Žaneta Machalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si moc užily, byly jsme v Turecku poprvé a velmi mile nás překvapilo.
Dovolenou jsme si moc užily, byly jsme v Turecku poprvé a velmi mile nás překvapilo.
Že není pláž přímo u hotelu nám vůbec nevadilo. Rády jsme se prošly. Pláž pěkná, zdarma lehátka a WiFi.
StravaVelmi pestrá nabídka jídla v hotelu, velmi nám chutnalo.
UbytováníHotel bylo moc pěkný, pokoje taktéž velmi vkusně zařízené a čisté.
SlužbySlužby perfektní, všichni byli velmi milí. Během jídla nás obsluhovali velmi milí číšníci. Úklid pokoje každý den a taktéž s každodenní dodávkou vody na pokoji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







