Dorota N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
velmi pěkný a čistý hotel
velmi pěkný a čistý hotel
Byli jsme tam v lednu a pláž je kamenitá, nevím, jaké to tam je v létě.
Stravajídlo je skvělé
Ubytovánípokoj byl v pořádku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







