Crystal Aura Beach Resort & Spa Hodnocení: 5/5
od 9 687 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 687 Kč za os.
od 12 490 Kč za os.
od 6 843 Kč za os.
od 9 585 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Zdeněk Havrda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
pláž byla pěkná,voda krásně čistá celý náš pobyt,ale muselo se jezdit busem a to jsme nečekali.V původním hotelu jsme měli mít pláž přímo za hotelem,proto jsme si ho vybrali,a ještě se musela plati jízdenka!!!To nám tedy vadilo dost.
Stravavýborná,jen jsme očekávali více druhů masa,ne jen jedno(loni na turecké riviéře byli vždy 3 masové chody)
Ubytováníslušné,jen myslíl neodpovídal jeho kategorii,ale nám to vyhovovalo,nejsme nároční
Službystandartní,vždy uklizeno,čisto.Personál ochotný
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Lenka Sedláčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
Mají štěstí, že pláž na Kemmru je tak čistá, udržovaná a když plavete v moři, tak se nad vámi tyči pohoří Taurus - nádherné polhoří Taurus :) Jinak pláž vzdálená 1,5 km, né 600 m a svážel nás ráno a večer autobus - mikrobus....
StravaStrava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivněže to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
UbytováníUbytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není.... Už tam nikdy nepojedu!
SlužbyMyslím, že už jsem se rozepsala dobře jak v celkovým shrnutím, ubytováním a stravě.... Hrůza, děs, jsme rádi, že jsme přijeli domů.....
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Zdeněk Havrda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
pláž byla pěkná,voda krásně čistá celý náš pobyt,ale muselo se jezdit busem a to jsme nečekali.V původním hotelu jsme měli mít pláž přímo za hotelem,proto jsme si ho vybrali,a ještě se musela plati jízdenka!!!To nám tedy vadilo dost.
Stravavýborná,jen jsme očekávali více druhů masa,ne jen jedno(loni na turecké riviéře byli vždy 3 masové chody)
Ubytováníslušné,jen myslíl neodpovídal jeho kategorii,ale nám to vyhovovalo,nejsme nároční
Službystandartní,vždy uklizeno,čisto.Personál ochotný
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
František Válek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice špatný,neodpovídající ceně
Velice špatný,neodpovídající ceně
Příšerná,lehátka snad nebyla čištěna za celou dobu svého provozu!!!!!!!!! Vzálenost pláže dle informace cca 600m se nezakládá na pravdě je cca 1500m a pláž samotná "Děs a hrůza!!!!"
StravaVelmi dobrá,každý si mohl z nepřeberného množství a druhů vybrat.Až na All inclusive,které nebylo v době pobytu na pláži vůbec možné čerpat
UbytováníPrůměrné
SlužbyPrůměrné
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Lenka Sedláčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
Dovolená se nám líbila jen kvůli krásné a čisté pláži.... Hotel katastrofa, všechno se kazilo a personál byl docela neochotný se podílet na celkové spokojenosti hostů. Byli jsme rádi, že jsme se vrátili po 10 dnech domů....Ubytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není....už tam nikdy nepojedu!
Strava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivně že to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
Mají štěstí, že pláž na Kemmru je tak čistá, udržovaná a když plavete v moři, tak se nad vámi tyči pohoří Taurus - nádherné polhoří Taurus :) Jinak pláž vzdálená 1,5 km, né 600 m a svážel nás ráno a večer autobus - mikrobus....
StravaStrava byla pořád stejná, moc m tam nechutnalo! navíc do 21:00 se vše zklidilo ze stolů a do 22:00 jste čerpali all-inclusive, kde přesně ve 22:00 zavřeli bar a nedali vám ani vodu! Jako nezlobte se na mě, ale all inclusive berou rekreanti jen proto, aby nemuseli řešit vodu - která je základ.... Tato voda byla jen v barelech - teplých barelech, kde jste si nemohli ani načerpat do půlitrové flašky - když to máte zaplacené - hnedka vás personál upozornoval, že se v oda nesmí vynášet že je vše pod kamerama.... to jsem se nikdy nesetkala, všude na takových hotelech vám strkají půllitrové nachlazené vody do tašek aby náhodou hosté neměli žízeň a Grand Lukkulus - fakt NO COMMENT - nikdy více bych se do takového hotelu nevrátila..... dívali jsme se na recenze a byly tam ty nejhorší, kterým jsme nevěřili - ale jen najivněže to bude lepší nevěřili - bohužel všechno byla pravda!
UbytováníUbytování neodpovídá kvalitě 4* all inclusive..... Na pokoji nefunguje klimatizace, na co sáhnete tak Vám zůstane v ruce, sprchy plesnivé a lednice skoro nechladí a je přímo zatuchlá. Celková neochota zaměstnanců na tomto hotelu nás velmi překvapila a taky hrozně naštvala .... S tím jsem se ještě nesetkala, aby personál tak šetřil na svých hostech a celkově byl otrávený, neochotný a ještě z Vás dělají jen hlupáky, že si všechno vymýšlíte, že jeslti jste happy a nemáte další problémy.... Kdyby to všechno nezachránila pláž - která byla vzdálená tak 1,5 km - né 600 m jak se uvádí v popisu tak by to byla ta nejhorší dovolená jakou jsem kdy zažila! Kemer je malá lokalita a celkově na mě neudělala takový dojem jak Alanya - takže Kemer - už nikdy více - daloby se říct, že tam kromě jednoho velkého tržiště nic není.... Už tam nikdy nepojedu!
SlužbyMyslím, že už jsem se rozepsala dobře jak v celkovým shrnutím, ubytováním a stravě.... Hrůza, děs, jsme rádi, že jsme přijeli domů.....
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...