Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Jana Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila
Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila
Na pláži bylo hodně oblázků a vstup do moře byl celkem náročný, protože tam byly velké kameny, ale dalo se.
StravaJídlo bylo dobré a to jsem docela vybíravá :-) Na to, že byl hotel spíše menší byl dobrý výběr jak zeleniny, ovoce i ostatních pokrmů. Každý den byla různá masa (směsky, karbanátky, ryby,...) Různě tepelně zpracovaná zelenina. Několik příloh.. Nám nejvíce chutnala masa a ryby z venkovního grilu.
UbytováníHotel byl průměr ve své cenové kategorii. Na chodbě byla trochu cítit zatuchlina, ale to bylo nejspíš velkou vlhkostí vzduchu a tím, že v září je v hotelu menší návštěvnost. Úklid pokoje jednou za dva dny. Na pokoji drobné závady (v koupelně byla po sprchování vždy potopa a nešly zavírat dveře- tím jak byly nasáklé vodou) Což určitě není na každém pokoji. Jinak bylo vše jak mělo.
SlužbySlužby jsme nestihli vyzkoušet.
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Filtrovat recenze
Jana Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila
Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila
Na pláži bylo hodně oblázků a vstup do moře byl celkem náročný, protože tam byly velké kameny, ale dalo se.
StravaJídlo bylo dobré a to jsem docela vybíravá :-) Na to, že byl hotel spíše menší byl dobrý výběr jak zeleniny, ovoce i ostatních pokrmů. Každý den byla různá masa (směsky, karbanátky, ryby,...) Různě tepelně zpracovaná zelenina. Několik příloh.. Nám nejvíce chutnala masa a ryby z venkovního grilu.
UbytováníHotel byl průměr ve své cenové kategorii. Na chodbě byla trochu cítit zatuchlina, ale to bylo nejspíš velkou vlhkostí vzduchu a tím, že v září je v hotelu menší návštěvnost. Úklid pokoje jednou za dva dny. Na pokoji drobné závady (v koupelně byla po sprchování vždy potopa a nešly zavírat dveře- tím jak byly nasáklé vodou) Což určitě není na každém pokoji. Jinak bylo vše jak mělo.
SlužbySlužby jsme nestihli vyzkoušet.
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.