná doba trvání 27/04-15/10/2025).

UBYTOVÁNÍ


Standardní pokoje s výhledem na krajinu; cca 36 m2, klimatizace (sezónní), satelitní TV, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, vana, fén), župan, pantofle, balkon, výhled do krajiny,
Pokoj typu Superior Standard; renovovaný v roce 2024/2025, cca 35 m2, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha, fén), župan, pantofle, balkon, výhled na pozemek/bazén,
Pokoj typu Superior Standard s bočním výhledem na moře; renovovaný v roce 2024/2025, cca 35 m2, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha, fén), župan, pantofle, balkon, boční výhled na moře,
Čtyřlůžkový pokoj typu Superior; renovovaný v roce 2024/2025, cca 35 m2, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha, fén), župan, pantofle, balkon, výhled na pozemek/bazén,
Pokoje Superior Swim Up; renovovaný v roce 2024/2025, cca 35 m2, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha, fén), župan, pantofle, balkon, výhled na bazén,
Rodinný pokoj Dublex; cca 56 m2, dvě oddělené ložnice, klimatizace (sezónní), satelitní TV, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství na přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha/vana, fén), župan, pantofle, balkon, výhled na bazén/na pozemek,
Rodinný pokoj Superior s manželskou postelí; renovovaný v roce 2024/2025, cca 56 m2, dvě oddělené ložnice, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha, fén), župan, pantofle, balkon, pozemek.
Pokoje Suite s terasou; renovovaný v roce 2023, cca 57 m2, ložnice, obývací pokoj, klimatizace (sezónní), TV-SAT, telefon (za poplatek), trezor (zdarma), set na přípravu kávy/čaje, mini lednička (mini bar zdarma, voda, nealko a pivo, denně doplňováno), koupelna (WC, sprcha/vana, fén), jacuzzi, terasa, župan, výhled na moře, pantofle, výhled na moře.

SPORT A ZÁBAVA


• bazény
• tobogány
• animace
• večerní show
• živá hudba
• diskotéka
• Stolní tenis
• Basketball
• volejbal
• boccia
• šipky
• 7 tenisových kurtů (za vybavení a osvětlení placené)
• vodní pólo
• kulečníkové hry
• fitness centrum
• jóga
• pilates
• aqua aerobik
• zumba
• aerobik
• vodní sporty (placené)
• sauna
• Turecké lázně
• masáže (placené)

PRO DĚTI


• bazény
• tobogány
• miniklub
• animace
• Klub pro teenagery
• hřiště
• minidiskotéka
• minikino
• jídelní lístek a židle v restauraci
• dětská postýlka (na vyžádání)
• chůva (placená)

JÍDLO


Ultra All Inclusive; snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední a noční svačiny, zmrzlina, zákusky, svačiny, káva/čaj. Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a vybrané importované alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin denně v určených barech. Dodatečný poplatek; další dovážené alkoholické nápoje a nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva, lahvové a konzervované nápoje, energetické nápoje a večeře v a la carte restauracích.

DŮLEŽITÉ INFORMACE


****Výše uvedené materiály slouží pouze pro informační a ilustrativní účely. Popisy jsou zpracovány na základě brožur poskytnutých jednotlivými zařízeními před začátkem každé sezóny. Vedení hotelu si vždy vyhrazuje právo na změny ve formě či rozsahu poskytovaných služeb, jakož i na některé z nich odstoupit, a to i bez předchozího upozornění. Podrobný stravovací program a seznam služeb je k dispozici na místě při ubytování. Stanovená doba a forma podávání jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se může změnit v důsledku sezónnosti, vyšší moci nebo jiných okolností.
***Při rezervaci turistických akcí pro rodiny s dětmi (pro více než 3 osoby na pokoji) doporučujeme především rezervaci rodinných pokojů. Pokoje Standard, superior, deluxe a Promo/Economy mají relativně malou plochu a ne vždy je možné umístit více než jednu přistýlku. Atraktivní cena standardního nebo ekonomického pokoje pro rodiny a ubytování většího počtu osob tedy přímo souvisí s omezeným komfortem odpočinku.
**Provozní dobu aquaparků a skluzavek určuje hotel individuálně. Nejčastěji mají otevřeno 2-3 hodiny před večeří/obědem a 2-3 hodiny odpoledne.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 6 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 65 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Surfování Surfování ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Tobogány Tobogány ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 14 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,6 / 5

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,6 / 5

Tento hotel je 13. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 571 v Kemer.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.9. - 15.9.2025 Hodnoceno: Září 2025

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

Jezdím do tohoto hotelu už 3 roky. Musím říct , že zájezd výrazně zdražil, ale kvalita služeb se dost zhoršila. Zájezd za skoro 70 klacků pro 2 osoby za 6dni by problémy zmíněně níže úplně mít neměl dle mého názoru.

Jezdím do tohoto hotelu už 3 roky. Musím říct , že zájezd výrazně zdražil, ale kvalita služeb se dost zhoršila. Zájezd za skoro 70 klacků pro 2 osoby za 6dni by problémy zmíněně níže úplně mít neměl dle mého názoru.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoje stejné jako obvyklé, ale už by to chtělo nějaké vylepšení... Udělali zde prý rekonstrukci na některých pavilonech, ale z nějakého důvodu už toto považují jako vyšší standard pokojů tudíž pro nás nedostupné. I když zájezd nebyl levný. Pokoj je trochu cítit vlhkostí obzvlášť pokud dostanete přízemí. Klimatizace je řešena vzduchotechnikou a upřímně je dost slabá. Na pokoji mi bylo i tak vedro. Nedá se srovnat s klimatizaci s vlastní chladicí jednotkou. Záchod splachoval celkem spatně a potom to velice hlasitě napouštělo vodu cca 1-2 minuty.

Strava
Strava se poměrně zhoršila jak kvalitou tak rozmanitostí. Poslední 3 dni v celém hotelu došli Zero limonády což mi přijde jako velký průšvih v hotelu tohoto formátu. Nikdo se tento problém ani nesnažil nějak řešit. Asi není takový problém poslat někoho, aby to jel nakoupit I kdyby to měli za horší cenu než obvykle. Tohle není můj problém já přijel odpočívat. Jídlo: výběr obrovský, ale upřímně všechno takové na jedno brdo nedosolené nedochucené. Chápu ,že se toto dělá aby to mohl jist každý, ale já osobně miluju koření a dokážu ocenit dobře ochucené jídlo. Tento rok výběr dost osekali obzvláště od drahé položky jako mořské plody apod.

Služby hotelu
Až na pár aktivit za darmo je vše zpoplatněno.

Pláž
Pláž oka. Jediné co mi už rok od roku vádí je výstupní ostrůvek k moří. Nemají žádná lehátka ani deštníky. Jen pár matrací. Okolní hotely mají na ostrůvku Lehátka, deštníky dokonce i bar. Spoustu lehátek na pobřeží ale bohužel je zde oblíbené přijít ráno a položit si ručník. 80 procent lehátek je prázdná s ručníkem takže si člověk musí hledat, kde si muže lehnout. Nedej bože, když to risknete a někde si lehnete. Za 2 hodiny někdo přijde a osočí Vás jak ste si mohl dovolit zabrat "aktivně" využívané lehátko.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš F.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 20.8. - 29.8.2025 Hodnoceno: Září 2025

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

dovolená super, ubytování, strava, místo

velké mínus - minimálně 90ti % ruská klientela, animátoři, barmani, recepční - všichni mluvící rusky

personál se málo usmíval a komunikoval!!!

dovolená super, ubytování, strava, místo

velké mínus - minimálně 90ti % ruská klientela, animátoři, barmani, recepční - všichni mluvící rusky

personál se málo usmíval a komunikoval!!!

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
ubytování perfektní, akorát postele by mohly být tvrdší, ale věc názoru

Strava
strava v hlavní restauraci pestrá, každý si musel vybrat

strava v plážové restauraci Arena snack slabší, rozšířit o dvě až tři jídla

Služby hotelu
služby na vyšší úrovni

Pláž
pláž krásná, oblázková, čistá

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.9. - 15.9.2025 Hodnoceno: Září 2025

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

Jezdím do tohoto hotelu už 3 roky. Musím říct , že zájezd výrazně zdražil, ale kvalita služeb se dost zhoršila. Zájezd za skoro 70 klacků pro 2 osoby za 6dni by problémy zmíněně níže úplně mít neměl dle mého názoru.

Jezdím do tohoto hotelu už 3 roky. Musím říct , že zájezd výrazně zdražil, ale kvalita služeb se dost zhoršila. Zájezd za skoro 70 klacků pro 2 osoby za 6dni by problémy zmíněně níže úplně mít neměl dle mého názoru.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoje stejné jako obvyklé, ale už by to chtělo nějaké vylepšení... Udělali zde prý rekonstrukci na některých pavilonech, ale z nějakého důvodu už toto považují jako vyšší standard pokojů tudíž pro nás nedostupné. I když zájezd nebyl levný. Pokoj je trochu cítit vlhkostí obzvlášť pokud dostanete přízemí. Klimatizace je řešena vzduchotechnikou a upřímně je dost slabá. Na pokoji mi bylo i tak vedro. Nedá se srovnat s klimatizaci s vlastní chladicí jednotkou. Záchod splachoval celkem spatně a potom to velice hlasitě napouštělo vodu cca 1-2 minuty.

Strava
Strava se poměrně zhoršila jak kvalitou tak rozmanitostí. Poslední 3 dni v celém hotelu došli Zero limonády což mi přijde jako velký průšvih v hotelu tohoto formátu. Nikdo se tento problém ani nesnažil nějak řešit. Asi není takový problém poslat někoho, aby to jel nakoupit I kdyby to měli za horší cenu než obvykle. Tohle není můj problém já přijel odpočívat. Jídlo: výběr obrovský, ale upřímně všechno takové na jedno brdo nedosolené nedochucené. Chápu ,že se toto dělá aby to mohl jist každý, ale já osobně miluju koření a dokážu ocenit dobře ochucené jídlo. Tento rok výběr dost osekali obzvláště od drahé položky jako mořské plody apod.

Služby hotelu
Až na pár aktivit za darmo je vše zpoplatněno.

Pláž
Pláž oka. Jediné co mi už rok od roku vádí je výstupní ostrůvek k moří. Nemají žádná lehátka ani deštníky. Jen pár matrací. Okolní hotely mají na ostrůvku Lehátka, deštníky dokonce i bar. Spoustu lehátek na pobřeží ale bohužel je zde oblíbené přijít ráno a položit si ručník. 80 procent lehátek je prázdná s ručníkem takže si člověk musí hledat, kde si muže lehnout. Nedej bože, když to risknete a někde si lehnete. Za 2 hodiny někdo přijde a osočí Vás jak ste si mohl dovolit zabrat "aktivně" využívané lehátko.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš F.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 20.8. - 29.8.2025 Hodnoceno: Září 2025

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

dovolená super, ubytování, strava, místo

velké mínus - minimálně 90ti % ruská klientela, animátoři, barmani, recepční - všichni mluvící rusky

personál se málo usmíval a komunikoval!!!

dovolená super, ubytování, strava, místo

velké mínus - minimálně 90ti % ruská klientela, animátoři, barmani, recepční - všichni mluvící rusky

personál se málo usmíval a komunikoval!!!

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
ubytování perfektní, akorát postele by mohly být tvrdší, ale věc názoru

Strava
strava v hlavní restauraci pestrá, každý si musel vybrat

strava v plážové restauraci Arena snack slabší, rozšířit o dvě až tři jídla

Služby hotelu
služby na vyšší úrovni

Pláž
pláž krásná, oblázková, čistá

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 13.6. - 21.6.2025 Hodnoceno: Červen 2025

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

Hotel snížil kvalitu jídla. Toto je náš druhý pobyt a je mnohem horší. Žádný dobrý řezaný kebab, který býval. Áda a kebab jsou stále skvělé. DJ v diskotéce je hrozný. Vážně!

Hotel snížil kvalitu jídla. Toto je náš druhý pobyt a je mnohem horší. Žádný dobrý řezaný kebab, který býval. Áda a kebab jsou stále skvělé. DJ v diskotéce je hrozný. Vážně!

Ubytování 3,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Zničené pokoje

Pláž
Štěrk

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,7 / 5

Neověřená recenze Datum pobytu 23.10. - 29.10.2024 Hodnoceno: Říjen 2024

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

Veľmi pekný hotel, kvalitné služby, kvalitná strava, krásne more a celkovo krásne prostredie.

Veľmi pekný hotel, kvalitné služby, kvalitná strava, krásne more a celkovo krásne prostredie.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel pôsobí luxusne, všetko je udržiavané a čisté, nová časť je krásna, ale staré izby vyžadujú kompletnú rekonštrukciu, ktorá by mala byť ukončená v r. 2028. Od októbra je plavecký bazén, detský bazén s tobogánmi a bazén 15+ vyhrievaný a teplota vody naozaj luxusná. V celom komplexe je krásna záhrada a jazierka s labuťami a plameniakmi, ktoré príjemne dopĺňajú celkovú atmosféru. Počet barov a reštaurácií zodpovedá veľkosti komplexu. Počas celého dňa a večera prebiehajú animačné programy aj v mimosezónnom období, každú noc je diskotéka. Napriek tomu má hotel veľa zákutí, kde je kľud a ticho, má vlastný bazén a zónu 15+.

Strava
Strava naozaj rozmanitá a veľmi chutná, jedlu nie je čo vytknúť. K dispozícii je aj niekoľko diétnych jedál, dostatok dezertov i ovocia, taktiež robia aj tematické večere. Pivo len cca 2 druhy, fľaškové len v lobby bare, na pláži a pri bazénoch výhradne čapované. K raňajkám alkohol nepodávajú, na obed a na večeru je k dispozícii víno (biele, ružové, červené) a pivo - možnosť obslúžiť sa sám alebo prinesie čašník, tvrdý alkohol je k dispozícii len v baroch. Jedlo aj nápoje sú k dispozícii celý deň (alkohol od 10:00), na izbách je k dispozícii minibar + káva, čaj.

Služby hotelu
Personál hotelu je ústretový a profesionálny, hovoria aj po anglicky, aj keď väčšina prioritne po rusky, ale s angličtinou nie je problém. Komunikácia s hotelom je možná aj prostredníctvom aplikácie WhatsApp, stačí zadať požiadavku - našim špeciálnym požiadavkám bolo vždy ochotne vyhovené, čo nás veľmi milo prekvapilo.

Pláž
Pláž je kamienkovo piesčitá, nie je nutná obuv do vody (maximálne pre deti a citlivejšie osoby), vstup do mora pozvoľný ale už po pár metroch je voda hlboká. More nádherne čisté a priezračné, teplota vody koncom októbra cca 26 stupňov. Na pláži je dostatok lehátok, a taktiež plážových barov.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Ladislav P.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 19.9. - 25.9.2024 Hodnoceno: Září 2024

Dobedan World Palace (ex. Alva Donna World Palace) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer

Za nás s přítelkyní super dovolená, jen lidé kteří zde budou cestovat, počítejte s tím, že se jedná o ruský hotel, takže jen ruská klientela. Nikdo neumí ani anglicky, vše v ruštině.

Za nás s přítelkyní super dovolená, jen lidé kteří zde budou cestovat, počítejte s tím, že se jedná o ruský hotel, takže jen ruská klientela. Nikdo neumí ani anglicky, vše v ruštině.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování nádhera, všude čisto každý den. Nové zrekonstruované pokoje.

Strava
Strava byla úžasná, doopravdy jsem se toho bál, ale zde si za to člověk zaplatí. Losos, dračí ovoce, sushi, veškeré drahé pokrmy jsou zde každý den.

Služby hotelu
Služby klasicky masáže a tyhle věci, ale problém je se domluvit. Anglicky zde nehovoří nikdo.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout