Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Dobrý den, já i moje rodina jsme s pobytem spokojeni. Hotel blízko pláže, výhled z okna na teplé moře!
Dobrý den, já i moje rodina jsme s pobytem spokojeni. Hotel blízko pláže, výhled z okna na teplé moře!
Skalnatá pláž velmi blízko hotelu, podzemní chodba pod slunečníkem, lehátka k dispozici, zdarma, pláž, čistá voda, teplé, jen se opalujte!
StravaNěkterá jídla byla trochu studená, ale chutná, na výběr byl velký výběr!
UbytováníProstorný pokoj uklízený na požádání, vždy čisté ložní prádlo a čisté ručníky!
SlužbySlužby byly dobré, měli jsme situaci s náramkem, který můj syn ztratil v bazénu, další mu byl vydán bez problémů, také muži a ženy v kantýně mi byli velmi ochotní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

















