Alena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
spokojená
spokojená
spokojená
Stravaspokojená
Ubytováníspokojená
Službyspokojená
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 196 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 112 hodnocení)
Tento hotel je 38. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 90 v Kusadasi.
Alena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
spokojená
spokojená
spokojená
Stravaspokojená
Ubytováníspokojená
Službyspokojená
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Ubytování, strava, vse na jedničku :-)
Velika spokojenost
Ubytování, strava, vse na jedničku :-)
Velika spokojenost
piscita
Stravavyborna, neskutecne rozmanita, vybral si kazdy, stoly se prohybaly, ani na konci doby snidane, obeda nebo vecere nebyl nedostatek niceho, vse doplneno
UbytováníUbytovanii jsme meli v domecku v zahrade a to nam moc vyhovovalo, vse ciste, pekne, dostatecne soukromi, do hotelu par kroku
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Rodinná dovolená se vydařila. Spousta možností zábavy, skvělý přístup k moři i s kočárkem. Moře v tuto dobu teplé, počasí slunečné 28 - 30C, jídla spousta. Delfinárium cca 15 min. autobusem, do Kusadasi na výlet dolmušem 30min.
Rodinná dovolená se vydařila. Spousta možností zábavy, skvělý přístup k moři i s kočárkem. Moře v tuto dobu teplé, počasí slunečné 28 - 30C, jídla spousta. Delfinárium cca 15 min. autobusem, do Kusadasi na výlet dolmušem 30min.
Pláž písčitá čistá, lehátek bylo na výběr. Moře je zde mělké není na šnorchlování, pro děti ideální. Osvěžující mírný vítr hlavně v poledním slunci.
StravaVšeho dost a chutné.
UbytováníUbytování průměrné. Pomalý internet, nešly televizní kanály.
SlužbyZaměstnanci ochotní, vše v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
spokojená
spokojená
spokojená
Stravaspokojená
Ubytováníspokojená
Službyspokojená
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ágota K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Skvěle jsme se bavili. Rádi se tam někdy vrátíme.
Skvěle jsme se bavili. Rádi se tam někdy vrátíme.
Pláž byla čistá, pomalu se prohlubovala. Bylo 20 stupňů a bylo příjemně průzračně.
StravaKvalita jídla byla bezchybná. Byl tam obrovský výběr všeho.
UbytováníVýhled byl nádherný, z pokoje byl výhled na moře. Bylo to asi 100 metrů daleko. Kvalita koupelny by mohla být lepší.
SlužbyDalo se hrát kulečník za 4,5 eura. My jsme si nemohli zahrát ping-pong, protože buď byly oba stoly obsazené, nebo foukalo hodně větrno. Krytý bazén byl fajn. Vždycky se dal použít. Voda měla 28-30 stupňů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jacek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Tohle rozhodně není pětihvězdičkový hotel. Všechno potřebuje renovaci, zejména koupelny, kde jsou rozbité dlaždice a sprchový kout je plný plísně. Koberec v pokoji a na chodbě je flekatý a zaprášený a musíte si dávat pozor, abyste o něj nezakopli, protože na mnoha místech trčí. Polovina naší dovolené byla úplně zničená. Hotel hostil skupinu 400 dětí a teenagerů (ve věku 8-16 let) a hotel se proměnil v tržiště. Všude bylo plno křičících mladých lidí. Nejhorší to bylo během jídla. Museli jsme čekat v obrovských frontách, najít stůl bylo téměř nemožné a mohli jsme se převrátit na podlahu, která byla poházená jídlem a rozlitými nápoji. Bylo to tak hlučné, že jsme si připadali jako ve školní jídelně. V celém hotelu bylo nespočet nepoužitých lahví s vodou a kelímků, které nechali mladí lidé. Před rezervací hotelu se doporučuje ověřit, zda se v té době nebudou konat žádné mládežnické konference. Byli jsme opravdu vyčerpaní z veškerého toho ruchu a připraveni se vrátit do klidného domova. Rozhodně to nebyla žádná relaxace.
Tohle rozhodně není pětihvězdičkový hotel. Všechno potřebuje renovaci, zejména koupelny, kde jsou rozbité dlaždice a sprchový kout je plný plísně. Koberec v pokoji a na chodbě je flekatý a zaprášený a musíte si dávat pozor, abyste o něj nezakopli, protože na mnoha místech trčí. Polovina naší dovolené byla úplně zničená. Hotel hostil skupinu 400 dětí a teenagerů (ve věku 8-16 let) a hotel se proměnil v tržiště. Všude bylo plno křičících mladých lidí. Nejhorší to bylo během jídla. Museli jsme čekat v obrovských frontách, najít stůl bylo téměř nemožné a mohli jsme se převrátit na podlahu, která byla poházená jídlem a rozlitými nápoji. Bylo to tak hlučné, že jsme si připadali jako ve školní jídelně. V celém hotelu bylo nespočet nepoužitých lahví s vodou a kelímků, které nechali mladí lidé. Před rezervací hotelu se doporučuje ověřit, zda se v té době nebudou konat žádné mládežnické konference. Byli jsme opravdu vyčerpaní z veškerého toho ruchu a připraveni se vrátit do klidného domova. Rozhodně to nebyla žádná relaxace.
Počasí nebylo zrovna ideální na opalování, ale celkově je pláž největším přínosem hotelu. Krásný písek, mírný vstup do vody. A hlavně, je hned vedle hotelu.
StravaJídlo bylo celkem dobré, ale po pár dnech se začalo nudit, protože se nic nezměnilo. Zdálo se, že je všeho dost, ale jednotlivé misky jídla se od ostatních moc nelišily.
UbytováníPokoje byly docela malé, ale to jsme věděli. Postel byla docela pohodlná. Nebyl tam kávovar na ranní kávu, ale o tom jsme si měli přečíst před rezervací.
SlužbySauna byla otevřena denně a úklid pokoje byl k dispozici na požádání.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Ubytování, strava, vse na jedničku :-)
Velika spokojenost
Ubytování, strava, vse na jedničku :-)
Velika spokojenost
piscita
Stravavyborna, neskutecne rozmanita, vybral si kazdy, stoly se prohybaly, ani na konci doby snidane, obeda nebo vecere nebyl nedostatek niceho, vse doplneno
UbytováníUbytovanii jsme meli v domecku v zahrade a to nam moc vyhovovalo, vse ciste, pekne, dostatecne soukromi, do hotelu par kroku
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...