Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel Grand Lukullus

Hodnocení: 4/5

Turecko, Kemer, Kemer

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel leží v centru města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 45km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří 24h recepce, lobby s možností připojení WIFI za poplatek, hlavní restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma, společenská místnost s TV, konferenční prostory, internetová kavárna (za poplatek), prádelna (za poplatek), kadeřník (za poplatek), lékařská služba (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Ubytování

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, malé občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Služby

Hosté mohou využít fitness, saunu, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – stolní tenis, biliár, šipky, Spa a wellness, masáže.

Pláž

Oblázková pláž 600m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 600 m
  • Vzdálenost od letiště Letiště 60 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová doprava Hotelová doprava ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Zdeněk Havrda

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus

nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

pláž byla pěkná,voda krásně čistá celý náš pobyt,ale muselo se jezdit busem a to jsme nečekali.V původním hotelu jsme měli mít pláž přímo za hotelem,proto jsme si ho vybrali,a ještě se musela plati jízdenka!!!To nám tedy vadilo dost.

Strava

výborná,jen jsme očekávali více druhů masa,ne jen jedno(loni na turecké riviéře byli vždy 3 masové chody)

Ubytování

slušné,jen myslíl neodpovídal jeho kategorii,ale nám to vyhovovalo,nejsme nároční

Služby

standartní,vždy uklizeno,čisto.Personál ochotný

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Lenka Sedláčková

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Mají štěstí, že pláž na Kemmru je tak čistá, udržovaná a když plavete v moři, tak se nad vámi tyči pohoří Taurus - nádherné polhoří Taurus :) Jinak pláž vzdálená 1,5 km, né 600 m a svážel nás ráno a večer autobus - mikrobus....

Strava

Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivněže to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Ubytování

Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není.... Už tam nikdy nepojedu!

Služby

Myslím, že už jsem se rozepsala dobře jak v celkovým shrnutím, ubytováním a stravě.... Hrůza, děs, jsme rádi, že jsme přijeli domů.....

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Zdeněk Havrda

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus

nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

pláž byla pěkná,voda krásně čistá celý náš pobyt,ale muselo se jezdit busem a to jsme nečekali.V původním hotelu jsme měli mít pláž přímo za hotelem,proto jsme si ho vybrali,a ještě se musela plati jízdenka!!!To nám tedy vadilo dost.

Strava

výborná,jen jsme očekávali více druhů masa,ne jen jedno(loni na turecké riviéře byli vždy 3 masové chody)

Ubytování

slušné,jen myslíl neodpovídal jeho kategorii,ale nám to vyhovovalo,nejsme nároční

Služby

standartní,vždy uklizeno,čisto.Personál ochotný

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

František Válek

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velice špatný,neodpovídající ceně

Velice špatný,neodpovídající ceně

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Příšerná,lehátka snad nebyla čištěna za celou dobu svého provozu!!!!!!!!! Vzálenost pláže dle informace cca 600m se nezakládá na pravdě je cca 1500m a pláž samotná "Děs a hrůza!!!!"

Strava

Velmi dobrá,každý si mohl z nepřeberného množství a druhů vybrat.Až na All inclusive,které nebylo v době pobytu na pláži vůbec možné čerpat

Ubytování

Průměrné

Služby

Průměrné

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Lenka Sedláčková

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Mají štěstí, že pláž na Kemmru je tak čistá, udržovaná a když plavete v moři, tak se nad vámi tyči pohoří Taurus - nádherné polhoří Taurus :) Jinak pláž vzdálená 1,5 km, né 600 m a svážel nás ráno a večer autobus - mikrobus....

Strava

Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivněže to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!

Ubytování

Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není.... Už tam nikdy nepojedu!

Služby

Myslím, že už jsem se rozepsala dobře jak v celkovým shrnutím, ubytováním a stravě.... Hrůza, děs, jsme rádi, že jsme přijeli domů.....

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...