ANNA P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Jsem spokojený/á, i když je pláž kamenitá, nevadilo mi plavat.
Jsem spokojený/á, i když je pláž kamenitá, nevadilo mi plavat.
Pláž hned vedle hotelu. Oblázková. Dostatek lehátek a matrací.
StravaJsem spokojený. Bez jakýchkoli výhrad.
UbytováníNa požádání jsme měli oddělené spací prostory.
SlužbyMalý, klidný hotel. Můžete si odpočinout.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







