Andrzej K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Celkově to hodnotím kladně.
Celkově to hodnotím kladně.
Pláž je v pořádku. Čistá. Lehátka jsou na pláži zdarma. Pláž je oblázková a písčitá, se skalnatým vstupem do vody.
StravaJídlo bylo vynikající, čerstvé a rozmanité. K dispozici byl velký výběr pečiva. Bohužel u snídaně nebylo máslo. Nebyl ani margarín. Žádný citron na čaj.
UbytováníPokoj byl v pořádku. Nemám žádné stížnosti. Koupelna byla ale špatná. Vana byla tak opotřebovaná, že jsem se skoro nesnášel koupat. Sprchový kout vedle vany byl plesnivý a ve spárách byla plíseň.
SlužbyBohužel úklid byl špatný a omezoval se na vynášení odpadků :( Ručníky nebyly ani jednou vyměněny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)







